Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Venedik Verona Floransa Siena Pisa - Insigniteam kültür turu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Venedik Verona Floransa Siena Pisa - Insigniteam kültür turu

Merhaba arkadaşlar
    Geeçen hafta 02.06.2011 de Italyada katıldığım kültür turunun resimlerini paylaşmak isterim.
    Gittiğimiz şehirler. M.ö 400 ile 1400 seneleri arasında kurulmuş ve bu zaman içerisinde geliştirlerek günümüze kadar korunmuştur.
    Romalılar ve daha sonra İtalyanların neden estetikte, tasarımda, sanatta, felsefede, teknikte, ticarette ve markalaşmada bukadar iyi olduklarını şimdi anlayabiliyorum
    Varisi oldukları miras, yaşadıkları mekanlardan enerji ve temel aldıklarını anlayabilirsiniz.
    Buyurun Resimler. Zaman buldukça kısa kısa anlatımlarla bu mekanların tarihsel özetlerini de anlatırım.
    Romalı kurucuların ve romanın sembolu olan Dişi kurttan süt emen ikizlerin hikayesi de çok ilginçtir İleride anlatırım.
    Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Ynt: Venedik Verona Floransa Siena Pisa - Insigniteam kültür turu

Yorum

Resimler Süper

Keşişlerdemi turistlik gezideydi

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Muhteşem resimler özellikle Mimari çok etkileyici tarihi mimarileri olarak italya'dan sonra Prag'ı tek geçerim gidilmesi görülmesi gereken bir yer
        İnsignia 1.6 Turbo Edition Elegance paket + Gri (Hakim)+Navi +17"jant 34 YC 4700
        Audi A3 1,6 Attraction (Siyah)

Yorum

Evet ulusal kıyafetleri ile dolaşan çeşit çeşit turistler vardı. Bu şaolin ustadları Ellerindeki fotoğraf makineleri ile çok uyumsuz bir görüntü veriyor. Bağdaşmayan birşey var sankim. Kızıl derililerin kolunda saat nekadaar tuhaf duruyorsa bu da benzer.
          Fatih abi Fotoğrafların büyük kısmını eşim çekti. Beğenmem aslında eşim adına da sevindirici.

Yorum

valla resimler süper gözüküyor hele oralarda insigniateam t-shirt te ayrı bi güzel durmuş hani :-)
            Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
            [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Emre bey dikkatinizi çekti demek
              Bu t-shirt olayı benim için ayrı bir keyif. Bam başka bir duygu veriyor giyince.

Bu arada küçük bir istatiski bilgi vereyim. Seyahat boyunca 12 Insignia gördüm 5-i NB 7 -si ST.
              Bülent abi gibi seveni çoğunlukta yani.
              Neyse Park etmiş Insigniaların yanına yaklaşıp incelemeler yaptım devamlı ...
              Bu esnalarda Insignia team T-shirt ve Insignia yan yana başka bir çekim gücü oluşturuyor. Sanki bir bütünlük hissi ve keyfi oluşuyor.
              Benden soylemesi

Yorum

Ynt: Vedekik Verona Floransa Siena Pisa - Insigniteam kültür turu

Bende gezilerde ve hafta sonları tişörtümü giyorum ve kendimi farklı hissediyorum clapclap

Yorum

Ynt Venedik Verona Floransa Siena Pisa - Insigniteam kültür turu

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                  Bende gezilerde ve hafta sonları tişörtümü giyorum ve kendimi farklı hissediyorum clapclap
                  Fatih abi bende kendimi farklı hissetmek istiyorum clapclap
                  İnsignia 1.6 Turbo Edition Elegance paket + Gri (Hakim)+Navi +17"jant 34 YC 4700
                  Audi A3 1,6 Attraction (Siyah)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Nurettin
                    Evet ulusal kıyafetleri ile dolaşan çeşit çeşit turistler vardı. Bu şaolin ustadları Ellerindeki fotoğraf makineleri ile çok uyumsuz bir görüntü veriyor. Bağdaşmayan birşey var sankim. Kızıl derililerin kolunda saat nekadaar tuhaf duruyorsa bu da benzer.
                    Fatih abi Fotoğrafların büyük kısmını eşim çekti. Beğenmem aslında eşim adına da sevindirici.
                    Aylanın senden daha iyi fotograf çektiğini biliyoruz ihihi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ugur1453
                      Orjinal yazı sahibi: FacomX
                      Fatih abi bende kendimi farklı hissetmek istiyorum clapclap
                      İrtibat Nurettin bey

Yorum

vededık mı venedık mı
                        2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

Faruk hocam Türkçe öğretmenliği falan yaptınmı ?

Yorum

Hoşgeldiniz Nurettin bey, Resimler gerçekten çok güzel, mimari yapılar etkileyici, "InsigniaTeam" t-shirt ise farklı bir ayrıcalık vermiş,
                            Ayrıca resimlerden edindiğim bilgiye göre "Med-Cezir" olayı ile şehri su basmamış olması...

Yorum

Ynt: Vedekik Verona Floransa Siena Pisa - Insigniteam kültür turu

Bir gün başın belaya girecek . Uyarmadı deme.

[quote=Nurettin ]
                              Neyse Park etmiş Insigniaların yanına yaklaşıp incelemeler yaptım devamlı ...
                              /quote]
                              2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

İşleniyor...
                              X