Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2011 İZMİR AĞUSTOS BULUŞMASI YAPALIM! İZMİRLİLER HADİİ :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 2011 İZMİR AĞUSTOS BULUŞMASI YAPALIM! İZMİRLİLER HADİİ

Hiç yoksa giriş olsun abi Asıl fotoğraflar sende zaten

Yorum

eyvallah iyi düşünmüşsün kardeşim

Yorum

İzmir için güzel bir başlangıç oduğuna inanıyorum bundan sonra daha kalabalık etkinlikler yapacaksınız katılımcı bütün arkadaşları katılımlarından dolayı teşekkür etmek istiyorum

oleyy oleyy oleyy clapclap clapclap clapclap clapclap

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Taner abi ile telefonda görüştünüz gerçide keşke senide 3g ile alsaydık buluşmaya.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
            İzmir için güzel bir başlangıç oduğuna inanıyorum bundan sonra daha kalabalık etkinlikler yapacaksınız katılımcı bütün arkadaşları katılımlarından dolayı teşekkür etmek istiyorum

oleyy oleyy oleyy clapclap clapclap clapclap clapclap
            rica ederiz abi, sizi de ısrarla buraya davet edelim abi, gelin, çeşme'ye gelin özellikle

Yorum

Faruk İnşallah orda da toplanırız siz zemin hazırlayın yeter

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

tabi abi, bir abant toplantısı gibi büyük TR toplantısı çeşme'de yapılsın ben ev sahipliği yapmaya hazırım

Yorum

yalnız şunu farkettim 130 bglik dizeller de çok iyi gidiyor konvoyda benim önümde gidiyordu, bazen öndekini yakalaması gerektiği zamanlar oldu, valla çok iyi topluyordu, benim bazen bir vites düşürmem icap ediyordu

Yorum

Gidişi güzel abi.Yakıtı dahada güzel :P

Yorum

evet, aynen öyle, gidiş iyi, hakkaten ben arkanızda o kadar iyi hızlanamıyordum, 4 vitesten genelde 3'e alıyordum yakalamak için tork farkı tabi, bir de yakıt, ahhh aaaah

Yorum

Bizde öndekilerin arkasında kalıyorduk ama abim pek basmıyordu zaten.Dönüşte s350 ile takıldık 200 kmlerde.rüzgar vardı klima açıktı ama yinede hızlanması güzeldi.40-45 dakikada söke'ye girdik

Yorum

ben bütün yolu tam gaz gitseydim 230 km'lerin altına düşmezdim de benzin ibresi ve gaz ışığı gerekli ibrelerin altına düşerdi bizim araç da gayet iyi hızlanıyor ama ara hızlanmalar bir dizel edasıyla olmuyor tabi bir de devir istiyor, 2000 devir altı isteksiz, 3000 üstü şahlanıyor 6 vites gazı köklüyorum anlık yakıt 21-22 lt'ye fırlıyor bu nasıl iştir ya , o yüzden psikolojik olarak da basamıyorum

Yorum

bu akşam istanbul ekibi olarak Dolmabahçe sarayının yanıbaşında iftar sonrasısı kahvelerimizi ydumladik. Kulağınızı da bol bol çınlattık
                            Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: speed_emre
                              ewet ınsıgnıa team aılesı guzel bır bulusmaydı gercektende hos guzel bır zaman vakıt gecırdık! malesef 10 araba olmadık 7 arabada kaldık napalım bıdahakıne allah nasıp ederse emre abıde gelır bu sefer 10 11 araba oluruz kesın dıyorum! fotolar farukta yarın yada sahurda yukler hepsını! en kısa zamanda tekrar bulusma yapmak lazım bayramdan sonra hemen ufakta bır ızmır turu attık butun mıllet bıze bakıyodu guzeldı cok ya cok umarım en kısa zamanda daha cok buyuruz ve daha guzel organızasyonlar yaparız
                              Gönüllerinize yüreğinize sağlık çok güzel bir buluşma olmuş Emre kardeşim inşallah önümüzde ki ay içerisinde İzmirde olacam o zaman bende gelmeden bir etkinlik planlaması yapacam sizlerle beraber ve bu güzel İzmir buluşmasına birde Ankaralı katılmış oalcak,
                              İzmirimizin gençleri ipi göğüsledi gercekten sen Faruk Uğur ve tüm katılan arkadaşalra teşekkür ederim bende en azından İzmirimizdende coşkuyu almaya başladık sonunda,daha nice nice daha çok katılımlı dostluğun kardeşliğin ön planda Güzel insignialarımızın eşliğinde buluşmalara,
                              resimleri en kısa zamanda bekliyorum İnsigniateam Foto. arşivimde yerlerini alacaklar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Nurettin
                                bu akşam istanbul ekibi olarak Dolmabahçe sarayının yanıbaşında iftar sonrasısı kahvelerimizi ydumladik. Kulağınızı da bol bol çınlattık
                                Haberinizi aldık zaten Nurettin abi

Yorum

İşleniyor...
                                X