Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2011 İZMİR AĞUSTOS BULUŞMASI YAPALIM! İZMİRLİLER HADİİ :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 2011 İZMİR AĞUSTOS BULUŞMASI YAPALIM! İZMİRLİLER HADİİ

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
    kırmızı tişörtlü murat abiden başlayıp dönüp karşısına geliyorum o zaman myanmaz(Murat abi), cekY(Uğur), 35oft23(ben ), platinum HD(Hünkar abi), DjiN(Uğur abi), cekY uğur kardeşimizin abisi, speed_emre (Emre kardeşim) ve taner(Taner abi)
    teşekkür ederim
    InsigniaTEAM

Yorum

Maşallah çok güzel bir buluşma olmuş gercekten ama emin olun çok saha güzelleri olacak bir Zamandan sonra örgütlenmeye bile gerek kalmayacak buluşmalar sizler birbirinize bağlandıkta kendiliğinden olmaya büyümeye başlayacak resim video buluşmalara renk katacak seyler konusunda tam teçhizat gelirim artık

Yorum

Faruk eline sağlık resimler çok güzel.Bir daha ki buluşma en az 10 arabayız.Bu seferki katılım daha iyi oldu.İzmir e yakıştı bu buluşma

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
        17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
        35GB5825  A Rh+

Yorum

guzeldır gercektende olcak taner abı daha cok araba katılcak

Yorum

Orjinal yazı sahibi: taner
            Faruk eline sağlık resimler çok güzel.Bir daha ki buluşma en az 10 arabayız.Bu seferki katılım daha iyi oldu.İzmir e yakıştı bu buluşma
            aynen abi dediğin gibi, iki kişi de kesin gelirim demişti namyelus ile horozorhan, işleri çıktı gelemediler abi, hatta orhan abi, cumartesi sanmış ona göre kendisini ayarlamış, cumaya misafir aldığı için gelememiş, çok istemişti gelmeyi sağolsun ama işte vakit uymadı... rica ederim abi çekilenler güzel olunca, bizde fotoya yaranmaya çalıştık

Yorum

Katılan,katılamayan tüm arkadaşlara yürekten teşekkürler.Tertemiz,pırıl pırıl arkadaşlarla tanıştık.Bir daha ki sefere daha erken bir saatte toplanırız.3-4 saatlik muhabbet sanırım hiçbirimizi kesmedi.
              İNSİGNİA COSMO (2010 M.) / 180 HP / DVD800 /PİANO BLACK/OLİMPİK BEYAZ.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: platinum HD
                Katılan,katılamayan tüm arkadaşlara yürekten teşekkürler.Tertemiz,pırıl pırıl arkadaşlarla tanıştık.Bir daha ki sefere daha erken bir saatte toplanırız.3-4 saatlik muhabbet sanırım hiçbirimizi kesmedi.
                evet abi inşallah, sık sık yaparız bu toplantıları, tabi ben kış boyu izmirde olamayacağım fakat gönlüm hep sizinle

Yorum

Bir daha ki buluşmanızda daha teferruatlı bir gün olmalı erken saatlerde başlayıp akşama kadar sürmeli diye düşünüyorum ne kadar çok vakit gecirirseniz bir o kadar bütünlüğü sağlamlaştırırsınız inancındayım,
                  Mesela önceden ayarlanmış yemek + foto çekimi + go-kart yada ne bileyim bunun gibi etkinlikler buluşmaların katılımını arttıracaktır

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
                    Bir daha ki buluşmanızda daha teferruatlı bir gün olmalı erken saatlerde başlayıp akşama kadar sürmeli diye düşünüyorum ne kadar çok vakit gecirirseniz bir o kadar bütünlüğü sağlamlaştırırsınız inancındayım,
                    Mesela önceden ayarlanmış yemek + foto çekimi + go-kart yada ne bileyim bunun gibi etkinlikler buluşmaların katılımını arttıracaktır
                    evet abi inşallah, ama boş güne denk gelmiyor abi, çoğu abimiz sabah çalıştığı için gelemiyorlar, haftasonu da tatile gidiyorlar haklı olarak, o yüzden bu tür tam günlü buluşmalar ancak kışın olabilir, maalesef bende kışın burda yokum konya'da olacağım, artık ordan kopup ankara'da sizin buluşmalara katılacağım

Yorum

Merhaba arkadaşlar gelemedim iftar yemeğine annemlere gitmek zorundaydım ramazan harici bir gün olursa gelmek isterim

Yorum

inşallah abi bekleriz her zaman

Yorum

ramazanda vakit dar oluyor diğer zamanlarda bir pazar oursa bende gelirim

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

inşallah abi sizi ve beyaz meleğinizi tabii ki bekleriz

Yorum

İzmirli abilerim kardeşlerim,
                              çektiğiniz fotoğrafların orjinallerini bana ulaştırabilirseniz buluşma arşivi bölümüne İzmir Buluşması başlığını açalım
                              InsigniaTEAM

Yorum

tamam cagrı taner abı ve farukta orjınallerı eylulun 12 13 gıbı bulusma yapıcagız yenıden zaten hayırlısıyla bakalım buseferkı katılım en az 10 araba olması beklenıyo

Yorum

İşleniyor...
                                X