Duyuru

Collapse
No announcement yet.

13 KASIMDA HERKES ANKARAYA ANITKABİRE ZİYARETE

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 13 KASIMDA HERKES ANKARAYA ANITKABİRE ZİYARETE

C[quote=trabzon61 ]
    Organizasyonun ismini ve ilk mesajdaki tarihi değiştirdim arkadaşlar.Böylece artık kimsenin 13 kasımla ilgili bahanesi olmayacak.O gün bence Türkiyenin her yerinden insanların Ankarada Atasının huzurunda olması gerekiyor.Tabii ki çok ciddi mazaretler olabilir ancak bunların dışında yok çok uzak yok benzin yok işler gibi mazaretlerin mümkün olduğunca konuşulmamamsı gerekiyor diye düşünüyorum. Sigara içenler sigara paralarından haftasonu eğlenecekler hafta sonu harcamalarından feragat edebilirler diye düşünüyorum.Özellikle İzmirdeki arkadaşlarımızı bu sfere kesinlikle aramızda görmek istiyoruz. Bunun haricinde Türkiyenin heryerinden Atasını seven uyelerimizi aramızda görmek istiyoruz. Ben bu konu ile ilgili Opel Türkiye kapasmında belli girtişimlere de başlıyorum.Haberiniz olsun.saygılar sevgiler
    [/quotei]

Utku enerjini asagidaki dizeler ile destekliyorum
    Çıktık açık alınla on yılda her şavaştan;
    On yılda on beş milyon genç yarattık her yaştan.
    Başta bütün dünyanın saydığı Başkumandan;
    Demir ağlarla ördük Ana yurdu dört baştan

13 Kasim da gorusmek uzere

Yorum

ARKADAŞLAR MERHABA, NE OLDU BU ANKARA ANITKABİR KONUSU 10 KASIM 13 KASIM MI DİYE OYLAMA AÇILDI AMA KATILIM SADECE VE SADECE 16 KİŞİ İLE KALDI KOCAMAN İNSİGNİA TEAM AİLESİNDE ( PARMAKLAR ÇALIŞSIN BAKALIM )
      [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

13 kasıma +1 oy benden

Yorum

Arkadaşlar oylamayı unutun.kararı 13 Kasım olarak verdik zaten. Bu nedenle ismi bile değiştirdim konunun:hepinizi 13 Kasımda Büyük Önderimiz ATATÜRKÜ ziayerete ve anmaya bekliyoruz.O gün bütün Ankara İnsigniateamin ATAsını Ne kadar sevdiğini anlayacak. Sayımıza göre ben gazete ve dergilerle de irtibata geçeceğim.O gün tüm Türkiye sesimizi duysun.....HAYDİ İNSİGNİATEAM ATAYA SAYGI İÇİN ANKARAYA!!!!!!!!! clapclap clapclap clapclap clapclap clapclap clapclap

Yorum

Bu arada listeyi oluşturmak adına sayıyı beirlemek adına gelecek arkadaşlar bana isimlerini ve kaç kişi geleceklerini belirtirlerse sevinirim...Saygılar sevgiler
            1- Trabzon61 (Utku Aksoy)
            2- Cemil nişankaya ( İhtiyar delikanlı)
            3- Diadavidoff (Emre Madenoğlu)
            4- Hasan apg
            5- Sufy (Sufyan Hocam)
            6- Sebazios (YIlmaz Kardeşim)
            7- Seyyah (Bülent abim)
            8- Destiny (İsa hocam)
            9- Mehmet
            10-Ufukcan
            11-Funkyair (Hakan)
            12-Neşter (Kamil) eşi ve 2 arkadaşı
            13-Utku
            14-Emrezxr
            15-Ted79 (Hakan Abi)
            16-Suat (Suat)
            17-facomx (Fatih hocam)
            18- Volkan
            19-Gökhan55
            20- XXstorm X
            21 Kyra_mete (Recai bey)
            Arkadaşlar bazı arkadaşları sormadan yazdım .Onların gelmeme şansı yok da haha haha haha

Yorum

Utku atlama beni
              Hakan... Funkyair
              Bursa dan Kadir
              Balikesir den Zafer ses verin

Yorum

etkinlik oldugu zaman son günlerde söyleme taraftarıyım o yüzden hakkımı son güne saklıyorum utkucum
                Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Emre ben sana erkenden uçmayayım da.....Ben san hak vermedim ki geleceksin dedim.Sen üst üste iki organizasyona gelme de bak neer oluyor......... haha haha haha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                    Emre ben sana erkenden uçmayayım da.....Ben san hak vermedim ki geleceksin dedim.Sen üst üste iki organizasyona gelme de bak neer oluyor......... haha haha haha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha
                    sen uc utku ben seni yakalarım merak etme haha haha haha
                    Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                    [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Utku'cum bu konuda sormana gerek yok tabiki. Teşekkür ederim..

Yorum

Utku kardeşim,inşallah geleceğim.Fakat bu sefer tek olacağım muhtemelen.Malum çoluk,çocuk hava şartları.İstanbul'dan katılacak bir arkadaşın aracına yamanmayı düşünüyorum Mesela xxstormxx Murat olabilir bu arkadaş,hem arabasıda Ankaranın yollarını öğrenmiş olur değilmi ??? haha
                        Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

nasipse geleceğiz )
                          3 5 tane işim var hepsini bir araya toplamaya çalışıyorum
                          2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                          [center]

Yorum

dolmuşçuluk yaparım ankara kişi başı git gel 80 tl yemekler alaman üsülü
                            2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                            [center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sufy
                              Yap bişeylerde senle geleyim haha
                              Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sufy
                                indi bindi ne kadar

Yorum

İşleniyor...
                                X