Duyuru

Collapse
No announcement yet.

NESKAR İZMİR YOLU ŞB. SERVİSİNİN BURSA GRUBUNDAN TALEBİ

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: NESKAR İZMİR YOLU ŞB. SERVİSİNİN BURSA GRUBUNDAN TALEBİ

Bursa için güzel bir buluşma olmuş clapclap

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Arkadaş sizleri hem tebrik hemde takdir ediyorum, yakışanı yapıp kendinizi kabul ettirmişiniz. clapclap clapclap
      [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Çok teftiş gördüm bu Bursa grubu takımını.
        Ama bayi çalışanları da bayağı bir InsigniaTeam'li olmuş
        Bursa bayi tüm insignia aleminde yayında - kanatlanırlar.
        Tarihi bir buluşmaya benziyor
        Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Yiğit kardeşim biz senin pek iş görüşmesine gittiğine inanamadık açıkçası Daha çok kız arkadaşıyla pikniğe giden grup imajınız vardı
          İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

Neyse gerekli aciklamayi bi dahaki bulusmada yuzyuze yapicam
            2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

Bu arada 1.6 160 hp dizel rakipsiz bi motor olur super olur
              2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

Beyler Dünkü Görüşme Sonrası Servis Müdürü Öner Bey e Aşağıdaki Gibi Bir Mail Attım. Umarım İçeriği ve Lehçesi Grubun Saygınlığına Ters Düşecek Şekilde Değildir.

Öner Bey Merhaba.
                Bu Gün Yapmış Olduğumuz Ziyaret Dahilinde Nezih Karşılamanız ve Misafirperverliğiniz İçin Nezdinizde Tüm Arkadaşlara InsigniaTeam Ailesi Olarak Teşekkür Ederiz. Bizler Yapmış Olduğumuz Etkinliklerde Sizleri de Dahil Etmek İçin Tarafınızı Bundan Sonra Bilgilendireceğiz.
                Etkinliklere İştiraklerinizi Umar Başarılı Çalışmalarınızın Devamını Dileriz.
                Öner Bey Bu Gün ki Ziyaret Dahilinde Çekilen Fotoğrafları Bana Ait Bu Maile İle Gönderirseniz, Bu Fotoğrafları Formumuzda Paylaşmak İsteriz.

Kendisi de Cevaben Şu Şekilde Dönüş Yaptı;

Hüseyin bey,
                Ziyaretiniz için biz teşekkür ederiz. Bizi mutlu ettiniz.
                Resimler ektedir.
                Saygılarımla,

Ekte Gelen Fotoğraflar Hakan Kardeşimizin Yayınladıkları İle Benzer (Farklı Açılardan) Olduğu İçin Yayınlamaya Gerek Duymadım. Yukarıda Gönderdiğim Maili Dün Tesadüfen Orada Olan Ve Bizlerle Sohbet İçin Vakit Ayıran Marmara ve Ege Yedek Parça Sorumlusu, Müdür Yasin Bey ve Neskar İzmir Yolu Şubesi Satış Müdürü Mehmet Bey e de Cc Ettim. Bu Bağlamda Onların Mail Adreslerini de Veriyorum.

Servis Müdürü: oner.bilgin@neskar.com
                Satış Müdürü: mehmet.araz@neskar.com
                Marmara ve Ege Yedek Parça Sorumlusu, Müdür Yasin Bey: yasin.ozoglu@opel.com

Öte Yandan Ben de Aracımı Servise Gösterip 110-130 km. Arası Titreşim ve Aks Lalesinden Gelen Ses İçin Bıraktığımda, Titreşim Sorunu İçin Salıncak Arka Burçlarının Değişeceğini, Aks Lalelerinden Gelen Sesin Normal Olduğuna Yönelik Cevap Aldım. Bu Sabah ta Burç Değişimi İçin Yeniden Servise Bıraktım. Kadir Arkadaşımız da Yanılmıyorsam Aynı Şikatetten Ötürü Haftaya Randevu Aldı. Bakalım Benim Burçlar Değiştiğinde Görüşlerimi Yayınlarım.
                Yine Kadir Arkadaşımızın Benim Aracın Farlarına Yönelik Önerisi Sonrası Bu Konuyu da Konuştum Serviste. Samet İsmindeki Kardeşim Bana GM in Cyclone Markalı Ürünlere xeon Farlar da Dahil Olmak Üzere Onay Yazısı Gönderdiğini Belirtti. Bayram Sonrası Deneme İçin Tekrar Servis Yolu Görüldü...

Yiğit, Dün Seni Gören Şahitler Arasında Bir 160 lık 2 de 180 Lik Vardı. Aralarında Çok Kötü Makastasın Haberin Olsun. Sıyrılmak İçin İyi Açıklama Bekliyoruz

Yorum

İşleniyor...
                X