Duyuru

Collapse
No announcement yet.

"HOŞGELDİN RAMAZAN" Büyük ANKARA İftar Yemeği

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• "HOŞGELDİN RAMAZAN" Büyük ANKARA İftar Yemeği

_-_-_-_-_-_-_-_ HOŞGELDİN RAMAZAN _-_-_-_-_-_-_-_-_

İLK BULUŞMA CUMARTESİ 06.08 ' De GERCEKLEŞECEKTİR,KATILABİLECEK ARKADAŞLARIN KAÇ KİŞİ GELECEKLERİNİ BELİRTMELERİNİ ÖNEMLE RİCA EDERİM ONA GÖRE REZERVE İŞLEMLERİNİ BAŞLATACAM
    SAYIYA GÖRE GİDECEĞİMİZ YERİ YARIN , YANİ CUMA GÜNÜ BELİRTİRİM ARTI FİKRİ OLANLAR BELİRTİRSE TALEBE GÖRE YER MEKAN DEĞİŞİKLİĞİ SÖZ KONUSU OLABİLİR.

URFA EYVAN SOFRASI

BALGAT

Cevizlidere Cad. 3. Sokak No:1 Balgat - Ankara

473 31 86

İFTAR FASILI EŞLİĞİNDE...

MENÜ ;

Daha dün 65 kişilik bir gurubu ağırlamalarına rağmen fiyatta bir değişme yapmadıklarını yalnız sağolsunlar Eyvan Sofrasının sahibi Şehmuz abi ile yaptığım görüşmede hem ayağımızın alışması için hemde böyle güzel bir buluşmaya destek olmak için sağolsunlar benim için fiyattada biraz esneme ile 27.5 Tl ye çektiler,

Fiyat ve menü konusunda fikirleri olan arkadaşlar bu akşama kadar belirtirler ise sevinirim,
    Birde yarın sabaha kadar sayı vermem gerekecek bu nedenle gelebilecek arkadaşların en gec bu geceye kadar belirtmeleri önemle duyururlur

HAYDİ ANKARA İLK İFTAR YEMEĞİMİZDE SEVDİKLERİMİZLE AYNI SOFRADA EL ELE GÖNÜL GÖNÜLE...

Evet Sevgili Ankara ve Çevre illerimizde bulunan kardeşlerimiz Mübarek Ramazan ayına girmemize az kalan zamanda;
    Dostluğumuzu kardeşliğimizi Muhabbetimizi pekiştirecek Mübarek Ramazan ayının güzellikleri ile Perçinleyecek bir "İftar yemeği" etkinliği için Hazırlıklara Başlamanın vakti geldi görüşündeyim...
    Genel çoğunluğu dikkate alarak büyük bir aile sofrası kurabilmemiz için her üyemizin tarih fikrini dikkate alarak ortak bir tarihte buluşacağız her zaman ki gibi..
    Buluşmanın manası ve öneminden ötürü bütün kardeşlerimizin katılması KAtılacak olan Arkadaşlarımızı ve beni çok sevindirecektir...

VİDEO ;

http://www.youtube.com/watch?v=LGtT-l95Br4

Ynt: "HOŞGELDİN RAMAZAN" Büyük ANKARA İftar Yemeği

Kardeşim tarihler konusunda bi mini anket düzenleyebiliriz

Yorum

Beyler tarih anketi olsun burda....

Yorum

tarihler konusunda alternatif kısıtlı kardeşim ilk hafta ramazan için baya yoğun oluyoruz zaten buluşmayı yapabileceğimiz toru topu 4 hafta sürdüğünü hesaba katacak olursak en iyi hafta 2 . Hafta gözüküyor cumartesi veya pazara...

Yorum

Benim bir arkadaş az önce buraya bilgisayarın başındayken girmiş ve çıkmış bana şimdi söylüyor. Neyse buraya alternatif tarihleri yazalım da herksin yorumlarını alalım.benim adıma önümüzdeki hafta içi özellikle perşembe uygun. Seçenekleri Emre halleder zaten....

Yorum

emre sen alternatifleri yazıver ona göre karar verilsin.Ben 2. hafta yokum ama çoğunluk isterse o zaman yaparsınız....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
              emre sen alternatifleri yazıver ona göre karar verilsin.Ben 2. hafta yokum ama çoğunluk isterse o zaman yaparsınız....
              her iki günde mi yoksun abi ? Sanada uydururuz etkinlik sensiz olmaz olmassa Nuriye felanda uyarsa 2. Hafta ortalarında yaparız katılabilecek arkadaşlar belirtsinler katılamama gibi bi durum olmasın anketten çıkan sonuca göre değerlendirince açıkta kalanlar oluyor daha esnek bir yapıda tarih belirlemeliyiz...
              Oruç başıma vurdu şimdiden

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                Ben 2. hafta tatildeyim.Pazar günü de yoldayım. Bu nedenle ya ilk hafta perşembe- cuma - cumartesi ya da 3. veya 4. hafta burdayım.......ya bana illaha uymasına gerek yok çoğunluğa hangi tarih uyarsa o tarihte olur....
                Ya Ramazan iftar etkinliği diğer etkinliklere göre daha büyük önem taşıyor sevdiğimiz kardeşlerimizle aynı sofrada olmak aynı ekmeği paylaşıp bereber tuttuğumuz orucumuzu açmak önemli olan bu nedenle anket olayına girmedim en uygun tarih başı yada sonu hafta ortası veya sonu farketmez ayrıca şuan benim konu üstüne anket ekleme yetkim yok açamıyorum anket malesef...

Yorum

Neyse o zaman Ben şöyle söyleyeyim. herkes 1.2.3.veya 4. hafta için hafta içi veya haftasonu olarak tercihte bulunsun. Hafta sonunu da cumartesi ve pazar olarak söylesin.Başlıyorum 1. hafta için hafta içi veya 3. veya 4.hafta.devamını getirin arkadaşlar

Yorum

Bana hepsi uyuyor

Yorum

oleyy oleyy oleyy oleyy

Yorum

1-14 Ağustos tarihleri arasında herhangi bir gün bana uyar (Çünkü yıllık izinli olacağım ihihi)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
                          1-14 Ağustos tarihleri arasında herhangi bir gün bana uyar (Çünkü yıllık izinli olacağım ihihi)
                          +1

Yorum

İlk haftasonu veya haftaiçi olursa kesin gelirim hatta kardeşimle gelme ihtimalim var ama 2. 3. ve 4. hafta için ilerleyen tarihlerde haber verebilirim
                            2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

6-14 Ağustos arası bana da uyar. İnşallah hep beraber çok keyifli bir iftar yaparız.

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

İşleniyor...
                              X