Duyuru

Collapse
No announcement yet.

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü - Çanakkale Gezisi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü - Çanakkale Gezisi

Simdiye kadar gelen cevaplardan durumu asagidaki gibi ozetledim:

14-15 Nisan icin
    Funkyair ...Hakan (kalmali)
    Kamil... Nester (kalmali)
    Eses (kalmali)
    Ahmet ?
    Gokhan ?
    Emre2929 ?
    Ufuk Can?
    Ferhan?
    Sufy ?
    Safak?
    Bulent?
    Murat?

Atladigim , durumunda degisiklik olan ya da gelmeye karar veren arkadaslarimizdan haber beklemekteyiz.
    Otel durumunu onumuzdeki haftabasi halledelim derim
    Gorusmek uzere
    Not : Ahmet Kardesim hersey yolundadir umarim bir ses ver merakta biraktin beni

Yorum

Hakancım otel durumu nu bir an önce çözmek lazım, bir kaç otelle görüştüm hepsi hafta sonu için full, yer yok diyor.
      [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Bizimde günübirlik olabilir,konaklamalı olursa da birkaç gün sonra belli olur..
        Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Kamil'im pazartesiye kadar arkadaslari bekleyelim
          Bulent'in durumu da belli olsun,
          Sali bu isi bitirelim derim
          Ahmet'in telefonunu bilen varsa arasin valla huylandim yahu

Yorum

kalmalı olursa hangi tarafta kalmayı düşünüyorsunuz, Çanakkale'demi Gelibolu da mı?
            biz Hezarfen dönüşü Eceabat'ta kalmıştık, tam deniz kenarında Grand Eceabat otel var orayı aradınız mı?
            güzel oteldi biz memnun kaldık. sadece otopark sıkıntısı var. ilçenin tam merkezinde, fiyatlarıda uygun tavsiye ederim.
            hemen otelin önünden Çanakkale feribotu kalkıyor.
            sabah gündoğumu çok güzeldi

InsigniaTEAM

Yorum

Cagri tesekkurler
              Senin gelme durumun nedir ?

Yorum

Çanakkale merkez tarafında pek birşey yok sadece eğlenmek adına guzel canlı müzik bar vs. Istanbuldan gidenler kalmayabilir veya Ayni uzaklıktaki diger şehirlerden gidenler .fakat Daha uzaktan gidenler kalsa iyi olur cunku pert oluyor insan orada .yağmur varsa eğer berbat olur gezi .otellerin boş olmasi ve programın Daha Cok kişiye uyması için ileri tarihede alabilirsiniz
                2011 2.0cdti cosmo flexi sunroof Infinity ses sistemi
                yeni yüzyıl üniversitesi mimarlık

Haşin gaddar bilakis çok kibarım.Israr ederim iyi dans ederim o kadar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Funkyair
                  Cagri tesekkurler
                  Senin gelme durumun nedir ?
                  ben gelemiyorum malesef abi, hem çok uzak mesafe (Çorum'dan 12 saat felan sürüyor)
                  hemde zaman biraz sıkışık
                  InsigniaTEAM

Yorum

Hakancım yakalım fitilin ucunu, otel ayarlamak lazım yoksa açıkta kalırız valla.
                    [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

İşleniyor...
                    X