Duyuru

Collapse
No announcement yet.

29 Mayıs 2011 InsigniaTeam OPC Track Day

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 29 Mayıs 2011 InsigniaTeam OPC Track Day

Sanırım hepimizin amele yanığı var artık diğer yerleride yakmak adına büyük Türkiye buluşmasını Antalya da yapalım derim ben
    2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Ben saclarida kesmiştim tam yanık oldu
      Yeni i30 style 1.6 crdi beyaz

Yorum

916.7 MB fotograf var yuklemeye basladım Pıste tum aracların kalkıs slalom ve göl manzaralı resımlerı var
        2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

bugün için herkese cok tesekkür ederim harika bir gün gecirdik bide amele yanıkları olmasaydı daha güzel olacaktı acıyo valla yüzüm ensem
          2011 beyaz insignia 2.0 130 hp edition elegance+sunroof+cyclone

Yorum

Valla anladığım kadarıyla resimlerden yorumlardan ve Volkan abi ile yaptığım tel görüşmesinden sonra çok keyifli bir organizasyona imza atılmış tebrikler
            Yalnız MErt kardeşiminde yorumları destekliyor ki Volkan abiyle kalkamadan OPC yalan olmuş halbu ki Fatih abi ne güzel Videosunu bile hazırlamıştı
            OPC Out Cakma OPC in

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iatros
              916.7 MB fotograf var yuklemeye basladım Pıste tum aracların kalkıs slalom ve göl manzaralı resımlerı var
              Kaset maduruyuz demek şimde sende herkesin birer kasetimi var haha

İnsignia 1.6 Turbo Edition Elegance paket + Gri (Hakim)+Navi +17"jant 34 YC 4700
              Audi A3 1,6 Attraction (Siyah)

Yorum

opc yi ben test ettim inan emre kardesim sizin chipliler arasında aham saham fark yok cok az bir fark var

Yorum

29.5.2011 23.00 e kadar verecegım hesap numarasına 100 euro yatırmayanların kuka devirmeleri off road maceraları sürüş anındakı heycanlı fotoları afişe edilecek

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mertk
                    opc yi ben test ettim inan emre kardesim sizin chipliler arasında aham saham fark yok cok az bir fark var
                    Benim tek dediğim şuan benim aracla sesi aynı içi dışı koltuklar hariç aynı bg olarak benden 70-80 bg fazla olduğu için o vergiyi göze aldıktan sonra yaktığı yakıtı umursamıyacaksam ben onu alacağım paralara neler alırım neler Mert kesimlikle katılıyorum sana kardeşim ama Volkan abiye üzüldüm adam Opc yiyecekti buluşmada hevesi kursağında kaldı

Yorum

29.5.2011 23.00 e kadar verecegım hesap numarasına 100 euro yatırmayanların kuka devirmeleri off road maceraları sürüş anındakı heycanlı fotoları afişe edilecek
                      Ömür hocam sermaye koyup kar'a ortak olabiliyormuyuz şirketleşelim

Yorum

Ömür benim video ve resimleri vermezsen gece karainsignianı beyaza boyarım ihihi ihihi beyaz melek olur angle haha haha haha
                        İnsignia 1.6 Turbo Edition Elegance paket + Gri (Hakim)+Navi +17"jant 34 YC 4700
                        Audi A3 1,6 Attraction (Siyah)

Yorum

isimkukasüresıralama
                          mertkarakaya147,91
                          muratbudakoğlu48,181
                          servetketen48,8
                          muratsezgin48,91
                          berkayertuna49,76
                          erhanketen50,462
                          muratözbay51,063
                          hasanelman51,264
                          tolgaözbey51,73
                          volkanpaca51,985
                          onuryaman52,136
                          bülentyeşilyurt52,15
                          uğuryazıcı52,18
                          kaantekeli52,66
                          kemalhunuma152,98
                          birantaksoy53,85
                          önderküçükyazıcı54,4
                          özkançukurlu54,66
                          ufukcandırmaz55,92
                          fıratinanç256,05
                          cagrı56,3
                          ercüment58,31
                          gökhansarıoğlu378
                          Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Gokhan biz sana boylemi ogrettik bu isleri ???
                            Astra seni bozmus

Bu arada Fatih neden siralamada yok ? Diskalifiue ??
                            2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
                              Orjinal yazı sahibi: mertk
                              Benim tek dediğim şuan benim aracla sesi aynı içi dışı koltuklar hariç aynı bg olarak benden 70-80 bg fazla olduğu için o vergiyi göze aldıktan sonra yaktığı yakıtı umursamıyacaksam ben onu alacağım paralara neler alırım neler Mert kesimlikle katılıyorum sana kardeşim ama Volkan abiye üzüldüm adam Opc yiyecekti buluşmada hevesi kursağında kaldı
                              opc güzel araç ama öyle 325 bgin hakkını veren bir araç değil opc nin koltuklarını doldurup gazlasaydık sonucu hep beraber görecektik ama olmadı olsaydı öyle kolayca geçemiyeceğini ilk fark eden erhandı ama neyse bazı arkadaşlar öğrenmişlerdir birşeyler

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet
                                Gokhan biz sana boylemi ogrettik bu isleri ???
                                Astra seni bozmus

Bu arada Fatih neden siralamada yok ? Diskalifiue ??
                                Valla benimde gözüm Fatih abiyi aradı nirdesin Fatih abi Fatih abi muhtemelen Üst rekor kırınca onu sıralamaya almadılardiğerlerine haksızlık olmasın diye Mehmet abi başka ihtimal yok yani

Yorum

İşleniyor...
                                X