Duyuru

Collapse
No announcement yet.

3 Ağustos 2010 Samsun Buluşması

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 3 Ağustos 2010 Samsun Buluşması

Millet buluşalım, tanışalım, kaynaşalım deyince, baktık olmuyor, bizde bir buluşma organize edelim dedik.
    Samsunlulara kafamızı çevirdik ses soluk çıkmayacak. Bari biz bir Samsun buluşması organize edelim dedik. Kiminlemi ? Elbetteki Çağrı ve ben . Yani forumun adminini Samsuna getiriyorum Bu civarda olupta gelmeyenin üyeliği iptal olacak haberiniz olsun

Şaka bir yana uzun zamandır Çağrı çorumda ve bana gelmek istiyordu. Benim 3 Ağustos salı günü Samsunda bir işim var. Çağrı ile haberleştik Samsuna geliyoruz.
    Öğleden sonra gibi, bizim dönüş saatimizi aksatmayacak şekilde 16:00 - 17:00 gibi bir buluşma planlayabiliriz diye düşündük.
    Samsun ve civarındaki arkadaşlar ne dersiniz ?

Katılıcakların isimlerini alalım.

1- Mehmet
    2- Çağrı
    3- Kaan
    4- Çelikler ?
    5- Aykut ?
    6- Alperen54 ?
    7- Dt_Bora ?
    8- Kayalık ?
    9- Hammer ?
    2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Ynt: 2 Ağustos 2010 Samsun Buluşması

abi senin olduğun yerde bolluk var valla ilk mesajdan listeyi 8ledin
    yakındakiler gelirler umarım
    InsigniaTEAM

Yorum

OLABILIR BIR AKSILIK OLMAZZZSA NEDEN OLMASIN
      2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

Valla clapclap . Bakınız Istanbuldan biz yine patlattık bir action 20100730 Buluşması Örnek resimlerimiz de kanıtımız.
        Insignia Club Samsun'dan da umutluyuz. Biraz da biz buradan yani Istanbuldan imrenelim ne o. haha
        Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Abi vallahi çok isterdim gelmek ama ramazana kadar şehir dışındayım Bi de 2 Ağustos pazartesi günü olmuyor mu salı günü demişsin?
          İnsignia 1.6 Turbo edition elegance paket 17" jant teknik gri

Yorum

30.07.2010 Cuma günü istanbulun farklı yerlerinde katılım olmuştu. Bazılarımız 40, bazıları da 30 Km'lik İstanbuleun trafikli mesaferden geldi. Herkes çok büyük bir Insignia ve muhabbet keyfi yaşadı. bknz.Resimler.
            Neden bunu soyledim. Önemli olan kararlı olmak. Aslında ok! Faliyeti yapalım dedikten sonra, büyülü bir eşgüdüm oluşuyor. Yapılması muhtmel tüm ortak faaliyetlere misal olsun diye paylaşim istedim. Ayrıca organizasyon yapmak da kolay değil arkadaşlar. Yani bu işe kalkışan Uylerimize empati kurarak yaklaşmak da çok güzel bir davranış. İnsnların gittikçe bireyselleştiği bir ortamda boyle adımları cesartlendirmek de çok önemli.
            Aramızda köprüler inşa etmeliyiz. Ondan sonra sosyal bir kurum olarak kendimizi toplumun iyi bir yerinde fayda sağlyan ve sağlanan bir konum ediniriz.
            Vizyonumuz bu olsun isterim. İçimdien boyle yazmak geldi çünkü Insan profilimiz kendisini sosyal olarak yetiştirmiş ve tamamlamış iyi bir seviye edinmiş bir grubuz. Saygılar.

Yorum

Abi anca 5-7 ağustos arası samsunda olabiliyorum artık inşallah okullar açılmadan bir başka buluşmada görüşürüz.

Yorum

Doğru söylüyorsun. 3 Ağustos Salı. Başlığı düzelttim.
                Yaşlılık işte

Orjinal yazı sahibi: alperen_54
                Abi vallahi çok isterdim gelmek ama ramazana kadar şehir dışındayım Bi de 2 Ağustos pazartesi günü olmuyor mu salı günü demişsin?

Yorum

Ynt: 3 Ağustos 2010 Samsun Buluşması

Orjinal yazı sahibi: mehmet
                  Doğru söylüyorsun. 3 Ağustos Salı. Başlığı düzelttim.
                  Yaşlılık işte
                  Estağfirullah abi dikkatsizlik diyelim biz ona

Yorum

ben katılırım valla çok mutlu olurum. ben ok telefonum 0544 602 1773 , 0533714 78 14.

Yorum

çağrı saol bende Ordudan yeni geldim yoktum 3 gündür. görmedim mesajları . mehmet bey samsun geldiğinde arayacaktı zaten. iyi oldu.

Yorum

Bugün oğlum Kaan, ben ve Çağrı planladığımız gibi Samsuna gittik. Araç ile ilgili yazılım güncellemesi yapılması için 9:30 gibi aracı servise bıraktık.

1- Yan aynalar ile ilgili güncelleme yapıldı. Önceden geri vitese takıldığında her iki aynada aşağı eğiliyordu. Güncellemeden sonra sadece sağ ayna aşağı eğiliyor ve sonrada nihayet hafızadaki yerine dönüyor.

2- Anlık gaz kesintisi (gaz yememe) sorunu ile ilgili güncelleme yapıldı. Sanki araç daha bir atak oldu.

3- Silecekler ile ilgili bir problemden dolayı, yazılım güncellemesi yapıldı.

Aracı 12:30 gibi teslim aldık. Öğlenden sonra Samsunda ikamet eden Aykut bey arkadaşımızı telefonla aradık, 8-10 dakika sonra, Aykut Bey'i buluşma noktasında bizi bekliyor bulduk. Keyifli güzel bir tanışma/paylaşma oldu. Bizi gayet güzel ağırladı sağolsun. Bu arada benim aracımda bulunan Flyaudio sistemini incelemek için gezinirken, ışıklarda bir Honda Civic bize ilişecek oldu. Ama sonrasında dikiz aynamızda kaybettik kendilerini.

Sonra dönüş yolculuğu başladı. Samsun yolunu bilenler hatırlayacaklardır. Bekdiğin mevkiinden, Merzifon / Kayadüzü kasabasına kadar hız sabitleyici ile 90-95 km sabit hızla geldik ve inanılmaz bir ortalama tüketim yakaladık. Çağrı fotoğrafını çekti foruma yükler. 90 km sabit hızda düz yolda ortalama 5.1 Litre , anlık 4.8 Litre tüketim gördük ve inanamadık.
                        Kayadüzü kasabasını geçince bir Mercedes ile zıpladık. (Fatih kulakların çınlasın) 4. viteste iken 210 km/h hızda iken kendilerini selamladık. Sonra bıraktı peşimizi .

Bu arada forumdan epey bir arkadaşımızın kulaklarını çınlattık.

Yorum

4. viteste aracı o kadar boğmanın mantığı ne torklu araba 5 de de asılır 6 da da
                          Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Samsun da iki önemli konuğu ağırlamak bir şeref benim için . Umarım daha kalabalık oluruz bir daha ki sefere, Yeşilyurdun önünü kapatırız foto çektirmek için.
                            Not : Çağrı fotografları merak ediyorum yayınlarsın umarım. ihihi

Yorum

Boyle yazıları okuyunca çok gaza geliyorum soylim
                              SAkin kullnim istiyorum genelde ama rekabet gücü yuksek bir araca sahip olmak da boyle bişey demek ki her an kaslı ve çevik aracımızın marifetlerini göstermeye hazırız
                              Hayırlı olsun Samsundaki ilk resmi buluşma. Sizin için küçük bir adım ancak Club için büyük bir adım
                              Resimler?

Yorum

İşleniyor...
                              X