Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2012 Insignia Team Büyük Yaz Buluşması

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 2012 Insignia Team Büyük Yaz Buluşması

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
    Orjinal yazı sahibi: Eses
    Saol Murat ve Nurettin... Olmuşken en iyisi olsun istiyorum... Ailelerde rahat etsin.. Bekar arkadaslarımızda ....
    bekar arkadaşlar nasıl rahat edecek mesela çoşkun abi? nedir plan?
    Ben size hayat dersi verecegim haha haha

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Gökhan aldın galiba cevabı ...

Yorum

Cevabı aldı aldı ihihi ihihi ihihi

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Gökhanım yanlız değilsin ihihi

Fatih bey, Coşkun bey ihihi haha Bekar, hemde kıdemli bekar olarak beni UNUTMAYIN ihihi

Yorum

Eli ağırdır
            Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Evet arkadaşlar bunu herkez okursa sevinirim.... Biraz önce buluşmamızı yapacağımız anemon otelin müdiresi Hatice hanım aradı ve buluşmamızı netlestirmek için yarın beni çağırdı ... Tarih konusu galiba 13.05.2012... Çünkü tarih degisikligi için bişey gelmedi bana... Cumartesi gelecek arkadaslar saat öğlen 12 de burda olacak... Saat 13.30 a kadar odasında dinlenecek... Ondan sonra tam kapsamlı otobüslerle sehir Tur'u Eskişehir'in meşhur yemeği cigbörek ve ayran ziyafeti... Aksam uzeri otel.. Hep beraber OTELDE yemek.. İstiyenler otelin kendi ürettiği şarapları tatma fırsatı .. İstiyenler istedikleri 2 kadeh içki isteyen alkolsuz içkiler istedikleri kadar çay.. Aksam yemeği menüyü ben sectim supriz olsun .. Canlı müziğimiz olacak.. Saat 24 de Eskişehir'in en gözde gece clubü 222 de dans dans dans Burda 2 alkollü veya alkolsuz fiş verilecek kisi bası ..saat 04 de otele dönüş ... Pazar gunü kahvaltı havuz başında .. Sonra havuzlara giriş sauna fin hamamı..Pazar gunü gelicek arkadaşlarla buluştuktan sonra.. Onların ödeyeceği ücret ayrı belirlenecek.. Öğleden sonra sehir Tur'u ve sehir dısında mangal veya kuzu çevirme... Bunlar verdiginiz ücret icinde olacak .. Fiyat en uygun sekilde olacak bundan kimse şüphe duymasın.. Gecen istanbullda Fatih abi volkan ve kâmile biraz bahsettim... Ben otele ve yerlere yarı paralarını ödeyeceğim ... Arkadaslar yalnız organizasyon yaptıgım için eksiğim varsa söyleyin darilmaca yok .. Cumartesi gelenler çok eğlenecek onu söyliyeyim daha aklımda süper seyler var ama kesinlestimeden yazmiycam..
              coşkun bey valla süper organizasyon yapmışsınız.
              herhalde bu seferde eskişehir için şafak sayacağız.
              2012 1.4 İNSİGNİA TURBO EDİTİON ELEGANCE + SUNROOF PAKET + 18" JANT + AFL FAR + YENİ STİL PAKET + BEYAZ / BEJ

Yorum

Coskun bey supersiniz.rekor katilim olursa sizin sayenizde olur.simdiden yureginize saglik.

Yorum

Cemil abi cumartesi ordayiz insallah. Sadece saati belki oglene cekmek olabilir sorun olmaz ise...

Yorum

Tabi bu kadar uğraştıktan sonra inşallah katılımda ii olur da güzel eğleniriz...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                      Cemil abi cumartesi ordayiz insallah. Sadece saati belki oglene cekmek olabilir sorun olmaz ise...
                      İnşallah, Cumartesi günü 6, 7 araç yola çıkabilirsek süper olur...

Çağrı kardeşim beni ve Utku'yu da Cumartesi günü yazabilir misin?

Yorum

Coşkun bey harika bir program yapmışsınız ancak şu gece 12'deki programı kaldırın bence. Ailesi ile gelen olur, katılamaz, bi tarafları şişer maad. Herkes 22.00'da tavuk gibi uyusun arkadaş rolleyes
                        2010 cosmo 180hp beyaz İnsigniAşk

Yorum

Evet arkadaşlar bunu herkez okursa sevinirim.... Biraz önce buluşmamızı yapacağımız anemon otelin müdiresi Hatice hanım aradı ve buluşmamızı netlestirmek için yarın beni çağırdı ... Tarih konusu galiba 13.05.2012... Çünkü tarih degisikligi için bişey gelmedi bana... Cumartesi gelecek arkadaslar saat öğlen 12 de burda olacak... Saat 13.30 a kadar odasında dinlenecek... Ondan sonra tam kapsamlı otobüslerle sehir Tur'u Eskişehir'in meşhur yemeği cigbörek ve ayran ziyafeti... Aksam uzeri otel.. Hep beraber OTELDE yemek.. İstiyenler otelin kendi ürettiği şarapları tatma fırsatı .. İstiyenler istedikleri 2 kadeh içki isteyen alkolsuz içkiler istedikleri kadar çay.. Aksam yemeği menüyü ben sectim supriz olsun .. Canlı müziğimiz olacak.. Saat 24 de Eskişehir'in en gözde gece clubü 222 de dans dans dans Burda 2 alkollü veya alkolsuz fiş verilecek kisi bası ..saat 04 de otele dönüş ... Pazar gunü kahvaltı havuz başında .. Sonra havuzlara giriş sauna fin hamamı..Pazar gunü gelicek arkadaşlarla buluştuktan sonra.. Onların ödeyeceği ücret ayrı belirlenecek.. Öğleden sonra sehir Tur'u ve sehir dısında mangal veya kuzu çevirme... Bunlar verdiginiz ücret icinde olacak .. Fiyat en uygun sekilde olacak bundan kimse şüphe duymasın.. Gecen istanbullda Fatih abi volkan ve kâmile biraz bahsettim... Ben otele ve yerlere yarı paralarını ödeyeceğim ... Arkadaslar yalnız organizasyon yaptıgım için eksiğim varsa söyleyin darilmaca yok .. Cumartesi gelenler çok eğlenecek onu söyliyeyim daha aklımda süper seyler var ama kesinlestimeden yazmiycam..
                          Çok güzel 10 numara olacak belli...

Organizasyon için şimdiden teşekkürler eses
                          2015 2.0 sorento

Yorum

Kerem bey Eskişehir'den insignia team geçecek kolaymı... Ama fikirlere açıgiz... Daha zamanımız var otelde ailelerle sanatçı çağırarak bı seylerde yapabiliriz...

Yorum

Coşkun Bey programınız herşeyi ile mükemmel. Tabiki gece eğlenceside olacak. Ben şaka yapıyorum(birazda kıskandım işte) Katılabilen arkadaşlar biz katılamayanların yerinede eğlenecek oleyy Biz de çocukları uyutup hanımdan izin alabilirsek katılırız artık
                              2010 cosmo 180hp beyaz İnsigniAşk

Yorum

Gercekten özverili bir hazırlık olmuş.
                                Elinize, gönlünüze saglık.
                                Bu kadar programa karşılık, İnsigniaTeam e yakışan bir konvoy ile kente giriş yapmak gerekir

Çığ börek
                                Morpheus
                                61 TT 971

Yorum

İşleniyor...
                                X