Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Meguiar's Bulusması...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Meguiar's Bulusması...

Evet arkadaslar hep PM lerden konusuyoruz cila konusunda yardımlasıyoruz ediyoruz simdi Bahcelievler Meguiarsın sahibi arkadasımdır, bi CarWash Days yapalım diyoruz , hem uygulama yaptırmak isteyen fiyat alır, isciliklerini görmek isteyen uygulama alanındaki ustayı izler fikir edinir, motorunu yıkatmak isteyen ,günlük cila yaptırmak isteyen yaptırır, hep birlikte kendi arabalıarımızı yıkarız kendimiz kurularız cilamızı yaparız sohbetimizi ederiz sonrada bi karnımızı doyurur Roll e cıkarız :P ahah evet herkezin müsait olduğu bi gün belirleyelim havaların güzel olduğu bi gün polisaj polisaj wsh wsh wsh wsh2 wsh2 wsh2 obaa obaa obaa haha haha haha

Ynt: Meguiar's Bulusması...

benim kafamdaki liste

1.Mertk
    2.FacomX
    3.Zeytin
    4.Onur
    5.Turquaz72
    6.
    7.
    8.
    9.

bu kisilerin gelceğine eminim

Yorum

Cuma günü yüksek okuldaki öğrencilerime sınav yapacağım onun haricinde şu sıra bağlayıcı bir durumum yok. Kaçırmam gelirim. Hafta sonları durum farklı. Silivride oluyorum hafta sonları gelemeyebilirim.
      Beyaz Insignia 1.6T Cosmo

Yorum

sanırasm bende cumadan yanayım ama calısan üyelerimiz var Fatih abi ve Nurettin abi yoğunlar baya konusmak lazım

Yorum

Gündüz yapamıyoruz iş durmumuz var Arkadaşlar.
          Cuma akşam 19:00 gibi buluşursak olabilir. Onun dışında Cumartesi veya Pazar benden ok.
          Bu arada eğer Cuma ok derseniz. Yani 19:00 da herkesin arabasını değil tek araba ile uğraşırız. Onu bitirince bir sonraki hafta başka araba parlatırız.
          Yada Cuma akşamı Mert ve Onur abi erken start verirler. Bize de Fatih bey ile sonradan katılırız Olmaz mı ? Fun olur bayağı...
          Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Bu hafta Cumartesi günü olursa öğleden sonra katılabilirim. Bunun dışında müsaitim..
            Koşa koşa gelirim wsh2 yourock
            2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Bende gelirim Cuma 19'dan sonra Cumartesi olursada 16'dan sonra gelebilirim

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

nurettin abinin dedği baya iyi bence mantıklı geldi bana Cuma Trkuaz, onur ,ben yıkatırız sonra floryaya gideriz ordan fatih abi yle nurettin abi gelir

Yorum

O zaman bunu teyit edelim.
                  Cuma akşamı 19:00 florya iş park!!!
                  Mert,
                  Nurettin,
                  Gökhan,
                  Onur,
                  Erhan,
                  Fatih,
                  Şaman TÜRKSOY,
                  Çağrı
                  Ercüment bey,VDT, İrfan bey siz de yakın oturuyorsunuz?
                  Hadi beyler en az 5 kişi daha rahatlıkla gelir diyorum....!!!
                  Çağrı bey, siz gün içerisinde yola koyulsanız Mertle buluşma ayarlarsınız, Nasıl olur acep ?
                  Club diyoruz. Var mı başka gelebilen ?!?! wsh2 Hedef 10 araç !!!

Yorum

Benim gelebilmem için Cuma günü saat 16:00'dan sonra işi kaytarmam lazım. Kovulursam başınıza ekşirim,darılmaca yok haha

Yorum

bu demek ki - geliyorsunuz. Şaşırarak sevindim açıkçası. Bizm Çağrı kardeşimiz de sizinle gelebilr mi acaba ?

Yorum

Elbette gelebilir Ancak; daha önce benim bir ayarlama yapmam gerek ki mahcup olmayayım

Yorum

geliş saatim sorun değil ama araba olmadığı için geri dönüşüm sorun olur diyecektim (otobüsler erken saatte bitiyor)
                          ama Şaman abi de gelecekse ve araba müsaitse benim açımdan bir sorun yok ihihi
                          InsigniaTEAM

Yorum

hadii bakalım bu cuma eğlence var

Yorum

Malesef gelemiycem ama isterdim güzel bir buluşma olur bence
                              2009 Opel Insıgnıa 1.6 T Cosmo+19''+Flexride+Sunroof+CD500 Navigasyon+Siyah+Deri Koltuk

Yorum

İşleniyor...
                              X