Duyuru

Collapse
No announcement yet.

13 KASIM ATAYA SAYGI ve ŞEHİTLERİMİZİ ANMA ETKİNLİĞİ

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 13 KASIM ATAYA SAYGI ve ŞEHİTLERİMİZİ ANMA ETKİNLİĞİ

http://www.vwtr.net/forum/polo-6r/po...-t25835.0.html
    Bu da bir vw forumundan
    Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
    Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
    VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

yazdıkları yazılar süper
      Ynt: Ankaradaki 6R'lerrr
      Yanıtla #2 : Kasım 15, 2011, 11:28:17 ÖS

Alıntı sahibi: wroxyy Üzerinde Kasım 15, 2011, 08:46:18 ÖS
      Arkadaşlar öncelikle merhaba, geçen gün pazar sabahı bi işim olduğu için erken saatlerde yani saat 10:00 gibi ankamall'e gitmiştim bir baktım 15-20 tane opel insignia, toplanmış abiler, amcalar, gençler vs.. ellerinde bezler garabaları hem parlatıyorlar hemde arabalarını Trük bayrakları ile süslüyorlar.. Merak ettim bu neyin nesidir diye dayanamadım sordum.. Meğer insigniateam diye bi grup kurmuşlar ve o günde o saatte orada toplanma planlamışlar, toplanmayı müteakip fotoğraf çakimi, anıtkabir ziyareti ve çay içip muhabbet planlamışlar.. Bende merak ettim acaba böyle bi girişimde bulunsak, Ankara veya Türkiye çapında böyle bi grup kurabilir miyiz veya var mıdır?
      Son olarak Ankarada böyle bi toplanma yapacak olsak gönüllü, meraklı, hevesli arkadaşlar olur mu acaba? Teşekkürler... Smiley

bende geçenlerde bu konuyu actım ama kımse yanasmadı :/

Yanıtla #1 : Kasım 15, 2011, 08:51:15 ÖS

gönulluler para toplayın bana bır polo alın bende katılıyım Cheesy

Yanıtla #7 : Kasım 16, 2011, 12:27:22 ÖÖ

Süper abi adamlar insignia tabi gittikleri kahvaltıdan belli Cheesy biz öğrenci adamız yemekhaneden şaşmıyoruz Cheesy

Yanıtla #5 : Kasım 15, 2011, 11:48:27 ÖS

vallahi bencede süpermiş, adamlar yapmış vallahi onlarda ankarada bizde, tek farkları onların opeli var bizim vw.. Roll Eyes

2015 leon fr

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan
        Evet Hasan çok güzel bir konu yakalamışsın.

Nurettin bey ile yaptığımız sabah kahvaltısı da çok ilgilerini çekmiş.

Yorum

hasana clapclap clapclap
          2015 leon fr

Yorum

"Onlarda ankarada bizde, tek farkları onların opeli var bizim vw.." haha haha
            2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

Orjinal yazı sahibi: eymenkul
              ankaralıdan çok istanbullu vardı sanırım

Yorum

Ne mutlu bize
                Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Onat89
                  Orjinal yazı sahibi: eymenkul
                  ankaralıdan çok istanbullu vardı sanırım
                  Saymadım ama kişi ve araç olarak %50 olmuşuzdur aslında saymak lazım Ankara plakalı ve diğer iller olarak bakarsak kesin dışardan gelenleri fazla idi

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İyi akşamlar Değerli "İnsigniaTeam" üyeleri
                    Herkesin merakını tamamen gidermek için sayıları açıklıyorum. Toplam 22 araç katılmıştır. (sonradan aramıza katılanlar dahildir. clapclap)

05 LC 606 Toplam 1 Merzifon
                    06 BU 4988
                    06 DC 3101
                    06 DD 0605
                    06 DF 4166
                    06 DK 1890
                    06 DK 6681
                    06 EE 582
                    06 GB 624
                    06 GT 997
                    06 H 8312
                    06 JJ 285
                    06 MDN 18
                    06 S 6919
                    06 YA 216
                    06 YET 58 Toplam 15 Ankara
                    33 ALR 35 Toplam 1 Mersin
                    34 AG 0766
                    34 ES 2996
                    34 GB 5464
                    34 HH 865
                    34 UT 0427 Toplam 5 İstanbul

Arkadaşlar hemen bir düzeltme yaparak özür diliyorum. Toplam 23 araç

34 plaka ve kiraladığı araç olan Ford Focus ile gelen Sufyan Ayan (Sufy) ilave edersek İstanbul böylece toplam 6 araç oluyor.
                    (Fatih bey hatırlatmasa Sufy'i saymayacaktım , Sufy'den de özür diliyorum. Şimdi bana lap ciki...... diye başlayacak valla .... ihihi haha . iyice yaşlanıyoruz artık maad)

Yorum

Cemil abi dikkatin takdire şayan bu sayma konusunda tam bir uzmansın tebrikler..
                      Not: En son üşenmeyip tır üzerinde kaç tip ve kaç adet insignia olduğunu saymıştın.. Maşallah...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: xxstormxx
                        Cemil abi dikkatin takdire şayan bu sayma konusunda tam bir uzmansın tebrikler..
                        Not: En son üşenmeyip tır üzerinde kaç tip ve kaç adet insignia olduğunu saymıştın.. Maşallah...
                        Şimdi düşünüyorum da saymadığımız veya gözden kaçan bir üyemiz kaldı mı? Ayıp olmasın sonra
                        Nurettin bey ise İstanbul'dan uçak ile gelmişti. A320 ile

Ufak bir de düzeltme yapalım mı

Onat89, 37 vagon x 6 insignia = 222 insignia var demişti
                        Çağrı, 38 vagonx6 228 adet insignia olduğunu belirtmişti.
                        Hasan Furkan, 38 vagon
                        İatros, 38 vagon
                        Sen, 220 sedan 8 tanede ST var demiştin.
                        efemuratt, 51 beyaz insignia var ve bunların 3 ü Sport Tourer gerisi sedan

Bende
                        3 adet beyaz ST (1:47, 1:57, 2:15)
                        5 adet Siyah ST var (1:22, 1:54, 2:02, 2:14, 2:22) (saniyeleriyle) demiştim. ihihi haha haha

Yorum

Cemil abi sen tam bir Görev adamısın. Tespit et, Tanımla, Planla, Uygula... İşi bitmiştir...
                          Bir gün Insignia Team'i kurtarman gerekse kesin bu işin üstesinden de gelirsin.

Hasan kardeş 10 numara bir durum yakalamışsın. Etkinliklerde dışardan bizi izleyenlerin yüz ifadelerine çok dikkat ediyorum. Duygu ve düşüncelerini hissediyorum. Yabancılara tattırdığımız coşkuyu görünce benim de coşkum artırıyor. Ama kelimelerle ifade edilenlerden sonra tam mest oldum.
                          Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
                            Şimdi düşünüyorum da saymadığımız veya gözden kaçan bir üyemiz kaldı mı? Ayıp olmasın sonra
                            Nurettin bey ise İstanbul'dan uçak ile gelmişti. A320 ile

Ufak bir de düzeltme yapalım mı

Onat89, 37 vagon x 6 insignia = 222 insignia var demişti
                            Çağrı, 38 vagonx6 228 adet insignia olduğunu belirtmişti.
                            Hasan Furkan, 38 vagon
                            İatros, 38 vagon
                            Sen, 220 sedan 8 tanede ST var demiştin.
                            efemuratt, 51 beyaz insignia var ve bunların 3 ü Sport Tourer gerisi sedan

Bende
                            3 adet beyaz ST (1:47, 1:57, 2:15)
                            5 adet Siyah ST var (1:22, 1:54, 2:02, 2:14, 2:22) (saniyeleriyle) demiştim. ihihi haha haha
                            Cemil Abi iyi ki varsın.... clapclap clapclap clapclap

Yorum

ben sana bişi demem ,diyemem delikanlım
                              2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                              [center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Nurettin
                                Cemil abi sen tam bir Görev adamısın. Tespit et, Tanımla, Planla, Uygula... İşi bitmiştir...
                                Bir gün Insignia Team'i kurtarman gerekse kesin bu işin üstesinden de gelirsin.

Hasan kardeş 10 numara bir durum yakalamışsın. Etkinliklerde dışardan bizi izleyenlerin yüz ifadelerine çok dikkat ediyorum. Duygu ve düşüncelerini hissediyorum. Yabancılara tattırdığımız coşkuyu görünce benim de coşkum artırıyor. Ama kelimelerle ifade edilenlerden sonra tam mest oldum.
                                Teşekkür ederim Nurettin bey,
                                Estağfurullah diyerek, "İnsigniaTeam" abi ile kardeşin, sevgi ve saygının, dostluğun adı yani AİLEM...

Cemil Abi iyi ki varsın.... clapclap clapclap clapclap
                                Hepiniz iyi ki varsınız... obaa

Orjinal yazı sahibi: Sufy
                                ben sana bişi demem ,diyemem delikanlım

Yorum

İşleniyor...
                                X