Duyuru

Collapse
No announcement yet.

3 Ağustos 2010 Samsun Buluşması

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 3 Ağustos 2010 Samsun Buluşması

fotolar geliyor;

fazla zamanım yok, şimdilik sadece fotoları ekleyim, detaylı anlatımı daha sonra yapacağım
    *ortalama tüketimin fotosunu çekmemişiz ihihi
    InsigniaTEAM

Yorum

İkidir bindiriyorsun Çağrı'yı, ama hep fotoğraf çektirtiyorsun. Bende oğlanı yetiştirip atraksiyon fotoğraflarımı çektirteceğim.
      [center]
      2009 Insıgnıa 1.6 T Cosmo + Flexride + Sunroof + DVD800 + Ergonomik Spor Deri Koltuk [center]

Yorum

haha haha

Orjinal yazı sahibi: goday
        İkidir bindiriyorsun Çağrı'yı, ama hep fotoğraf çektirtiyorsun. Bende oğlanı yetiştirip atraksiyon fotoğraflarımı çektirteceğim.
        2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Yeşilyurt ve atakum sahili şenlenmiş resmen inşallah bi daha ki buluşmaya bende katılırım.
          İnsignia 1.6 Turbo edition elegance paket 17" jant teknik gri

Yorum

Vaay 3.5 litre diyor Az daha zorlasan üstüne para koyacak demek ki ihihi ihihi
            Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
            Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
            VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan
              Vaay 3.5 litre diyor Az daha zorlasan üstüne para koyacak demek ki ihihi ihihi
              bence az daha ZORLAMASAN üstüne para koyacak
              Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

evet günü birde ben anlatıyım ihihi

öncelikle Samsun çevreyolunda yokuş aşağı CC denedik, anlık tüketimi 0.0 lt yapıyor
                Aykut abinin Flyaudio'yu incelemesi için yola çıktığımızda ışıklarda beklerken yanımızda Civic vardı, içerisinde 25 yaşlarında 2 genç arabayı süzüyorlardı,
                bildiğim kadarıyla Mehmet abinin kapışmak gibi düşüncesi yoktu başta, ama yeşil yandığı anda Civic birden fırladı
                Mehmet abi daha sakin kalktığı için biraz gerisinde kaldık ama 1.viteste arkalarında, 2.viteste önlerindeydik
                daha sonra el freni konusu oldu, arkadaki araçlarla aramız epey açıldığı için sanırım 100 km üzeri bir hızdayken park frenine asıldı Mehmet abi
                ben hayatımda öyle frenleme görmedim tekerleri kitlemeden, abs'yi devreye sokmadan çok çabuk şekilde durduruyor arabayı.

iki araç peşpeşe giderken bu işlemi deneyip stopları yakıp yakmadığına bakmak lazım, birde park frenini kullanırken direksiyon tepkisine bakmak lazım, bu fren şekli yerine göre kullanışlı bir işlem olabilir.

bu arada yolculuk boyunca bende Flyaudio'yu inceledim, çok hoşuma gitti.
                ekran konusunda hiçbir sıkıntı yok, çözünürlük renkler menüler herşey 4.4lük
                özellikle de aracın orjinal arayüzünü kullandığı için çin malı havası yok, en çok da bu hoşuma gitti.
                geri görüş kamerası akşam bile heryeri gündüz gibi gösteriyor.
                ürünü çok beğendim, bu yüzden en kısa zamanda diğer firmaların ürünlerini incelemek istiyorum ama fikrimi değiştireceğini sanmam

Samsun'dan dönüş yoluna çıktığımızda fotoğraflardaki gibi Mehmet abi 99'a sabitledi,
                anlık tüketim zaten fotolarda var, ortalama tüketim 4 ile başladı daha sonra 5,1 lt oldu ve uzun bir süre o şekilde kaldı.
                ta ki Mehmet abi tam sollamaya çıkacakken arkadan E220 CDI selektör yapana kadar
                200 üzerinde bir hızla geçti bizi, arkasından Mehmet abi asıldı, kısa süre sonra biz ona selektör yaptık ihihi
                ancak bu işlem ortalamayı 8,2 gibi bir değere yükseltti

sonuç olarak, Insignia'nın çok yakmadığına karar verdik.
                arabayı normal bir 1.6 atmosferik araç gibi kullanınca görüldüğü gibi çok az yakabiliyor.
                sorun arabada değil arabayı kullananda, kimse ayağına hakim olamıyor =)
                1.6 Megane'ın 8 litre yaktığı bir ortamda Insignia'nın 10-11 litre yakması kadar normal birşey yok bence.
                Insignia basınca 2.0 araçlar gibi yakıyor, ama onlar gibi hatta daha iyi gidiyor, bunuda hesaba katmak lazım.

her zamanki gibi yine güzel bir gündü, güzel bir yolculuk oldu. henüz 2 gün geçmesine rağmen yine canım çekiyor valla ihihi
                InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                  geri görüş kamerası akşam bile heryeri gündüz gibi gösteriyor.
                  hem stoplar yanıyor hem de geri ışığı o yüzden gündüz gibi gelmiştir
                  Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                  Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                  VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

yok ondan değil, bildiğin aydınlık gösteriyor, telefon kamerasının gece çekim modu gibi ama daha gelişmişi.
                    InsigniaTEAM

Yorum

15.01.2011 itibari ile Samsunda olucam 3 hafta için ve hazır şu yazılım güncelleme olayı varken diyorum ki acaba samsun civarında bi buluşma yapılabilir mi?Reis otomotiv de güncellemeleri yapar aynı zamanda buluşurduk.Özellikle Mehmet abi Reis otomotive gelmişti Samsun buluşmasında belki yine gelebilir.

Yorum

Bu hafta cuma gunune kadar ıs ıcın Ankarada olacagım. 17 Ocak gunu saat 18 cıvarı samsuna gelıp gerı donecegım.(Havaalanı) Donerken cay-kahveye hayır demem.
                        2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Tamam abi Allahtan bi şey olmazsa çayımızı içeriz inşallah tarih yanaşınca detaylı konuşuruz.

Yorum

benide unutmayın arkadaşlar ihihi. telefonum var mehmet abide zaten. bu arada ne güncellemesi acaba ?

Yorum

2011 motor yazılım güncellemesi varmış arabaların şase numaralarına göre 1.6 T yazılım güncellemesi araç hafifledi diye aratırsanız bulursunuz.Her araç için olmuyormuş.Eğer bizim araç için varsa 17 sinde halletmeyi düşünüyorum.

Yorum

22-23 yada 29-30 ocakta da asıl buluşmayı yapsak o zaman? 17sinde gelemicem çünkü ihihi benim sınavım var.
                                InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                                X