Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Planlı Mümkünlü

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Planlı Mümkünlü

Çoşkun abi sitemim sana haber vermeden kaçıyorsun ......

Herkesi tebrik ediyorum çok merak ediyorum burasını yaza inşallah güzel bir buluşma yaparsak katılmak istiyorum
    2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
    2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

Bı dahakine haber veririm Ufuk beraber gideriz... Arkadaslar çok güzel bı gündü .... Bülent abi, Volkan kardesim, Kamil kardesim şafak abi ,nurettin kardesime ve değerli eşlerine O kadar yolu bizle muhabbet icin gelen ve gece dönen Gökhan kardesime ve kuzenine her şey icin çok tşk ederim... Çok eğlenceli bı akşamdı... Gece bizi tabuda yenen bayanları da tebrik ederim... Bizi yakan şafak abinin bayanların tArafına geçmesi oldu... Bu arada Ankara'daki arkadaslarımız hep Ankara'da takılmasınlar ... Cemil abi , utku tayfayı toplayında beraber bı sehir dısı yapalım ....

Yorum

Volkan Paça ve ailesi sağsalim evlerine bırakıldı
        [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: NEŞTER
          Volkan Paça ve ailesi sağsalim evlerine bırakıldı
          Kamil her derde devasın kardeşim

Yorum

Planlı Mümkünlüden sonra, Karagöl yaylasına çıkışımızın fotoğrafları.

[IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Eses
              Bı dahakine haber veririm Ufuk beraber gideriz... Arkadaslar çok güzel bı gündü .... Bülent abi, Volkan kardesim, Kamil kardesim şafak abi ,nurettin kardesime ve değerli eşlerine O kadar yolu bizle muhabbet icin gelen ve gece dönen Gökhan kardesime ve kuzenine her şey icin çok tşk ederim... Çok eğlenceli bı akşamdı... Gece bizi tabuda yenen bayanları da tebrik ederim... Bizi yakan şafak abinin bayanların tArafına geçmesi oldu... Bu arada Ankara'daki arkadaslarımız hep Ankara'da takılmasınlar ... Cemil abi , utku tayfayı toplayında beraber bı sehir dısı yapalım ....
              Çoşkunum seni tanımak ve vakit geçirmek çok memnun etti beni ve ailemi.Bizde sana teşekkür ederiz

Yorum

Karagöl Yaylası inişinden soraki Adapazar'ı turu ve Alaşara ziyafeti

Yorum

Vay kaçaklar yıvvvvvvvvvvvvv

Yorum

Coşkun abi asıl biz teşekkür ederiz. o kadar yolu seni tanımak ve sizle vakit geçirmek için az bile haha

Kamil abi resimler çok güzel tebrikler....

Yorum

bende herkese teşekkür ederim tadının damağımda kaldığı buluşmalardandı... herkese çok teşekkür ederim...
                      F30 Sport+

Yorum

Şafak abi sizi Eskişehir'de muhakkak misafir etmek isteriz... Tayfayı topla gel abi.. Nasıl olsa Fatih abi ve Kamil yolu biliyor artık ... Kamil Volkan afiyet olsun bu arada ....

Yorum

Vallahi dostlar sizleri boyle gorunce sizler kadar eglendim acikcasi. İnsallah bir debirlikte yapariz boyle bir bulusmayi. İnsigniateam aktive oldu mu tutabilene ask olsun muhaha muhaha saygilar sevgiler

Yorum

Çok iyi ağırlayacağından eminim Çoşkunum.en kısa sürede görüşmek üzere

Yorum

Emre Gökhan'ı şafak abi yi Volkanı toplayın gelin istanbul tayfasını bı hafta sonu muhakkak bekliyorum... Bı Eskişehir gece Tur'u yapalım... Fatih abimi unutmayın onsuz gece lerin tadı olmaz..

Yorum

Coskun hocam Abantta ne guzel muhabbet vardi aksam. Aynen orda da devami gelmistir. İnsallah Eskisehirde de yapacagiz devamini. Bizim kuvvetli bir ailemiz var artik....Allah daim eylesin...

Yorum

İşleniyor...
                                X