Duyuru

Collapse
No announcement yet.

13 KASIMDA HERKES ANKARAYA ANITKABİRE ZİYARETE

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 13 KASIMDA HERKES ANKARAYA ANITKABİRE ZİYARETE

Cumhuriyet yuruyusumuzun teri sogumadan
    13 Kasim'da Ankara'da olmak uzere

Ne mutlu Turkum diyene

Yorum

Beyler daha yeni eve girdim. nedeni de az önce biten Cumhuriyet Yürüyüşü idi. İnanılmaz duygular yaşayarak ve büyük bir mutlulukla bu yürüyüşü ilk meclisimizn önünde tamamladık. Çok kalabalık bir grupla Ankara güvenparktan uzun bir yolculuk sonucunda ulustaki İLK TBMM Binasının önüne kadar yürüdük. Burda şehitlerimiz ve van da ölen vatandaşlarımız için saygı dduruşunda bulunduk ve ardından İSTİKLAL MARŞIMIZI söyeldik ve kısa bir konuşma sonucunda dağıldık. Hala sesim kısık ayaklarım ağrıyor ancak kendimi o kadar mutlu hissediyorum ki bunlar hepsi boş. Bu duyguları ANITKABİR BULUŞMAMızda sizin de hissedeceğinize eminim ve şimdiden bunun heyecanı içimi sardı. Umarım o gün için herşey çok güzel olur ve herkes bir daha ATASINI büyük bir onur ve gururla yad eder. Hepinizin tekrar CUMHURİYET BAYRAMI kutlu olsun.saygılar sevgiler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
        Beyler daha yeni eve girdim. nedeni de az önce biten Cumhuriyet Yürüyüşü idi. İnanılmaz duygular yaşayarak ve büyük bir mutlulukla bu yürüyüşü ilk meclisimizn önünde tamamladık. Çok kalabalık bir grupla Ankara güvenparktan uzun bir yolculuk sonucunda ulustaki İLK TBMM Binasının önüne kadar yürüdük. Burda şehitlerimiz ve van da ölen vatandaşlarımız için saygı dduruşunda bulunduk ve ardından İSTİKLAL MARŞIMIZI söyeldik ve kısa bir konuşma sonucunda dağıldık. Hala sesim kısık ayaklarım ağrıyor ancak kendimi o kadar mutlu hissediyorum ki bunlar hepsi boş. Bu duyguları ANITKABİR BULUŞMAMızda sizin de hissedeceğinize eminim ve şimdiden bunun heyecanı içimi sardı. Umarım o gün için herşey çok güzel olur ve herkes bir daha ATASINI büyük bir onur ve gururla yad eder. Hepinizin tekrar CUMHURİYET BAYRAMI kutlu olsun.saygılar sevgiler
        Allah heyecanını eksiltmesin kardeşim....

Yorum

Ölene kadar kardeşim. Biz de bu mücadele sonuna kadar kardeşim yani ölene kadar. Yeri gelirse savşmak yetmez ölmek gerekir.... Allah yüzümüzü kara çıkarmasın hepimizin ülkemizin sonunu hayır etsin..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
            Ölene kadar kardeşim. Biz de bu mücadele sonuna kadar kardeşim yani ölene kadar. Yeri gelirse savşmak yetmez ölmek gerekir.... Allah yüzümüzü kara çıkarmasın hepimizin ülkemizin sonunu hayır etsin..
            İnşallah kardeşim inşallah...Durmak yok yola devam...

Yorum

Evet beyle bayanlar çocuklar bu konu artık belirgenleşmeli. benim o gün için yaklaşık bir araba sayısı ve kişi sayısı belrtmem gerekecek komutanlığa. Hatta saati de konuşacağız ki bizim için Anıtkabir yakınında bir yer olsun.Lütfen gereken ilgiyi gösterelim arkadaşlar.benim yaptığım listeye ek veya gelemeyeck olanlar belitsin..Saygılar sevgiler

Yorum

Arkadaşlar bu konuyla ilgili planlamayı içeren ve düzenli bir liste oluşumunu sağlayacak yeni bir başlık Emre kardeşim tarafından açılıyor.Oraya tek tek düşüncelerinizi ve gelip gelemeyecğinizi yazarsanız sevinirim. Saygılar sevgiler

Yorum

benıde ekleyebılırsenız sevınırım

Yorum

Konu içeriği ve üye listesi için ;
                    http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=5130.0

Yorum

İşleniyor...
                    X