Duyuru

Collapse
No announcement yet.

7 Mart İstanbul Buluşması

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 7 Mart İstanbul Buluşması

resimler nerde??
    Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

1 önceki sayfa
      InsigniaTEAM

Yorum

Fatih, senin basınç ölçer doğruymuş. Benzinlikte lastik basınçlarına baktım. 30 havanın altındaydılar. Ne de çabuk inmişler. 36 yaptım hemen. Nitrojene geçicem herhalde çok çabuk havası düşüyor.
        OPEL İNSİGNİA 1.6 TURBO EDİTİON TEKNİK GRİ   PREMIUM PACE

34 GK 1225

Yorum

Bence sibopları kontrol ettir

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İzmirde Taner11 organizatör olur .
            Samsun bölge bana ait.

Bu arada yeni bebeği olan club üyemizi tebrik ederim. Allah analı babalı büyütsün bahtı açık olsun

Orjinal yazı sahibi: zeytin
            Bu güzel özeti okuyunca, hayal ettiğim olumlu sonuçları forumdan almaya başladığımızı hissettim.
            Sağolun Neşet bey.

Evet Güzel İzmirden de bu tür lifestyle hareketleri bekliyoruz. Ankara öncü oldu.
            Ama İzmirden aranızdan birisi biraz daha birleştirici biri buna öncülük etmeli.
            Mesla İstanbulda Facomx abi bu işi biraz üstlenmiş oldu. Gerçi bizde kendiliğinden oluverdi işte...
            İlerisi için Hayalimde şöyle bişey canlandı.
            Türkiyede ortak belirleyceğimiz bir yerde buluşma
            Herkes temsil ettiği şehrin bir sembolünü oluşturup buluşuyoruz
            Ankara, İzmir, Samsun, Adana, Diyarbakır, İstanbul . . . .
            Sayamadıklarım varsa affola.
            Bir de bu Club ile birlikte şu hedefim var.
            Topluma yararlı bişeyler yapmak. Mesela kimsesiz çocuklar yurtlarından birine yardım kampanyası.
            Parasal da olabilir. Ziyaret de olabilir. Oranın varsa boya badana gibi bazı işlerini yaparız. Ve çocuklara hediyeler veririz.
            Hani yeme içme güzel fakat eksik kalır... İnsanlar paylaştıkça daha huzurlu ve mutlu oluyor...
            2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Takipteyiz heycanla beklyioruz.
              Bakın Samsun dan ve İzmirden en yakın zamanda fotoları bekliyoruz.
              Bak taahhüt verdiniz police Özellikle Samsundan kesin bir organziasyon olmalı
              Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Ben Samsunda değilim. Merzifondayım

Takipteyiz heycanla beklyioruz.
                Bakın Samsun dan ve İzmirden en yakın zamanda fotoları bekliyoruz.
                Bak taahhüt verdiniz police Özellikle Samsundan kesin bir organziasyon olmalı
                2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Abi olur inşallah. Biz bir gün Diyarbakıra gelirsek beraber turlarız. Belli mi olur belki sen bir gün gelirsin buraya. O zaman da bir araya gelip gezeriz.
                  Evim Diyarbakırda Gaziantepte öğrenciyim.Hangisine yolunuz düşerse mutlaka görüşürüz.
                  http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                  2.0 CDTI
                  Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Gayet hoş olmuş, kim bilir belki bir gün hep beraber buluşuruz.

Yorum

• Ynt: 7 Mart İstanbul Buluşması

bu ay içinde tekrarlanırmı diye sorduk ama kimsenin dikkate aldığı yok galiba
                      [center][center]      

2010 Mercedes C 180K AMG blackline

Yorum

Orjinal yazı sahibi: VDT
                        olay dikkate almamak değilde,
                        günün yorgunluğu, sahilin soğuk rüzgarları hala üzerimizde olabilir ihihi
                        bu aralar hava kapalı, yağışlı ve soğuk,
                        bu kadar acele etmesek de olur bence. nasıl olsa ilk buluşma acemiliğini üzerimizden attık.
                        gerisi kolay gelir.

2. buluşmayı da yapıp, nisan ayında dergide 1. buluşmamızı görmek mantıklı olmaz bence.
                        InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: VDT
                          Şunu açıklamam lazım ilk buluşma çok değerli idi. Onu değerli kılan amatör club olma ruhu ve
                          ek bir özellik - hava çok kötüyken güneşin birden bire kendisini göstermesi. Büyülü bir olay gibi oldu. Hani azmettinizi buyurun size güzel bir Mart Pazarı şeklinde oldu
                          Şimdi Vdt bey sizi çok iyi ve dikkate alıyoruz, ancak bazı imkanların bir araya gelmesi kolay olmadığı için hemen cevap dönmüyoruz. Ben dün planlarımı tekrar gözden geçirdim.
                          İki haftasonu boyunca iş ile ilgili yapmam gerekenler var. Ve en kötüsü de İstanbul dışında'yım. Yoksa tekrar bir araya gelmek için can atıyorum !
                          Grup uyeleri ile de ilk görüştüğümüzde sonraki buluşmanın Nisan sonu Mayıs başı diye konuşmuştuk.
                          Fakat Nisan ayı da kaçmasın denilirse ben çoğunluğa uyarım . Benim aklımdaki ikinci görüşme şehir dışında.
                          Şöyle İnsignia'larla seyahatimizi yapalım. Aktivite olsun -Ormanda yürüyüş, voleybol, freesbe falan.
                          Diğer katılımcılardan da feedback alalım. Ona göre Nisan ayı netleşir. Ne dersiniz Insigania takımı
                          Vdt beye lütfen cevap verin . . .
                          Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

ve işte OPC 'miz

Emre'ye de bu deneyimi yaşamamızı sağladığı için çok çok teşekkür ederim.

InsigniaTEAM

Yorum

Opc Corsa ilk sürüşümdü gerçektende bir hız makinesi egzost patlamaları süper sürücü daima dinamik tutuyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Yorum

İşleniyor...
                                X