Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Anket - İç Anadolu Buluşması

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Anket - İç Anadolu Buluşması

Abant şuan için uzak olur bence. Eskişehir-Samsun aralığında bir toplanalım, İç Anadolu kesimi de birbirini tanısın. hem ortak nokta olarak hemde artık Ankaralılar da biraz aktif olsunlar diye Ankara öneriyorum.
    İstanbulluların da katılacağı buluşma her zaman yapılır, hatta biz "toplanalım mı" diyene kadar onlar toplanıp yola çıkmış bile olur
    buraların da biraz aktifliğe ihtiyacı var.
    InsigniaTEAM

Yorum

Havalar soğuk ya Anadolu kaplanlarının kanları donmuş çıt çıkmaz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Ben Ankaradayım zaten o yüzden Ankara önermek biraz bencillik olur diye Ankara demedim. Eskişehir İstanbullular uzak olur dedi ama bana uyar. Abant bence heryere yakın oda uyar. Ben artık buluşmaya uyacam. Gelmek ve sizlerle tanışmak istiyorum. Şimdi 16.01 buluşma fotolarına baktımda çok hoşuma gittiler. Darısı başımıza ne diyeyim...
        2011 1.6 T 180 hp Insignia Edition Elegance P. / Teknik Gri

Yorum

Abant, Ankara, Eskişehir bana uyar

Yorum

Farklı yerlerde farklı bölgesel güç teşkil edecek guplar kurmamız Insignia Team ve severler için çok önemli arkadaşlar.
            Eşgüdüm bizi kayda değer yapar. Özellikle alışkanlıklarımız, sevdiğimiz ürünler veya yaşam şeklimiz için çok faydalı olur...
            Tabi gerçek örgütlenme ve eşgüdüm olunca faydalarından bahsetmeye başlasam konu bitmez ...
            Bence Ankarada istanbul gibi öne çıkma potanisyeline sahip.. Tek eksik bir tetikleme
            Eminim bunu yürütecek başarılı arkadaşlar vardır... Biraz aktif olmanız yetiyor... Biraz bu konuya konsatre olmanız, harika bir dunyanın kapısnı aralamaya ve Gerçek ortamda yaşamanıza sebep olur. . . .
            Buluşma konusunda uygun bir yer seçmek için Tüm arkdaşların yorumlarını çekinmeden yapmalarını rica ederim.
            Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

ohoooooooo kanlar donmuş anadoluda biz spontane buluşma bile yaptık üstüne bişi daha çıkar ...hala tık yok sizlerde
              2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
              [center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sufy
                ohoooooooo kanlar donmuş anadoluda biz spontane buluşma bile yaptık üstüne bişi daha çıkar ...hala tık yok sizlerde

havalar soğukya ondandır abi, gerçi burada soğuk ama biz yakınız diye bulusuyoruz hemen

Yorum

perşembe Mehmet abiye gidecektim buluşmayı konuşalım diye, cumartesi akşamı hastalanıp bir yattım ancak dün ayaklanabildim perşembeye gelincede msnden gelemeyeceğimi haber veriyim beklemesin dedim, çalışanıyla konuştum Mehmet abi hasta 2 gündür gelmiyor bugünde gelmez heralde dedi. müsait değilse rahatsız etmeyim diye telefon işini sordum, bizde acil durumlar haricinde aramıyoruz, cebide kapalı dediler.
                  hala da haber alamadım.
                  InsigniaTEAM

Yorum

geçmiş olsun Çağrı.. dikkat kendine abicim.. Mehmet abi de umarım bi an önce iyileşir geçmiş olsun dileklerimle..

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Şansa bak bende 1 haftadır çok kötü hastayım
                      İnsignia 1.6 Turbo edition elegance paket 17" jant teknik gri

Yorum

geçmiş olsun.. havalar çok kötü dikkat edin iyi bakın kendinize.. ortalıkta salgın var.. burdada herkes hasta hastanelerin acilleri ana baba günü doğru dürüts bişey de yağmıyor normalde bu zamanlar kar yağardı geçmiş senelerde.. iklim gittikçe değişiyor.. kar yağmayınca hava da yumuşamıyor..

Yorum

Hastalığı bahane edip organizasyon yapmıyorlar sonrada yok öyle yok böyle diyorlar

Bu arada Anadolu kaplanrına geçmiş olsun diliyorum

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Geçmiş olsun ........
                            2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                            [center]

Yorum

herkeze merhaba ,
                              bende insignia kullanıcısı olarak üye oldum siteye ) fakat henüz kimseyle tanışma şansım olmadı ..

Yorum

hoş geldiniz kendinizi Tanışma bölümünde tanıtırsanız seviniriz, buyrun linki ;

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=1.0

Yorum

İşleniyor...
                                X