Duyuru

Collapse
No announcement yet.

"HOŞGELDİN RAMAZAN" Büyük ANKARA İftar Yemeği

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: "HOŞGELDİN RAMAZAN" Büyük ANKARA İftar Yemeği

Keyifli bir iftar sofrası olmuş Allah Muhabbetimizi bozmasın Maşallah diyelim.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

valla cok ama cooook güzel bi buluşma olmuş hele o güzel masanın etrafına sıralanmış güzel insanları görünce ayrı bir keyif aldım
      clapclap clapclap clapclap clapclap
      Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
      [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Çok Keyifli bir buluşma ve iftar oldu gerçekten tüm abilerime ve kardeşlerime selamlar...

Yorum

Sorunlarla Başlayan Gecemi sorunlarla bitirdim resimleri ve eglenceyi muhabbeti görünce bütün sorunlarımı bir anda unuttum başta hızlı trenim yolda iki defa arıza yaptı 30 dk gecikmeli ankaraya ulaştım sag olsun Emre kardeşim 1 saate yakın beni bekledi dönüşte otobüsümüz 45 dk sahur molası verdi artı sivrihisardan cıkıp 15/20 km gidince yolcunun bir tanesinin kayıp oldugunu ögrendi en az 25 dk onuda yolda bekledik sabah 5,30 6 evime ulaştım anladımki insigniamı kıymetini bir daha ....

Gelelim gecenin eglenceli yanına muhteşem ötesi bir geceyi sag olsun ankara grubu organize etmiş emegi gecen tüm dostlara Teşekkürler yeni tanıştıgım Eymen kardeş ve özellikle üstüne basmnak istiyorum Emre kardeşim kankası Basri kardeşimle olan muhabbet beni mest etti sıkılmadan gecenin 1,30 kadar yanlız bırakmayan ,Emre Dilara ve Basri kardeşlerim hakkınızı helal edin

Beni ankarada karşılayan ve beni görenlerin canı yürekten sarılan Cemil Abim İsa Abim Hakan Abim Utku Abim Erdem Kardeşim Berker Kardeşim hepinize ayrı ayrı Teşekkür Ederim ben degil sizler beni onura ettiniz böyle bir misafir perverlik gösterdiğiniz için Allah sizlerden razı olsun ...

Ayrıca sıkılmadan bileet işimle ugraşan Erdem kardeşime ayrıca bilet almak için ugraşan ve sonra 11,30 beni bırakmak istemeyen ve ben dostlarımdan ayrılmak istemediğim için iptali için dakikalarca ugraş verdiğin için teşekkürler ve sonra Basri kardeşim bir telefonla saat 1,30 biletimi ayarladıgı içinde teşekürler ....

Son olarakda İstanbuldan telefonla yanlız bırakmayan Fatih abimin selamını aldık başımızın üstüne koyduk...Aleyküm selam Fatih abi

.................Yaşasın InsigniaTeam Dostlugu.....................
          2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
          2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

Herşeyden Önce Eskişehir'den gelerek bizleri yalnız bırakmayan UFUK kardeşimi gözlerinden öpüyorum.

Gerçekten çok güzel bir iftar yemeği oldu.
            Emeği geçen Emre kardeşimi bir kez daha tebrik etmek istiyorum. Güzel ve nezih bir yerdi, yemekler, sohbet bir harikaydı.
            Go-Kart ise gecenin son aktivitesi idi.
            Benim Gönlümde büyüğünden küçüğüne herkes BİRİNCİ oldu.
            Hepinizi çok seviyorum.

NİCE ORGANİZASYONLARA

Birkaç fotoda benden

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ted79
              Nihayet yükleme bitti. HD kalitesinde bir fasıl fragmanına buyrun...

http://www.youtube.com/watch?v=LGtT-l95Br4
              Hakan bey video bir harika olmuş gerçekten.

Yorum

Ayrıca, biz iki "GENÇ DELİKANLILAR" nefis bir görüntü vermişiz.

Orjinal yazı sahibi: Nurettin
                Delikanlı bir hava var burada.

Nazar değmesin
                Not:
                Bu resme bakarken su slogan aklıma geliyor misal yani.

Bir iftar yemeği 50 tl ancak bu dostluk anını yakalamak paha biçilmez !
                Orjinal yazı sahibi: ted79
                Nurettin güzel görüşlerin için tekekkürler, gerçekten Insignia bahane dostluk şahane. Fatih'te akşam telefonla aramıza katıldı, havayı teneffüs etti, devamı bu akşam sizin iftarda olacak, yurdun iki ayrı ucunda gönüller beraber, yaşasın Insignia kardeşliği...

Ufuğa da ayrıca teşekkür, kalktı Eskişehir'den geldi, bizleri mutlu etti, bir de bizim gibi iki dinazo... pardon ergenliğinin ileri dönemlerini yaşayan gençleri yan yana aynı kareye koymayı akıl etti. Sağolun varolun...
                Nurettin Bey, Hakan beyin görüşlerine aynen katılıyorum. ÇOK TEŞEKKÜRLER

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nuriozen
                  Cemill abimmmmmmmmmmmmmmmmmm seni ayrı bi özledim be Bu tablo hiç bozulmasın olurmu?Hakan abim ve cemil abim bir araya gelince o muhabbeti tadmaya herkezi davet ediyorum bu arada
                  Keşke sende bizlerle birlikte olsaydın, Bizde özledik be kardeşim, Ankara çekirdek ekibinden bir sen birde Emre ÖZBEN yoktu

Yorum

Hepinize güzel yorumlarından ötürü ayrı ayrı teşekkür ederim bu ve bunun gibi etkinliklerde elimden gelen her ne varsa yapmaya her zaman hazırım bu dostluğun bu kardeşliğin daim olması dileklerimle...

Yorum

Biz de siz aramizda gormekten buyuk mutluluk duyacagiz burak bey. Merak etmeyin bu grup oldukca bizim icin organizasyon yapmak hem kolay hem de cok zevkli....Bu nedenle sizinle tanisabilecegimiz daha cok organizasyon olacak

Yorum

10 numara bir etkinlik olmus herkes cok keyifliymis Masallah Allah muhabbetinizi daim etsin...

Yorum

İşleniyor...
                        X