Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Venedik Verona Floransa Siena Pisa - Insigniteam kültür turu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Venedik Verona Floransa Siena Pisa - Insigniteam kültür turu

Orjinal yazı sahibi: celikler05
    vededık mı venedık mı
    Faruk bey dikkatli bakıyorsunuz. Düzeltme yaptım teşekkürler.
    Bunun dışında fotolar icinde bir yorum alalım
    Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Fotolar güzel. Ama Yenge daha güzel fotoğraf çekiyor.
      Sen dikkatin dağılmış bir vaziyette sağda solda insignia arıyorsun . Onun için güzel fotoğraf çekemiyorsun ihihi ihihi

Orjinal yazı sahibi: Nurettin
      Bunun dışında fotolar icinde bir yorum alalım
      2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Doğruya doğru. Benim için Insignia neyse Ayla için de Fotoğraf odur
        Ama bazı muhteşem fotolarda fikir ve kurgu benden.

Yorum

boyle bır guzellık ancak bu kadar resmedılır bızı orada da temsıl ettıgınız ıcın tesekkur ederım

insigniatem
          2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

Uçaktan Venedik görüntü videosu
            http://i672.photobucket.com/albums/v...i/2296b5f4.mp4

Yorum

tesekkurler, hosuma gitti.

Yorum

Nurettin Bey,fotolar cok harika,biz de pazartesi günü arkadaşlarla İtalya turu yapmayı planlıyorduk otobüsle,ama cok uzun mesafe oldugu icin ve kısa süre kalacagımız icin zamanımızın cogu yollarda gececekti,biz de Hırvatistan-Split e gittik,daha yakın ve ucuz diye, malum ögrenciyiz konu ve fotograflar birazdan geliyor (fotograflar seninki kadar kaliteli değil arkadaş biraz foto cekme özürlüsü )
                Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Paylaşmanız önemli, mimarlarımız, muteahitlerimiz biraz feyz alsın

Malum oluşturulan "modern" şehirlerimizde estetik kavramı çok eksik.
                  İyi seyahatler.

Yorum

Fotolar çok iyi. Sen de,Ayla hanım'da iyi çekmişsiniz Nurettin. Bence çok etkileyici yerler.Hayran olmamak elde değil. Buraları görünce ben çok hayıflanıyorum.Bunlardan çok daha eski uygarlıklarımız olmasına rağmen çok eserimiz maalesef yok. Olanları da pazarlamasını bilmiyoruz. Birgün Dolmabahçe sarayına gittik. Türk Rehber ingilizce olarak şöyle anlatıyordu." Osmanlı ciddi bir borç yükü altında olmasına rağmen yeni borçlar alarak bu sarayı yaptı". Yuh dedim. Dedikoduyu bırakın eseri anlatın deyince hanımefendi bozuldu gitti yerine başkası geldi.
                    Neyse, İtalya benim gördüğüm ülkeler arasında en çok zevk aldığım yer. Nurettin, İskoçya'yı da şiddetle tavsiye derim.

Yorum

Eyvallah üstad beğendiğinize sevindim.
                      Paylaşmamda da amacım bu zaten arkadaşlarımızda farkındalık oluşturmak. Estetik kavramı italyanlarda gelişmiş olması aslında bu yaşadıkları mekanlardan da kaynaklanıyor. Evinin kapı kolu bilem sanat eseri ise doğal olarak tasarladıkları eşyalar ve Ferrahileri de sanat eseri oluyor.
                      İskoçyayı görmek de nasip olur inşallah.
                      Ben bizim eskilerden okadar şikayetçi değilim beni asıl üzen son 30 yılki bozuntu şeklindeki yapılaşmamız. Bakalım eğer ki Türkiyemiz daha iyiye giderse inşallah İstanbul başta şehir ve doğa güzelliklerimiz artar.

Yorum

İşleniyor...
                      X