Duyuru

Collapse
No announcement yet.

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü - Çanakkale Gezisi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü - Çanakkale Gezisi

mevcut kadroda
    Canakkaleye en yakin ben varim.
    Bursa 270 km
    İstanbul 330 km
    Eskisehir 430 km
    Ankara 650 km
    Ben her iki opsiyona da uyarim,
    Lakin Eskisehir ve Ankara tayfasina
    kalmali daha uygun gorunuyor.

Sen gunu birlik Pazar icin ayarla istersen
    donusu beraberce yaparsiniz.

Diger arkadaslarin yorumlarina gore netlestiririz

Yorum

Beni unutmayın bende varım ...

Yorum

Ahmet nerelerdesin ne sesin vaer nede görüntün, attın kuyuya bir taş kayboldun, hadi bakalım açtığın konuya biraz el at 14- 15 nisan a bir şey kalmadı.
        [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Önceki gün ki Dolmabahçe buluşmasında konuyla ilgili konuştuk, ancak banada mantıklı gelen bir fikir ortaya çıktı ki o da şöyle;
          Nisan ayında Çanakkale'nin aşırı rüzgarlı ve serin olacağı yönündeydi. Daha önce nisan ayında giden arkadaşlarımdan biliyorum, hepsi nezle olup gelmişlerdi. Nisan 14-15i ertelemek taraftarıyım. Ancak çoğunluğun görüşüne saygı duyarım.
          *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

Orjinal yazı sahibi: whiteagle
            Önceki gün ki Dolmabahçe buluşmasında konuyla ilgili konuştuk, ancak banada mantıklı gelen bir fikir ortaya çıktı ki o da şöyle;
            Nisan ayında Çanakkale'nin aşırı rüzgarlı ve serin olacağı yönündeydi. Daha önce nisan ayında giden arkadaşlarımdan biliyorum, hepsi nezle olup gelmişlerdi. Nisan 14-15i ertelemek taraftarıyım. Ancak çoğunluğun görüşüne saygı duyarım.
            Ahmetcim tam soğan erkeği oldunuz haa, abanta da kar yağıyor diyemi gelmedin hee, Allahın işine fazla karışmamak lazım ağustosun 15 indede yağmur da yağabiliyor, bak geçen hafta bursadaydık martın tam ortası ama 20 derece sıcaklık vardı çok keyifliydi. O yüzden ileri bakmak lazım geridekileri boş ver.
            [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Tur programları ile ilgili araştırma yapacağım, gün içerisinde.. Günübirlik veya kalmalı program mı olur yada 2 gün kalanlar için ayrı günübirlikçiler için ayrı bir program yapılabilir..

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

Yorum

ama pazar dıyebılırım ancak arakadaslar

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

Orjinal yazı sahibi: whiteagle
                  Tur programları ile ilgili araştırma yapacağım, gün içerisinde.. Günübirlik veya kalmalı program mı olur yada 2 gün kalanlar için ayrı günübirlikçiler için ayrı bir program yapılabilir..
                  Ahmetcim istiyorsan oylama yapalım konuya oylama aç günübirlikmi yoksa 2 günlükmü diye çıkan sonuç olarak değerlendirelim. ben 3- 4 otelle görüştüm doluluk oranı çok fazla, eğer kalmalı olacaksa hemen rezervasyon yaptırmak lazım. hadi bakalım aç anketi

Yorum

Eğer günü birlik düşünürseniz her yeri gezemezsiniz ve sabah çok erkenden buradan çıkmak lazım... tekrar ediyorum rehber şart...
                    F30 Sport+

Yorum

rehber ayarlayabilmek için ÇARED Çanakkale Profesyonel Turist Rehberleri Birliği ile görüştüm. Gezilmesi gereken yerleri, şehitlik, anıtlar vs. gezmek için standart tek günlük program yeterli oluyormuş. saat 7.30da başyaıp 16.00da sona eren bir program. bu tur sadece Gelibolu yarımadasını kapsıyormuş. 2 günlük olabilmesi için yine cumartesi sabah 7.30da hazır olmak gerekiyor. Bu kez şehitliğin yanında Çanakkale'nin Anadolu yakası da geziliyormuş. Aynalı Çarşı vs. Bu sonuca göre benim fikrim;

gece konaklamak isteyenler cumartesi öğlen civarı veya akşamüstü Çanakkaleye ulaşıp serbest hareket edebilirler.

yok ben konaklamayacağım günübirlik gidip geleceğim diyenler için alternatif ise, pazar günü sabah 7.30da Çanakkale de olabilecek şekilde İstanbul'dan, Bursa'dan gece saat 03.00 civarında hareket etmek gerekiyor ve pazar sabahı tur rehberimizle ve gezimizi yapacağımız araçla buluşup turumuza başlamamız gerekiyor.

Not: İş yoğunluğumdan dolayı çok ayrıntılı bir görüşme yapamadım. Ancak işin özü bundan ibaret..

Yorum

Yol uzun bî gece kalalım ...

Yorum

Ben de gece kalacak tayfadayim
                          Su an Bursa'ya donuyorum
                          Yarin biraz daha olayi harliyacagim
                          Ahmet beni sen mi aradin ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Funkyair
                            Ahmet Kardesim ses ver
                            Bari buna geleyim yahu
                            Nisan ortasina kimler gelebiliyor
                            Listeyi su ana kadar mesajlara gore guncelliyorum
                            14-15 Nisan kalmali alternatifine gore dusunelim
                            Farkli fikri olan belirtsin

Ahmet (Verilen cevaplara cok ayrilirsa bir anket acalim)
                            Hakan ... Funkyair
                            Kamil... Nester
                            Erhan + Gokhan (yeni canavari ile)
                            Utku
                            Emre2929 (canakkale tecrubelerine gore otel alternatiflerini sana biraktik)
                            Ufuk Can
                            Ferhan
                            Sufy ?
                            Safak
                            Bulent
                            Metin
                            Murat
                            .
                            .

Hadi bakalim hayirlisi

ne yazık ki sipariş verdiğim aracı nisanın 20'sinde teslim alacakmışım.bu yüzden bu tarih öncesi olacak geziye katılamıyorum
                            gidecek olan arkadaşlara iyi eğlenceler dilerim.
                            2012 1.4 İNSİGNİA TURBO EDİTİON ELEGANCE + SUNROOF PAKET + 18" JANT + AFL FAR + YENİ STİL PAKET + BEYAZ / BEJ

Yorum

Arkadaslar muhtemelen ben de gelemecegim. Nerdeyse butun hafta Sonlarim dolu. Ayrica bizimkilere ard arda mesafeyi pek kabul ettiremem....o yuzden Eskisehirde bulusmak uzere.....

Yorum

Arkadaslar 14 15 nisan olur sa ben yarislar.dolayisiyla gelemem baska bi hafta olursa hic sorun degil

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

İşleniyor...
                                X