Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Meguiar's Bulusması...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Meguiar's Bulusması...

biz erken bulusup arabaları yıkatırız PM den 4 5 gibi bulusmak isteyen haber versin randevu alim arkadasımdan

Yorum

19 :00 dan sonra gelenler yıkama yaptıramaz bu durumda direk buluşma yerine geliyoruz doğru mu ?.
      Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

nurettin abi özgür dükkanı 7 de kapatıyor. en gec 6 da orda olmamız lazım az buz araba değiliz bi kisi 50dk sürüyor en az

Yorum

Arkadaşlar,cuma akşamı 'Çamlık Restaurant' da Muazzez Abacı'nın konseri varmış ve eşim buraya rezervasyon yaptırmış.Sizlerden çok rica ediyorum, buluşmayı cumartesi gününe erteleyelim.Aksi halde ya eşimi kırmak zorunda kalacağım, ya da buluşmaya gelemeyeceğim

http://www.camlikrestaurant.com/

Yorum

arkadaslar cuma gunu ben 7'de cıkıyorum oraya gelmem 1 saatı bulur cuma trafıgınde benım tercıhım cumartesı olur en azından arabalarıda yıkatmıs oluruz

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Onur
              Cuma günü yüksek okuldaki öğrencilerime sınav yapacağım onun haricinde şu sıra bağlayıcı bir durumum yok. Kaçırmam gelirim. Hafta sonları durum farklı. Silivride oluyorum hafta sonları gelemeyebilirim.

Sınav 2.30 da başlıyor... ayrıca 28.05.2008 kızımın doğum günü yani bu cuma 2. yaşına basacak. Bu cuma hariç herhangi bir cuma olabilirdi... ama bu cuma olmaz. Bugün 19:00 olur yarın olur haftaya olur ama bu cuma olmaz... Mert le motor yıkatayım desem aracın soğuması falan yine uzar... Offf.. belkide şu ana kadar yapılan en güzel buluşma olacak ve ben kaçıracam...
              Beyaz Insignia 1.6T Cosmo

Yorum

Bozma moralini be abi. Yine de ufak bir teklifim var
                Saat 19:00 dan sonra Yarım saatliğine gelsen ... Yeşilyurtlusun ne de olsa. Bir resim çektir bizimle sonra doğum gününe geri dön)) Çok mu istedim. Senin katkın çok iyi oluyor.
                Grubun profiline çok uyuyorsun!

Yorum

evet evet c.tesi bana uymaz ogün calıscam ben , cuma aksam 7 gibi ordayız kısmetse hazırlıklı gelin hersey olabilir bide arabalarınız yıkanmıs gelirse aksama NXT falan yaparız yani yüzey temiz olsun yeter

Yorum

Orjinal yazı sahibi: zeytin
                    Bozma moralini be abi. Yine de ufak bir teklifim var
                    Saat 19:00 dan sonra Yarım saatliğine gelsen ... Yeşilyurtlusun ne de olsa. Bir resim çektir bizimle sonra doğum gününe geri dön)) Çok mu istedim. Senin katkın çok iyi oluyor.
                    Grubun profiline çok uyuyorsun!
                    Söz vermeyeyim ama bende istiyorum. En azından fotoğrafa gireyim bende isterim.
                    Beyaz Insignia 1.6T Cosmo

Yorum

JACK LONDON Beyaz diş diye bir romanı vardı.
                      Vahşi kurtlar Beyaz dişi çağırıyordu sürüye katılsın diye.
                      O da sahibi ile mi kalsa yoksa kurt sürüsüne mi katılsa diye ikilemde kalıyordu
                      Biz seni çaldırırız O an karar verirsin Vahşi içgüdü seni çağrıyor misali

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mertk
                        evet evet c.tesi bana uymaz ogün calıscam ben
                        mertk, bana biraz emr-i vaki yapıyormuşsun gibi geliyor. Ben bir teklifde bulundum,size uymayabilir, uyması da şart değil zaten. Cumartesi günü müsait olan arkadaşlarımız olabilir, biz de onlarla toplanırız, gelmek isteyen gelir, gelmek istemeyen dersini çalışır

Yorum

Yorumları okuduğumda bir kişinin bu buluşmaya gelmek istediğini anlıyorum. Forumda çok güzel paylaşımlar oluyor. Cuma olarak kararlaştırılmaya çalışılan bu buluşmayı kaçıranlar çok üzülecek. Herkes arabasını seviyor ve yüzey bakımını önemsiyor. Biraraya gelip bildiklerimizi paylaşmak çok güzel bir olay. Araçlarımız hakkında blmedikleirimizi bu forumdan sizler sayesinde öğrendim. Cuma veya cumartesi olur bilemem . Gelecek olacak arkadaşların müsait günlerini de dikkate alırsak şahane olacak. Saygılar...
                          OPEL İNSİGNİA 1.6 TURBO EDİTİON TEKNİK GRİ   PREMIUM PACE

34 GK 1225

Yorum

cuma gunu 7 den sonra kımse bısı yapamayacakkı orda herkezın toplanması 8 olacak

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

Mert,
                              Nurettin,bey
                              Gökhan,bey
                              Onur,bey
                              Erhan, bey
                              Fatih,bey
                              Ercüment bey de gelir arayı acmadan sık sık bulusma yapıyoruz bu benim son bulusmam olcak uzun bir yolculuğa cıkıyorum 3 ay gibi tatilde olucam .

Yorum

Arkadaşlar buluşma isteği hepimizde var. İlk olarak Cuma diye konuştuk. Onu otelemeyelim. 19:00 da gelebilen gelir. 20:00 de gelen o da hoş gelir. 21:00 gelen yine hoş gelir !!!. Ayrıca uzakta oturanlar var. Onları da zorlamak doğru olmaz. Benim anladğım kadarı ile Cumartesi Öğleden sonra ve Pazar günleri katılım için en musait. Ona göre bir next buluşma ayarlayalım. Ercument abi, Gökhan abi ve Onur bey bu bakım olayını çok iyi yapıoyrlar.!! Mertin gelemediği günlerde onlar ile workshop işini yapalım !!!

Yorum

İşleniyor...
                                X