Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2012 Insignia Team Büyük Yaz Buluşması

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 2012 Insignia Team Büyük Yaz Buluşması

yöneticiler 18 mayısa erteleyin yoksa kan kaybından gidecek İnsigniateam
    2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
    [center]

Yorum

Evet rezervasyon sorunu olmaz ise ve de Sevgili Coskun hocam bu yonde bir plan yapmamis ise bir hafta one veya sonraya cekelim....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
        Evet rezervasyon sorunu olmaz ise ve de Sevgili Coskun hocam bu yonde bir plan yapmamis ise bir hafta one veya sonraya cekelim....
        aynı fikirdeyim eşiminde o hafta sonu sınavı var sen bensiz git diyor ama içim bir türlü el vermiyor.
        eğer o tarih kesin karar ise ne yapalım katlanacağız.
        2012 1.4 İNSİGNİA TURBO EDİTİON ELEGANCE + SUNROOF PAKET + 18" JANT + AFL FAR + YENİ STİL PAKET + BEYAZ / BEJ

Yorum

"InsigniaTeam" kuruluş yıldönümüne denk gelmesinden dolayı 13.05.2012 tarihine karar verilmişti.

Yorum

Arkadaşlar eğer yönetim olur derse ben tam kişi sayısı gelmediği için otele kapora vermedim.... Ama tarih için söz aldım... Yani bı degisiklik söz konusu olursa bı karar verilip bana söylersiniz...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
              "InsigniaTeam" kuruluş yıldönümüne denk gelmesinden dolayı 13.05.2012 tarihine karar verilmişti.
              Bize hergün İnsigniateam kuruluş günü :P
              2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
              [center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Eses
                Arkadaşlar eğer yönetim olur derse ben tam kişi sayısı gelmediği için otele kapora vermedim.... Ama tarih için söz aldım... Yani bı degisiklik söz konusu olursa bı karar verilip bana söylersiniz...
                Cumartesi gidecekler belirtmişti sanırsam , gidemeyenler olsada onların yerine yeni eklenecek olanlar muhakkak olur bu şekilde sayı maksimum %10 ila tutacaktır ...
                Gerçi o tarihte mutlaka yer olacagı düşüncesindeyim.... Aceleye gerek yok otel olmazsa sende kalırız eses

2015 2.0 sorento

Yorum

Ne demek bana hepsi uyar... İsterse Pazartesi gelin hafta sonu gidin... Başımızın üstünde yeriniz var....

Yorum

Ne demek bana hepsi uyar... İsterse Pazartesi gelin hafta sonu gidin... Başımızın üstünde yeriniz var....
                    Allah razı olsun Coşkun abi , inşallah bizede kısmet olur seni en güzel şekilde ağırlamak..
                    www.facebook.com/mstfkls

Yorum

Tabi Mustafa ben sıramı savayım ... Ondan sonra sıra sizde....

Yorum

Ales sınav tarihi kötü bir zamana denk geldi. Eymene TSK iyi bir hatırlatma oldu.
                        Butunluk çok bozulmayacaksa, MeVcut programin değişmesine gerek yok.
                        13 Mayıs kuruluş yıldönümü ve birde pazar gunüne denk geliyor, güzel tarih.
                        Ben program değişmezse pazar olmasada Cumartesi katılabilirim.
                        Kendi adıma tarih değişsin diye bir beklentim yok.
                        Simdiden emegi gecen basta eses olmak uzere herkese tsk
                        clapclap Sevgiler.
                        Morpheus
                        61 TT 971

Yorum

Bu Ales Sınavıda tam da zamanına denk gelmiş alala

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sufy
                            Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
                            Bize hergün İnsigniateam kuruluş günü :P
                            Aynen haklısın, önümüzde uzun bir zaman var İnşallah herkesin istediği bir tarih olur da memnuniyetimiz katlanır...

Yorum

Tabi Mustafa ben sıramı savayım ... Ondan sonra sıra sizde....
                              ben kendi şahsım adına sürekli hazırım abi , ne zaman istersen..
                              www.facebook.com/mstfkls

Yorum

Evet arkadaşlar bunu herkez okursa sevinirim.... Biraz önce buluşmamızı yapacağımız anemon otelin müdiresi Hatice hanım aradı ve buluşmamızı netlestirmek için yarın beni çağırdı ... Tarih konusu galiba 13.05.2012... Çünkü tarih degisikligi için bişey gelmedi bana... Cumartesi gelecek arkadaslar saat öğlen 12 de burda olacak... Saat 13.30 a kadar odasında dinlenecek... Ondan sonra tam kapsamlı otobüslerle sehir Tur'u Eskişehir'in meşhur yemeği cigbörek ve ayran ziyafeti... Aksam uzeri otel.. Hep beraber OTELDE yemek.. İstiyenler otelin kendi ürettiği şarapları tatma fırsatı .. İstiyenler istedikleri 2 kadeh içki isteyen alkolsuz içkiler istedikleri kadar çay.. Aksam yemeği menüyü ben sectim supriz olsun .. Canlı müziğimiz olacak.. Saat 24 de Eskişehir'in en gözde gece clubü 222 de dans dans dans Burda 2 alkollü veya alkolsuz fiş verilecek kisi bası ..saat 04 de otele dönüş ... Pazar gunü kahvaltı havuz başında .. Sonra havuzlara giriş sauna fin hamamı..Pazar gunü gelicek arkadaşlarla buluştuktan sonra.. Onların ödeyeceği ücret ayrı belirlenecek.. Öğleden sonra sehir Tur'u ve sehir dısında mangal veya kuzu çevirme... Bunlar verdiginiz ücret icinde olacak .. Fiyat en uygun sekilde olacak bundan kimse şüphe duymasın.. Gecen istanbullda Fatih abi volkan ve kâmile biraz bahsettim... Ben otele ve yerlere yarı paralarını ödeyeceğim ... Arkadaslar yalnız organizasyon yaptıgım için eksiğim varsa söyleyin darilmaca yok .. Cumartesi gelenler çok eğlenecek onu söyliyeyim daha aklımda süper seyler var ama kesinlestimeden yazmiycam..

Yorum

İşleniyor...
                                X