Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Anket - İç Anadolu Buluşması

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Anket - İç Anadolu Buluşması

hooop hoop burasını otoban yaptınız öyle gazlama falan yok kimse kimsenin rakipide değil sadece o anlarda trafik herkeze aynı davranmıyor sonuçta arabalarımız aynı birimiz diğerinden bir boy öne çıkıyor o kadar ama şuda bir gerçek konvoy olarak seyahat etmek süper keyifli amacımız bu keyifli ortamı sürdürebilmek tatsız olaylarla bu ortamamı bozmamamız lazım küçük andrenalin showlarına evet ama kamikaze showlara hayır keyifli sürüşler.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

kesinlikle tartışmasız insigniayı zaptedemez yetenekli arkadaşların hepsi gençler daha yetenekli daha agresif işte onlarla biz baş edemeyiz sonuşda aile reisiyiz aklımıza geliyor fatih abi ve sen daha güvenli gidersiniz diye düşündüm tabiki bir bursa gezintimde c5 baş edemedim 2000 dizel adamı gecemedim esk petrole girdi arkasından bende girdim baktım 54 yaşında bir abi dediki senin yüzünden bir depo bitirdim kardeşim dedi abi ben aynen dedim c5 bu kadar gidermi dedim adamın dediğide beni kimse bu kadar zorlamdı diye arkadaşlar c5 tehlike inanın buna

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
        hooop hoop burasını otoban yaptınız öyle gazlama falan yok kimse kimsenin rakipide değil sadece o anlarda trafik herkeze aynı davranmıyor sonuçta arabalarımız aynı birimiz diğerinden bir boy öne çıkıyor o kadar ama şuda bir gerçek konvoy olarak seyahat etmek süper keyifli amacımız bu keyifli ortamı sürdürebilmek tatsız olaylarla bu ortamamı bozmamamız lazım küçük andrenalin showlarına evet ama kamikaze showlara hayır keyifli sürüşler.
        Tamam Fatih Abim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
          aslında benim içinde Samsun daha uygun ihihi sen Samsun dışına niye çıkmıyorsun?
          Zaten okul yüzünden ömrümüz gurbette geçiyor bi de 2 haftalık tatilde dışarı çıkmak istemiyorum hem de Samsun dışına çıkmak demek bütün bi günün gitmesi demek genellikle işlerim oluyor gün içinde yapmam gereken.
          İnsignia 1.6 Turbo edition elegance paket 17" jant teknik gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX

yok fatih abi amacımız kimseye zarar vermek değil, kendimizi tatmin ediceğiz diye, benim en cok hoşuma giden kendi aramızda gazlarken diğer araçların bizleri hayranlıkla izlediği düşüncesi ve ağızlarının açık kalması, konvoyda gercektende arkadan izlamakte harıka oluyor, özellikle önde gazlayan, makaslara giren bikaç insignia varsa, ama bu izleme durumunu pek yaşayamıyorum, geride kalınca arkamdan konuşuluyo sonra

Yorum

C5 2.0 dizeli 163 hp fena değil de Insignia her türlü alır.
              Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
              Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
              VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

c5mi ufuk bey, ooo biz burda mercedeslere, bmwlere, hatta fatih abi a6 3.0tdi a ders veriyoruz.... asfaltları ağlatıyoruz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan
                  C5 2.0 dizeli 163 hp fena değil de Insignia her türlü alır.

oooo okadar varmıymış c5in beygiri, pardon ufuk bey ozaman haklısınız ama yinede c5i rahat yeriz diye düşünüyorum...

Yorum

C5 Teknik Özellikler

MOTOR
                    Tipi Yüksek basınçlı turbo dizel direkt enjeksiyonlu
                    Silindir adedi ve tipi 4, düz sıralı
                    Silindir hacmi (cc) 1997
                    Çap x Strok (mm) 85 x 88
                    Maksimum Güç (Hp.din/dev.dak) 163 / 3750
                    Maksimum Tork (Nm/dev.dak) 340 / 2000
                    AKTARMA
                    Vites Kutusu 6 ileri otomatik
                    FRENLER
                    Ön Havalandırmalı Disk
                    Arka Disk
                    LASTİKLER
                    Lastikler 245 / 45 R18
                    BOYUTLAR / ALANLAR / HACİMLER
                    Uzunluk - Genişlik (mm) 4779 - 1860
                    Yükseklik - Dingil aralığı (mm) 1451 - 2815
                    Bagaj hacmi (lt) 439
                    AĞIRLIK (kg)
                    Boş Ağırlık 1609
                    Yüklü Durumda Ağırlık 2190
                    PERFORMANS
                    Maksimum Hız km/s 210
                    0-100 km/s Hızlanma (sn) 10
                    YAKIT TÜKETİMİ (1999-100)
                    Şehir İçi (lt/100 km) 8,9
                    Şehir Dışı (lt/100 km) 5,6
                    Ortalama (lt/100 km) 6,8
                    Insignia ya zor kafa tutar.
                    Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                    Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                    VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

hasan bey ara hızlanması cok fena dizel tork yüksek ve bu makinaların hepsi otomatik manuel vites yok insignia tabiki yer ama karışık bir trafikte yemek zor oluyor otoban olsa sıkıntı yok ama 150/200 arası km cabuk hızlanıyor 200den sonra insignia farkı cıkıyor ama bu sefer yol bitiyor 226 km arkasından gittim cigeri sanırım 230/240 kadar c5 şin ama helal olsun cogu arabadan iyi o kasaya göre

Yorum

vay be buralarda hiç rastlamadım c5 öle, görürsem ben bi ifadesini alırım

Yorum

Al Hasanım Aman Carizmayı Cizdirme

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alperen_54
                            Orjinal yazı sahibi: cagri
                            aslında benim içinde Samsun daha uygun ihihi sen Samsun dışına niye çıkmıyorsun?
                            Zaten okul yüzünden ömrümüz gurbette geçiyor bi de 2 haftalık tatilde dışarı çıkmak istemiyorum hem de Samsun dışına çıkmak demek bütün bi günün gitmesi demek genellikle işlerim oluyor gün içinde yapmam gereken.
                            e ne olacaktı ki, Samsun'da olsa 2dk gözüküp gidecekmisin? öğlen toplanır akşam bırakırız
                            InsigniaTEAM

Yorum

ne diyeceğim, Ankaralıların kendi kendine buluşacağı yok, toplanıp biz mi gitsek?
                              InsigniaTEAM

Yorum

e hadi ama abanta bir iki
                                2011 1.6 T 180 hp Insignia Edition Elegance P. / Teknik Gri

Yorum

İşleniyor...
                                X