Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2013 Kış Buluşması

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 2013 Kış Buluşması

Orjinal yazı sahibi: Morpheus
    Petro Club ı oyladım.
    Maksat gezmekse kalınacak yer ona göre seçilebilir.

Petro TEM kenarı, ulaşım olarak her yere yakın.
    Abant a gidilebilir
    Bolu gidebilir
    Mudurnu gidilebilir

İyi program ile hem gezeriz tek bir mekana bağlı kalmayabiliriz.

Petro sadece yatmak için iyi bir alternatif
    Butik kullanışlı tarz.

Diye düşündüm.

mantikli

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

soğuk dediğiniz yer burası değilmiydi?
      2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
      [center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volkan
        Sarot otel onde gozukuyor yalniz hafta sonu orda olan biri olarak soyliyeyim haraket alanimiz hic yok butun vaktimizi otelde kaplicada gecirmek zorunda kaliriz abanttaki gibi gezme yerleri acik alan filan yok tamamen ihtiyar isi cok ciddi derecede hayal kirikligi yasarsiniz iyice arastirin sarotu internetten benden soylemesi

Volkancigim internetten arastiran herkes oyunu ewet olarak kullanacaktir,cok net soyluyorum,gozlerimle gormesem bende ewet derdim,kimse yanlis anlamasin bu benim gorusum,asla tavsiye etmiyorum,cok isteyen gitsin gorsun ama ben cocuklarimla 4-5 m2 lik odada kalip,hicbir sosyal aktivitesi olmaya,2 insanin yanyana bile gecemeyecegi merdivenlere sahip 55 yas uzeri insanlarin gruplar halinde toplanip sohbet etmeye cakistiklari bir otele gitmem,sakin otelin gorselligine ve ihtisamina aldanmayin,oyumu abanttan yana kullaniyorum...

Yorum

Sarot için bende çok net değilim açıkçası,etrafta yapılacak birşey yok
          Otele tıkılıp kalırız.Ama Abantta yapılacak daha çok şey var..
          Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Ali ile aynı anda yazmışız
            Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Bir oncekinda saat dakika ve saniye bile ayniydi Bulent abi hatirla,bu sefer senden ondeyim haha haha haha

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
                Ali ile aynı anda yazmışız
                bende abanttan yana kullandım oyumu bakalım sonuç ne çıkacak
                2015 leon fr

Yorum

erhan abide abantta birşey yok diyor. forum yöneticileri siz bizim için herzaman en iyisini düşünürsünüz bende sarot işaretliyenlerdenim ama madem böyle bir durum var ekip olarak en rahat edeceğimiz yere gidelim.siz yönetim olarak tekrardan her yerin artılarını ve eksilerini bi istişare edin derim abilerim...
                  2010 BMW 320d Lci

KUL BELÂ GÖRMEZ HAK YAZMADIKÇA , HAK BELÂ YAZMAZ KUL AZMADIKÇA...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: OPC 5000
                    Bir oncekinda saat dakika ve saniye bile ayniydi Bulent abi hatirla,bu sefer senden ondeyim haha haha haha
                    Sen benden çok yaşa
                    Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Ha bir de sunu soyliyim yolun son 35-40 dakikasi Cok manyak keskin virajli,belki bunu seven de vardir ama ben sevmiiiiiiiim ihihi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volkan
                        Sarot otel onde gozukuyor yalniz hafta sonu orda olan biri olarak soyliyeyim haraket alanimiz hic yok butun vaktimizi otelde kaplicada gecirmek zorunda kaliriz abanttaki gibi gezme yerleri acik alan filan yok tamamen ihtiyar isi cok ciddi derecede hayal kirikligi yasarsiniz iyice arastirin sarotu internetten benden soylemesi
                        [quote=Morpheus ]
                        Petro Club ı oyladım.
                        Maksat gezmekse kalınacak yer ona göre seçilebilir.

Petro TEM kenarı, ulaşım olarak her yere yakın.
                        Abant a gidilebilir
                        Bolu gidebilir
                        Mudurnu gidilebilir

İyi program ile hem gezeriz tek bir mekana bağlı kalmayabiliriz.

Petro sadece yatmak için iyi bir alternatif
                        Butik kullanışlı tarz.

Diye düşündüm.

Fatih bey termali onay vermiş birisi olarak orada kalmış arkadaşların olumsuz görüşlerini okuyunca ikilemde kalmamak mümkün değil..Elbette topluca etrafıda gezebilecek yerler olabilme şansımız var ise bunu da değerlendirmek gerekekrir diye düşünmekteyim..

2.0lt CDTI Bi-Turbo Ecotec 195 HP Cosmo Otomatik vites

Yorum

Yazım alıntıların içersinde kalmış,affınıza sığınıyorum..

2.0lt CDTI Bi-Turbo Ecotec 195 HP Cosmo Otomatik vites

Yorum

Sarotta çok gezilecek yer yok ama etrafında gezilecek az çok yerler var bizim kuzuluk kaplıcalarında devremulkumuz var sarot da oraya yakın etrafında sakin gezi yerleri var doğası güzel alabalık çiftlikleri var. Ama çok sakin yerler gercekten. Eğer sakin bir yer istersek burayı seçebiliriz. Bu buluşma sakin olur yazın cozutabiliriz çeşmeye giderek

Yorum

[quote=35OFT23 ]
                              Sarotta çok gezilecek yer yok ama etrafında gezilecek az çok yerler var bizim kuzuluk kaplıcalarında devremulkumuz var sarot da oraya yakın etrafında sakin gezi yerleri var doğası güzel alabalık çiftlikleri var. Ama çok sakin yerler gercekten. Eğer sakin bir yer istersek burayı seçebiliriz. Bu buluşma sakin olur yazın cozutabiliriz çeşmeye giderek
                              [/quote

Omerim yaz bulusmasi izmirde olmasa bile ben bu yaz soz cesmeye gelicem kardesim,beni gezdirirmisin... ihihi

Yorum

[quote=OPC 5000 ]
                                Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
                                [/quote

Omerim yaz bulusmasi izmirde olmasa bile ben bu yaz soz cesmeye gelicem kardesim,beni gezdirirmisin... ihihi
                                Bende yarı Çeşme'li sayılırım,takılacak birkaç mekan öğrendim

Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

İşleniyor...
                                X