Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Planlı Mümkünlü

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Planlı Mümkünlü

Orjinal yazı sahibi: ZEK74US
    Okeye 4. lazım mı
    Kadircim okeyi gectik tabuya bagladık olayı
    [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Buragim bu gidisle Turkiye insignia knusnda dunyanin en ileri ve cesitli ulkesi olacak.Bunda da en buyuk pay senin ve ekibinin olacak... Bu da bence gurur duyulacak birsey... urock oleyy yourock

Yorum

Tabuyu en kıvrak ben oynadım arkadaşlar .Ellerim o kadar çok hareket ediyordu ki .Rakip tabu kelimeleri bile takip edemedi haha haha

Yorum

Burak bey ben Mayıs'ta araç degistircem... Bı turbo icin sizi bı rahatsız edicez galiba...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
            Buragim bu gidisle Turkiye insignia knusnda dunyanin en ileri ve cesitli ulkesi olacak.Bunda da en buyuk pay senin ve ekibinin olacak... Bu da bence gurur duyulacak birsey... urock oleyy yourock
            Burak mütevaziliğinden belki söylemedi ama yakın zamanda güzel bir çekim ve röportaj gerçekleştirdi Türkiyenin en büyüğü olarak.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
              vayyy arkadaş harbiden vampir gibi herkezin gözü çakmak çakmak olmuş yoksa sufyan abinin dediği gibimi fıskıdan olabilirmi haha haha
              Emrecim o icimizdeki cevherin dışa vurmuş hali, hangi fışkı ordaki delikanlıları bozabilirki
              [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Eses
                Burak bey ben Mayıs'ta araç degistircem... Bı turbo icin sizi bı rahatsız edicez galiba...
                İşte bu Çoşkun adı gibi gümbür gümbür geliyor.

Yorum

Yakisir Buragima......

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Nurettin
                    bir de bunu hazırladım keyifli seyirler
                    http://www.youtube.com/watch?v=KI5saQGdHxY
                    Perfecttto

Yorum

• Ynt: Planlı Mümkünlü

Yakisir Coskun hocama

Yorum

Ya Nurettin ynetmenlik ve yapimcilik yeteneklerine hayranim. Basarilarinin devamini dierim...... canne da seni gormek steriz ksa metrajli filimlerinle

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dawn1974
                          Orjinal yazı sahibi: NEŞTER
                          Volkan Paça ve ailesi sağsalim evlerine bırakıldı
                          Kamil her derde devasın kardeşim
                          Şafakcım her derde deva olan bir tek ben degil, bizim birlikteligimiz ve dostlugumuzun canı gönülden olması, iyiki varsınız , iyiki tanıdık sizleri.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                            Ya Nurettin ynetmenlik ve yapimcilik yeteneklerine hayranim. Basarilarinin devamini dierim...... canne da seni gormek steriz ksa metrajli filimlerinle

Üstad hayal etmesi bile güzel. Fakat benden geçmiş diyebilirim. Çok zevkli bir uğraş o ayrı.
                            Bizim takıma katkı olması bana yeter bir dünya bizi izliyor. Kalitemiz belli olsun!

http://www.youtube.com/watch?v=KI5saQGdHxY. - bu kısa görüntülerde en güzel şey doğallık. Yormadan kısa kısa olayı aktarmak.
                            Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dawn1974
                              Volkan Paça ve ailesi sağsalim evlerine bırakıldı
                              Kamil her derde devasın kardeşim
                              Şafakcım her derde deva olan bir tek ben degil, bizim birlikteligimiz ve dostlugumuzun canı gönülden olması, iyi varsınız , iyiki tanıdık sizleri.
                              Herşey karşılıklı Kamilim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yemre55
                                Coşkun abi asıl biz teşekkür ederiz. o kadar yolu seni tanımak ve sizle vakit geçirmek için az bile haha

Kamil abi resimler çok güzel tebrikler....
                                Sizde süpersiniz emre

Yorum

İşleniyor...
                                X