Duyuru

Collapse
No announcement yet.

29 Mayıs 2011 InsigniaTeam OPC Track Day

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 29 Mayıs 2011 InsigniaTeam OPC Track Day

Astra'da kirmiziymis

Yorum

Üzülmeyin diye piste çıkmadık dedikleri laflara bak ya
      2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Montoya
        Herkese merhaba,
        Öncelikle bu güzel etkinlik için tüm Insignia Team kurucu üyelerine ve sponsorlara teşekkür ediyorum.
        Gerçekten keyifli bir gün geçirdik.
        Sonuçta her yarışta olduğu gibi bir birinci olacaktı, bugün bana nasip oldu Mert'in süresi salise olarak daha iyiymiş ama kukanın azizliği ona 5 sn. süre cezası getirince geride kaldı derece olarak.
        Ama olsun, o daha 22 yaşında bense 36.
        Mert 36 yaşına geldiğinde eminim ki bu pisti (bu kez stepnesini bile çıkartmadan ) 40 sn. altında döner, bundan hiç şüphem yok
        Ayrıca 3. olan xxstormxx Murat'ın da dediği gibi ilk 3 sıra beyaz Insignia, ilk 5 de de 4 beyaz var

Demek ki neymiş. Insignia beyazmış

Birinciliği elde ettiğim fabrika çıkışı güzel Insigna'mın detailing çalışmam sonrası fotolarını tekrar paylaşmak istedim.

http://s1092.photobucket.com/albums/i412/Montoya009/

Nice güzel organizasyonlara diyorum.

Montoya Murat
        "Uç Insignia Uç" - Montoyanın deyimi. Kara Insigniacıları duyurulur Insignia Beyazdır Gel de kopma
        Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
          Bu günün bir özelliğde üyelerimizin kendi araçlarıyla bir piste araçlarının ve kendi limitlerinin sınırlarını keşfettiler bu da keyif vericiydi
          Fatih abi kesinlikle en can alıcı tarafıda buydu.
          Artık yer uçagımızı aprondada kullanmış olduk ihihi
          İnsignia 1.6 Turbo Edition Elegance paket + Gri (Hakim)+Navi +17"jant 34 YC 4700
          Audi A3 1,6 Attraction (Siyah)

Yorum

başta organizasyonda büyük emeği olan yöneticilerimiz, eğitmenler ve sponsorlarımız olmak üzere, tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Kazasız belasız çok güzel ve eğlenceli bir gün oldu.

Ayrıca, kapımdaki çiziklere saldıran iatros'a , videomu çeken aykut' a (acil videoyuyu bekliyorum ) poçalarını paylaşan çelikler05' e ve arabamın fırlayan turbo borusunu takan Odak Murat Bey' e ( her ne borusuysa eve gelene kadar mütamadiyen çıktı, Allahtan öğrendik takmasını ) de teşekkür ederim.

Amele yanığı ve zift niyetine içtiğimiz çayda ayrı bir tat verdi güne Yalnız OPC ve 4x4' e üzüldüm. 2'side dayanamadı etkinliğe

Umarım en kısa zamanda tekrar buluşuruz güzel bir organizasyon ile. Bu ilk insigniateam buluşmamdı. Valla tadı damağımda kaldı.

Teşekkürler... urock

Yorum

stepne cıkarmanın sakıncası nedirki? chiplileride sende chipmi vardı dicez,2.8turbo benden yavas yapmıs 300 küsür beygir araba ki pist günlerinde henrkez hafifletme yapar stepne kimse takmaz etmez koltukları iptaldir benim arabının servisi geldi gecti gitmedim filtrem kirli ,yağ bitmis balatalar pırt debriaj pırt neyse abi ins gercek bir pistte time trial olursa ozaman hazırlanıp gelirim tabiki yeni arabamla kukanın biseyi yok tüy gibi kuka dahdirikten professional kuka değil körfezdekiler gibi 3 kg luk kukaya popom değse düsüyor ben dik girmedim altıma almadım 47 47 dir varmı asağısı önemli olan bu (yanlıs anlamayın bu isin yasla ilgisi yok pist tecrübesiyle tekniklerle ilgisi var ) lastiklerim ısınmıs olsaydı 45 altında rahat olurdum ilk pist tecrübem değil hp tork un cokta önemli olmadğını gördü herkez alt devir pilotaj = güzel süreler. eğlencesine geldik benim gibi pırt insignia ya göre iyide süreydi launch ta iyidi 4800 de kaldırdım ,copilot bıdı bıdı etmese 2 noktada lag a kalmıcaktım 1 2 sn gitti . 2 tane apex noktasında .neyse cok güzel gündü Fatih abimle yanyana oturup o piste eğlenmek vardı olmadı sağlık olsun , en cokta volkan abinin olaya üzüldüm opc yi gecicektik sitede cok insan opc yi ilah gbi gördü cünkü 160 170k verip 3 turda fren balatam ötüyorsa bremboya sağlam saydırırım

Yorum

Ya beyler bişey soracam dikkatimi cekti buluşmaya site üyesi olmayn kimse katılmadı heralde ypksa (ypks = Yoksa olacaktı anlaşılmamış Fatih abim için edit ) varmıydı ?

Yorum

Ypks neyse ondan yoktu

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mertk
                    stepne cıkarmanın sakıncası nedirki? chiplileride sende chipmi vardı dicez,2.8turbo benden yavas yapmıs 300 küsür beygir araba ki pist günlerinde henrkez hafifletme yapar stepne kimse takmaz etmez koltukları iptaldir benim arabının servisi geldi gecti gitmedim filtrem kirli ,yağ bitmis balatalar pırt debriaj pırt neyse abi ins gercek bir pistte time trial olursa ozaman hazırlanıp gelirim tabiki yeni arabamla kukanın biseyi yok tüy gibi kuka dahdirikten professional kuka değil körfezdekiler gibi 3 kg luk kukaya popom değse düsüyor ben dik girmedim altıma almadım 47 47 dir varmı asağısı önemli olan bu (yanlıs anlamayın bu isin yasla ilgisi yok pist tecrübesiyle tekniklerle ilgisi var ) lastiklerim ısınmıs olsaydı 45 altında rahat olurdum ilk pist tecrübem değil hp tork un cokta önemli olmadğını gördü herkez alt devir pilotaj = güzel süreler. eğlencesine geldik benim gibi pırt insignia ya göre iyide süreydi launch ta iyidi 4800 de kaldırdım ,copilot bıdı bıdı etmese 2 noktada lag a kalmıcaktım 1 2 sn gitti . 2 tane apex noktasında .neyse cok güzel gündü Fatih abimle yanyana oturup o piste eğlenmek vardı olmadı sağlık olsun , en cokta volkan abinin olaya üzüldüm opc yi gecicektik sitede cok insan opc yi ilah gbi gördü cünkü 160 170k verip 3 turda fren balatam ötüyorsa bremboya sağlam saydırırım
                    en cokta volkan abinin olaya üzüldüm opc yi gecicektik sitede cok insan opc yi ilah gbi gördü cünkü 160 170k verip 3 turda fren balatam ötüyorsa bremboya sağlam saydırırım

ilahi Mert kardeşim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                      Ypks neyse ondan yoktu
                      ypks'nin ne olduğunu anlamasaydın ypks neyse ondan demezdin
                      Neyse ben bilmiyordum deme Fatih abi ypks = yoksa cepten bu kadar oldu mazur gör abi kınama hemen bizi
                      bu arada yokmuydu site dışından katılan ?

Yorum

eğlendikmi eğlendik Emra gelicektin abi kaçırmıcaktın bu organizasyonu ah ahhh, insallah körfez de attack olurda ozaman pilotajlarımız konusur

Yorum

eğlendikmi eğlendik Emra gelicektin abi kaçırmıcaktın bu organizasyonu ah ahhh, insallah körfez de attack olurda ozaman pilotajlarımız konusur
                          Bende değiştiriyorum arabayı kardeşim ya satışa koyacam yakında askerden döndükten sonra bambaşka binmeden ölmeyelim denilenlerden bi tane almayı düşünüyorum inşallah bir daha ki buluşmada bambaşka deneyimler yaşarız

Yorum

kardesim hayat arkadan itiste

Yorum

kardesim hayat arkadan itiste
                              oda var tabi ama hem kadran 50 50 artsın istiyorum hemde devir en az 9000-10000 olsun istiyorum bilmem anlatabiliyormuyum

Yorum

evet arkadaşlar koskoca OPEL TR DEĞİİİL DAHA BÜYÜK OLAN OPEL ODak a ve burak arkadaşımıza teşekkür ederim güzel bir organizasyona imza attılar bundan sonra kendim ve etrafımdaki insanları opel odaktan başka servise yönlerdirmem ilgi ve alakalarından dolayı... belki opel tr birşeyler öğrenmiştir araba satmaktan başkaaa ...anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna eşşek yeni bir atasözü

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

İşleniyor...
                                X