Duyuru

Collapse
No announcement yet.

13 KASIM ATAYA SAYGI ve ŞEHİTLERİMİZİ ANMA ETKİNLİĞİ

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 13 KASIM ATAYA SAYGI ve ŞEHİTLERİMİZİ ANMA ETKİNLİĞİ

Orjinal yazı sahibi: mehmet
    Eveeet. Dün geldikten sonra yazamadım. Sabahtan beri de işler/güçler ve çekilen fotolar müsaade etmedi yazamadım.

Şimdi yazma sırası bana geldi

Kusursuz bir organizasyon hazırlayan Utku ve Emre'ye,
    Yaka kartları ve tüm basılı malzeme işini üstlenen, yakın ilgisine ek olarak , telefon takibi ile bizleri evimize ulaşana dek takip eden Cemil Abi'ye.
    Sıcak bir karşılamaya ilave olarak, ilgi ve alakaları ile bizleri misafir eden eski ve yeni dostlara,
    Yakın ilgisine ek olarak, bizleri rahat ettirmek adına kızım Melis'i arabasında uyutma görevini üstlenen Hakan Abi'ye,
    Misafirlerini ekerek ( ) buluşmamıza iştirak eden Murat Abi'ye,
    Yakın/uzak demeden buluşmaya katılan ve bu anlamlı güne iştirak eden, tüm eski/yeni arkadaşlara ve ailelerine/çocuklarına çok çok teşekkür ederiz.

Minik kızım dahil, biz çok keyf aldık.

Her şey için teşekkürler.
    Bu anlamlı günde bizleri gerçekten çok çok mutlu ettiniz. Bende sana, eşine teşekkür eder ufaklıklarında gözlerinden öperim.
    Ayrıca bir Babanın çocuklarını takip etmesi gibi cep telefonları bende kayıtlı olanları cep telefonuyla ve forum sayfasından takip ettim. Herkesin evine yuvasına sağ salimen ulaştığını öğrenince gönül rahatlığı ile güzel bir uyku çektiğimi belirtmek isterim angle

Nice organizasyonlarda görüşmek üzere....

Yorum

emre abi sanada geçmiş olsun bugün telden bağlı iken okumuştum biryerlerde tampon ve egzoz aşağı indi diye ama bulamadım yazıları önemli bir durum yok demi sizde

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Onat89
        emre abi sanada geçmiş olsun bugün telden bağlı iken okumuştum biryerlerde tampon ve egzoz aşağı indi diye ama bulamadım yazıları önemli bir durum yok demi sizde
        Abisi tampon bariketleri kırılmış ve dişler esnemiş ekzost ise baya yamulmuş neyse ki sonradan yaptırdığıom spor ekzost yoktu üzerinde bariket değişti tampon oturtuldu ekzostcuda ekzostu düzeltip tekrar monte etti valla biraz uğraştık günün güzelliğine istinaden nazar çıktı diyelim

Yorum

neyse geçmiş olsun cana gelmesinde bunlar yerine gelir bir şekilde

Yorum

Bunlan gecmis olsun Emre kardesim. Allah nazarlardan korusun....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
              Sağol abi Bununla geçmiş olsun dedik bizde

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
                Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                Sağol abi Bununla geçmiş olsun dedik bizde
                Emrecim geçmiş olsun yoldayken duydum çok üzüldüm Allah'tan önemli bişey değilmiş.Bu arada düzeltme iyiydi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Nurettin
                  Buluşma yerine birinci geleni ilan ediyorum
                  Orjinal yazı sahibi: Nurettin
                  Günaydınlar, meraklı gözleri de bekletmeyelim.

Buluşma ile ilgili ilk video
                  http://www.youtube.com/watch?v=tjibg2T1GXk
                  Valla bravo Nurettin bey, kaşla göz arasında forum sayfasına fotoğraf ve videoyu nasıl trasfer ettiniz pes doğrusu. clapclap
                  Şöyle önceki sayfalara doğru gidip bakmasam göremeyecektim.

Saat 09:58 de AnkaMall'dan içeri girdik yaklaşık 2 dakika sonra park ettik o ara sen fotoğraf çektin ve yazının saatine bakıyorum 10:03:33
                  Ankara'ya A320 ile geldiğin belli oluyor. Bu ne hız. ihihi

Yorum

Doğruya doğru Şampiyon sensin.. Buluşmaya ilk katılan olarak.
                    Cemil abi gerekli donanıma sen de sahipsin İphone 4 Power ...
                    Senden de InsigniaTeam news ekibine katılıp. Naklen yayın ve haberler yayınlamanı bekleriz.
                    Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
                      Orjinal yazı sahibi: Onat89
                      Abisi tampon bariketleri kırılmış ve dişler esnemiş ekzost ise baya yamulmuş neyse ki sonradan yaptırdığıom spor ekzost yoktu üzerinde bariket değişti tampon oturtuldu ekzostcuda ekzostu düzeltip tekrar monte etti valla biraz uğraştık günün güzelliğine istinaden nazar çıktı diyelim

Çok geçmiş olsun Emre..nazara gelmiş harbi..Neyseki ucuz atlatmışsın..
                      Selamlar.

Montoya Murat
                      1.6 BEYAZ TURBO COSMO --- NAV+SUNROOF --- 34 UC 2800 --- UÇ INSIGNIA UÇ

Yorum

Opelim.net'ten alıntı;

10 Kasım'da İzmir'deydim. Sabah 9.00 civarında pencereden sokağa bakıyordum, 9.05'de sirenler çaldığında sokakta bulunan herkes saygı duruşuna geçince tüylerin resmen diken diken oldu. Şu an Ankara'dayım, ailecek dün Anıtkabir'deydik. (Opel İnsingia grubu 20-25 arabayla Anıtkabir'deydi)

yakalandınız :P
                        InsigniaTEAM

Yorum

Yakalayacaklarına yanımıza gelseydiler ya
                          Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Bu arada,İstanbul'dan gelirken Berceste tesislerinde yaptığımız kahvaltıyı ısmarlayan Funkyair-Hakan arkadaşımada teşekkürler
                            Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
                              Bu arada,İstanbul'dan gelirken Berceste tesislerinde yaptığımız kahvaltıyı ısmarlayan Funkyair-Hakan arkadaşımada teşekkürler
                              Arkadasim ne demek
                              Ona kahvalticik diyelim
                              En kisa zamanda daha saglamini yapmak uzere selamlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                                Opelim.net'ten alıntı;

10 Kasım'da İzmir'deydim. Sabah 9.00 civarında pencereden sokağa bakıyordum, 9.05'de sirenler çaldığında sokakta bulunan herkes saygı duruşuna geçince tüylerin resmen diken diken oldu. Şu an Ankara'dayım, ailecek dün Anıtkabir'deydik. (Opel İnsingia grubu 20-25 arabayla Anıtkabir'deydi)

yakalandınız :P
                                Çağrı senin de gözünden bİşey kaçmıyor
                                Birçok etkinlik ve faliyette çevremizdekilere ilham ve örnek olmamız dileği ile.
                                Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

İşleniyor...
                                X