Duyuru

Collapse
No announcement yet.

NESKAR İZMİR YOLU ŞB. SERVİSİNİN BURSA GRUBUNDAN TALEBİ

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• NESKAR İZMİR YOLU ŞB. SERVİSİNİN BURSA GRUBUNDAN TALEBİ

Herkese İyi Haftalar.
    Beyler Yaklaşık 5.000 km. dir Ön Sol Aks Lalesinden Gelen ve Artık Tahammül Sınırlarımı Aşan Sesle İlgili Bu Sabah Neskar İzm. Yolu Sb. sine Gittim. Amaç, Ustasını Yanıma Alıp Sesi Dinletmek ve Gerekli Müdahale İçin Randevu Almaktı. Sesi Dinlettim ve Randevuyu Haftaya Pzt. sine Aldım. Bu Arada da Servis Görevlileri İle Biraz Sohbet İmkanı Oldu Ayak Üstü. Bursa dan Servis Müdavimi Arkadaşlarımız!!! ın Biraz da Dedikodularını Yaptık ) Sohbette İnsignia Team Olarak Etkinlikler Yaptığımızı ve Çok Keyifli An lara İmza Attığımıdan da Bahsettim. Tabiri Caiz se Servis Çalışanlarının Gözleri Yerinden Çıkarcasına "Bizi de Çağırsanıza Abi Biz De Opel Çalışanıyız Katılmak İsteriz" Diye Talep Aldım.
    Her Gidişimde Bir Sürü Araçla Azına Kadar Dolu Olan Serviste Bi Anda Hava Değişti Diyebilirim. Onca Araç İçinde Adeta Boğulmuş Olan ve Gayrı Laukayit Müşteri Yaklaşımlarına Maruz Kalan Çalışanların Yüzlerinde Tebessümü Görmek İyiydi.
    Bir Gün Bursa Grubu Olarak Bir Baskın Yapmayı ve Çalışanlarla Ve Servis Müdürü İle Fotoğraflar Çekme Fikri Geldi Aklıma. Ve Neskar Çalışanlarını da Etkinliklerimize Davet Etmek te Her Halde Mutlaka Katma Değeri Olacak Bir Yaklaşım Olur Diye Düşünüyor, Bu Konudaki Yorumlarınızı Bekliyorum.
    Bilgilerinize..

Ynt: NESKAR İZMİR YOLU ŞB. SERVİSİNİN BURSA GRUBUNDAN TALEBİ

Servislerle işbirliği yapmak her zaman avantajlıdır bence diğer servislerin yaklaşımlarını örnek göstermek lazım kazan kazan ilişkisi olması lazım

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orada bir buluşma yapmıştık... Fakat geniş katılımlı bir buluşma gayet güzel olur. Organizasyonu sen yap, biz uyalım Hüseyin Abicim
      İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

İzmir yolu neskari ben zaten sık sık ziyaret ediyorum sen plani yap biz uyariz abi
        2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

Haftaya pazartesi diyelim mi Huseyin Abicim ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Funkyair
            Bana Göre Gayet İyi Olur Ancak Pzt. Günleri Çok Yoğun Oluyorlar. Servis Müdürü Ve Gerekli Kişilerle Görüşüp Biz Geliyoruz Diye Dönerim. Sonuç İtibarıyle Bizlerin Maksimum Sayı İle Gidebilmemiz Önemli. Bu Aralar Kaan dan Ses Soluk Çıkmıyor. Tatile mi Gitti Acaba?

Yorum

Ben biraz önce Neskar'daydım. Ayak üstü biraz sohbet ettik. Grubu ateşlersek, ramazan bitmeden bir iftar yapmayı da istiyorlar. Olmazsa bayram sonrası bir yemek düzenlenebilir. Ama önce Neskar'da bir buluşma yapalım
              İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Beschäler Insignia
                Orjinal yazı sahibi: Funkyair
                Bana Göre Gayet İyi Olur Ancak Pzt. Günleri Çok Yoğun Oluyorlar. Servis Müdürü Ve Gerekli Kişilerle Görüşüp Biz Geliyoruz Diye Dönerim. Sonuç İtibarıyle Bizlerin Maksimum Sayı İle Gidebilmemiz Önemli. Bu Aralar Kaan dan Ses Soluk Çıkmıyor. Tatile mi Gitti Acaba?
                Yok yok burdayım Hüseyin abiii

Aslında bizim arabanın da yol bilgisayarında "En Kısa Zamanda Servis'e Gidin" yazıyor babamla konuştuktan sonra size dönerim ... Tam olarak tarih belli mi ?
                [center]
                2009-Opel İnsignia-2.0 CDTİ-Cosmo-Sunroof+Navigasyon+Flexride+19"Jant+Deri Koltuk+DVD800+Adaptif Xenon far+Teknik Gri=Monster Opel İnsignia

Yorum

Tarih belli değil... Hepimize uygun olan bir tarih olsun da çıkarma yapalım

Yorum

Bir sonraki Cumartesi nasıl olur?
                    Önümüzdeki haftasonu Sapanca etkinliği var da .
                    Ondan sonraki haftasonu ben de katılmak isterim.
                    Hem Bursadan bir araç daha katabilirim.
                    Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Valla bana genel olarak her tarih uyar zaten servis ziyareti yapcaz sonucta 1-2 saatlik bisey
                      2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

Beyler Açtığım Konuya Çok Az İlgi Göstermek Zorunda Kaldım Kusura Bakmayın. Pederimin Temmuz Ayındaki Göz Ameliyatının 20 Gün Geriye Çekilmesi Sonrası Pek Giremedim Foruma. Bu Hafta Pek Uygun Görünmüyor Bana. Haftaya Çarşamba da Son Kontrolü var. işler Güçlerde de Cabası. Şu Durumda Belki Pazartesi Arabayı Bırakamıycam Bile Servise. Ancak Çarşambadan Sonraki Bir Gün Uygun Olacak Gibi Görünüyor. Eğer Haftaya Çarşambadan Sonra Azami Çoğunluğu Sağlayabilirsek Ona Göre Konuşmak İstiyorum Servisle. Cumartesi Günü de Tam Gün Çalışmıyorlar Diye Biliyorum.
                        Uzun Lafın Kısası Haftaya Çarşambadan Sonraki Bir Gün İçin, Oylarınıza Açıyorum. Adı Baskın Olacak Ama Haber Vererek Gitmeyi, Bize Daha Fazla İlgi Gösterebilmeleri Adına Uygun Görüyorum. Tabi Daha İyi Fikri Olanlarımız Varsa da Uyarız.
                        Kağan, Senden Haber Almak Güzel. Kızlara mı Takılıyosun Bakayım

Yorum

O zaman 2 seçenek var haftaya perşembe ve cuma... Bana her 2 gün de uyar gözüküyor şimdilik

Yorum

Simdilik banada uyar gozukuyo
                            2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

Tamam. Perşembe veya Cuma. Ben de İkisine Uyarım.

Yorum

İşleniyor...
                              X