Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2013 Kış Buluşması

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 2013 Kış Buluşması

katılmaya çalışırım.
    InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
      katılmaya çalışırım.
      Orjinal yazı sahibi: cagri
      katılmaya çalışırım.

zahmet olmasın?
      F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
        zahmet olmasın?
        ne yapalım, oldu bir kere artık
        InsigniaTEAM

Yorum

[quote=OPC 5000 ]
          Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
          Sarotta çok gezilecek yer yok ama etrafında gezilecek az çok yerler var bizim kuzuluk kaplıcalarında devremulkumuz var sarot da oraya yakın etrafında sakin gezi yerleri var doğası güzel alabalık çiftlikleri var. Ama çok sakin yerler gercekten. Eğer sakin bir yer istersek burayı seçebiliriz. Bu buluşma sakin olur yazın cozutabiliriz çeşmeye giderek
          [/quote

Omerim yaz bulusmasi izmirde olmasa bile ben bu yaz soz cesmeye gelicem kardesim,beni gezdirirmisin... ihihi
          Abi'm sen gel ben basimla birlikte ağırlarım gezdiririm ne demek abi lafı olmaz aramızda hem Bülent Abi'm de çeşmeli artık Çeşme bizi bekliyor siz gelin yeter ki abi her zaman beklerim bir tek yazın değil

Yorum

Sarot otel tesis olarak 10 numara bir yer bana göre ama arkadaşların dediği gibi toplu eğlenilecek boş mekanları yok var yada biz göremedik yani çıkıp kartopu oynanacak ramplardan poşetle yada şambielle kayılacak yerleri maalesef yok yani aslında bizim gibi koca adamların eğlenecekleri yer yok ama diğer taraftan kaplıca havuz kür vs.. hizmetleri sevenler için haftasonu gidilip 1-2 gün kalıp dinlenmek için gayet güzel bir yer.

Abant gölünün kenarındaki oteller çok güzel fiyatlarıda bize özel indirilmiştir diğer bir taraftan Petro club abant yolu girişinde geniş bahçesi olan yürüyüş yada kartopu için uygun bir yer ve fiyat avantajı var tabiki göl kenarındaki otellerin kalitesi ve hizmeti olmayacaktır .

Buna göre seçimlerimizi yapalım amacımız topluca eğlenmek sohbet etmek maksat muhabbet gezi bahane

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Eğlenmek için çok şey aramamıza gerek yok, bizi uzun eşek de çok eğlendiriyor. haha

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tozse
                Eğlenmek için çok şey aramamıza gerek yok, bizi uzun eşek de çok eğlendiriyor. haha
                dogru soyledin eglenmek icin uzun essekte yeter bize ama sor bir fatihe serhan uzun essek oynayicak bile mekan yok vede bulsak bile oynuyacak yer,insanlarin bakislarindan utaniriz gelenler hep orta yaş ve üstü ve dikkat ettim ne lobide nede baska bir yerinde otelin, müzik bile çalmiyorlar

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Biz Ilgazdan yana oyumuzu kullanmıştık,
                  Ama oylama sonucu Abant açık ara talep edildi ve uyar ailesi olarak uyar dedik. (Abant'tada Taksim yada Abant otel tercihi daha iyi olur diye düşünüyorum, çünkü katılım yapacak ailerin küçük çocuklarıda olacağından dışarılarda çok fazla zaman geçiremiyecekleri için geniş ve sıcak bir ortamda rahat olmaları gerektiğine inanıyorum, geçen sene Taksim otelde bu konuda hiç sıkıntı çekilmemiş olup şöminenin başında gece geç saatlere kadar sohbet imkanımız olmuştu. Petroclub bu konuda isteklerimize cevap verecek durumda değil diye düşünüyorum )
                  Karar verme zamanı kısıtlı olduğu için biran önce tarihi belirleyerek organizasyonun adını koyalım derim
                  Bazı arkadaşların da beyan ettikleri gibi sarot bu kadar kalabalık bir grubu kaldırmaz diye düşünüyorum. Çünkü eğlenmenin de ötesinde insanlar kafa dinlemeye ve sıhhat bulmak için geliyorlar ( biz orda bu kalabalıkla rahat durmayacağımıza inandığım için söylüyorum )
                  Sarot hafta sonu üç dört ailenin dinlenip kafa dağıtmak için gidilmesi gereken bir yer olarak düşünüyorum.
                  Bu yazdıklarımız tamamen bizim fikrimiz olup sadece paylaşmak istedik, her zamanki gibi uyar ailesi olarak alınacak karara uyarız
                  Fatihciğimin dediği gibi Cumadan Cumaya yazdığım için belirteyim dedim
                  Herkese keyifli forumlar
                  [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Bende tercihimi Abant'tan yana kullandım. Otel tercihinde ise geçen yıl Taksim Otele gidilmişti, bu yılda Abant Oteli görülebilir.
                    Tarih olarak mümkün olan en yakın tarih yani 16-17 Şubat tarihi uygun olur diye düşünüyorum.

Saygı ve Sevgilerimle
                    *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

• Ynt: 2013 Kış Buluşması

Orjinal yazı sahibi: whiteagle
                      Bende tercihimi Abant'tan yana kullandım. Otel tercihinde ise geçen yıl Taksim Otele gidilmişti, bu yılda Abant Oteli görülebilir.
                      Tarih olarak mümkün olan en yakın tarih yani 16-17 Şubat tarihi uygun olur diye düşünüyorum.

Saygı ve Sevgilerimle

Şu an için

23-24 Çoğunlukta gözüküyor

Mekan olarakta Abant ve Çevresi Gözüküyor

Yorum

ASTRA J LER KATILABİLİRMİ BULUŞMANIZA :/

Yorum

Kardeşim öncelikle sitemize hşgeldin
                          kış buluşmamıza aileler ile gelineceğinden dolayı katılım zor
                          ama normal haftalık bulusmalara vs forumdan takip ederek katılabilirsin...
                          Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: NEŞTER
                            Biz Ilgazdan yana oyumuzu kullanmıştık,
                            Ama oylama sonucu Abant açık ara talep edildi ve uyar ailesi olarak uyar dedik. (Abant'tada Taksim yada Abant otel tercihi daha iyi olur diye düşünüyorum, çünkü katılım yapacak ailerin küçük çocuklarıda olacağından dışarılarda çok fazla zaman geçiremiyecekleri için geniş ve sıcak bir ortamda rahat olmaları gerektiğine inanıyorum, geçen sene Taksim otelde bu konuda hiç sıkıntı çekilmemiş olup şöminenin başında gece geç saatlere kadar sohbet imkanımız olmuştu. Petroclub bu konuda isteklerimize cevap verecek durumda değil diye düşünüyorum )
                            Karar verme zamanı kısıtlı olduğu için biran önce tarihi belirleyerek organizasyonun adını koyalım derim
                            Bazı arkadaşların da beyan ettikleri gibi sarot bu kadar kalabalık bir grubu kaldırmaz diye düşünüyorum. Çünkü eğlenmenin de ötesinde insanlar kafa dinlemeye ve sıhhat bulmak için geliyorlar ( biz orda bu kalabalıkla rahat durmayacağımıza inandığım için söylüyorum )
                            Sarot hafta sonu üç dört ailenin dinlenip kafa dağıtmak için gidilmesi gereken bir yer olarak düşünüyorum.
                            Bu yazdıklarımız tamamen bizim fikrimiz olup sadece paylaşmak istedik, her zamanki gibi uyar ailesi olarak alınacak karara uyarız
                            Fatihciğimin dediği gibi Cumadan Cumaya yazdığım için belirteyim dedim
                            Herkese keyifli forumlar
                            Ilgaz uyar
                            Morpheus
                            61 TT 971

Yorum

su an icin ilgazin sansi yok seneye insallah oktay

Yorum

Ankete bakınca 32 InsigniaTeam'li oy kullanmış.
                                Mekan olarak Abant
                                Tarih olarak da 23-24 Şubat öne çıkmış.
                                Son 1 hafta daha anketi açık bırakalım.
                                Daha önce yaptığımız gibi rezervasyon ve paracıkları önceden toplayalım.
                                Herzamanki gibi muhteşem bir Insignia şölenine dönüşeceğine benziyor. yourock

Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

İşleniyor...
                                X