Duyuru

Collapse
No announcement yet.

7 Mart İstanbul Buluşması

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 7 Mart İstanbul Buluşması

InsigniaTeam altyapısıyla 1. İstanbul Buluşmasını artık yapalım istedik.
    Henüz hiçbirşey kesin değil, ilk buluşma olması sebebiyle biraz esnek davranabiliriz.

Tarih olarak haftaya cumartesi, 27 Şubat'ı düşündük ama pazar günü de uygundur, duruma göre 28'ine de erteleyebiliriz.
    Genel tatil olması sebebiyle de daha rahat hareket edilir. Ailece katılımda bir sakınca yoktur.

Mekan önerilerinizi de değerlendiririz, hem araçları rahat bırakabileceğiniz, gerektiğinde rahat rahat fotoğraf çekebileceğiniz bir ortam iyi olur.
    Otoparklı cafelerde tercih edilebilir.

evet, İstanbul'lu olmamam sebebiyle bu seçenekleri size bırakıyorum ihihi
    InsigniaTEAM

Ynt: 27/28 Şubat İstanbul Buluşması

tanıdıklardan öneri alıyorum,
    Florya'da Flyinn AVM otoparkı açık alan, birşey demezler gibi geliyor, ne dersiniz?
    yada Florya tren istasyonunun yanında ispark varmış.

sizlerden de seçenekler alalım, tek başıma olmuyor böyle rolleyes
    InsigniaTEAM

Yorum

Merhaba Çağrı,
      Floryada yazdığın gibi Flyin'de buluşabilriz.
      Florya sahilinde gidliebilecek çok güzel yerler var. Hem insigniasıyla katılanlar olunca toplu resimde çektirebilriz
      Yarın'dan itibiren katılmayı düşününler. Farklı mekanlarda önerebilir.
      Sabırsızlanıyorum ...
      Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

cagrı flyınn olmaz ,hem paralı hemde tutmazlar orda bıde manzarsı yok cukurda sıkıntılı bıyer , benm fıkrım var yarın gıdıp mekanın fotosunu cekcem florya sahıl ISPARK yerı genelde orda bulusur ederdık ztn 5tl gıbı ucretı var gun boyu kaılırız ıstersenız beledıye tesıs yerı var cesıt cok yanı foto cekımı ıcın florya ıspark derım ben

Yorum

Bu mantıklı ...
          Çağrı Istanbulda oturmuyor. O yuzden bize en uygun olabilecek bir yer teklif etmek istemiştir.
          Ama senin önerin çok hoşuma gitti. ... Ben ona ok diyorum. Gelebilecek misiniz. ? Hadi arkadaşlar. Başka katılımcılar da bekliyoruz.

Yorum

evet banada ispark'ı demişlerdi, birde orada ibb tesislerini de gördüm ama haftasonu oraya girilmez dediler, çok kalabalık oluyormuş. neresi derseniz artık, ben misafirim :P
            InsigniaTEAM

Yorum

ibb tesisleri kalabalık oluyor ama arka otoparklar bos genelde orası cay fln içme yerimiz olabilir, ben bugun mekanın fotosunu cekmeye gitcem aksama detaylı konusuruz iyigünler herkeze.

Yorum

Ben çok katılmak isterdim ama kısmetse bu hafta bebeğimiz doğacak. o yüzden katılamayacağım galiba
                Renault!!!

Yorum

sağlık olsun abi, zaten hava durumuna baktım haftasonu yağmurlu gözüküyor, belki duruma göre öbür haftaya da ertelenebilir.
                  InsigniaTEAM

Yorum

Riva'ya gideniniz oldu mu?

"2. köprü çıkışı sağdaki cepte buluşup, Kavacık çıkışından çıkarak Riva'ya gidebilirsiniz. (Anadolu tarafından gelecek olanlar da Kavacık çıkışında buluşurlar)

Yaklaşık 25 dakikada varırsınız Riva'ya, yol çok uzun değil ve çok keyifli. Kaybolma şansı yok, çünkü sadece Riva tabelalarını takip edeceksiniz. Riva'daki balıkçılarda otopark, güzel yemek ve toplu resim imkanı var..."

dediler.
                    InsigniaTEAM

Yorum

evet, Riva hakkında ne düşünüyorsunuz?
                      benim aklıma yattı, güzel yer gibi duruyor, deniz kenarı, virajlı yollar..
                      ancak yol temiz asfaltmış.
                      yukarıda yazdığım kişi İtalyan oto kullanıcılarıyla arada sırada gidiyormuş.

isterseniz Google earth'den bakın, benim hoşuma gitti. birazda şehir gürültüsünden uzak
                      InsigniaTEAM

Yorum

Hava güzel olursa süper yalnız virajlar tehlikeli olabilir yavaş gidilmesi gerekiyor hoplıyarak zıplayarak gidiliyor ama yeni yol baya güzel oldu

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

abi sen yavaş gittikten sonra herkes gider

:P :P :P
                          ihihi ihihi
                          işin şakası tabi,
                          sen daha önce gittin sanırım. başka önerebileceğin bir yer var mı abi?
                          InsigniaTEAM

Yorum

Arkadaşlar
                            Riva gidilecek en iyi yer
                            Bana Riva uyuor Yol boyunca da oturup güzelce ızgara tarzı bişeyler yemek için uygun yerlerin cabası...
                            Ancak Hava yağmurlu gözüküyor. İsterseniz ilk buluşmamızı İBB tesilerinin yanındaki yada içindeki Restoranlardan birinde yapalım ...
                            Sabah bir kahvlatı veya branç tarzı bir şekilde olabilir. Mesela saat 11 gibi buluşabilriz. Cumartesi için ....
                            Sonuçta çoğunluğa uyacağımı şimdiden belirteyim )) Yeter ki bir araya gelelim...

Yorum

bu c.tesi olursa yogun ısım var pazar olabılır belkı ama haftaya ıyı olur havada ıyı

Yorum

İşleniyor...
                              X