Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Jant temizliğinde son nokta

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Jant temizliğinde son nokta

Arkadaşlar yerli bir üreticimizin Yapmış olduğu bir Jant temizleme ilacıyla karşılaştım.Alıp deneyelim dedim.Aracımda balata ve asfalt lekeleri vardı.Bu ürünü ve jant temizleme fırçasını birlikte kullandım.Sonuç fabrika görüntüsüne kavuştu.Bence olay bitmiştir.Yerli üreticimize destek olalım paralar yurt içinde kalsın.Link aşşağıda veriyorum.Ayrıca detaylı temizlik adına ne ararsanız hepsi mevcut.Ben diğerlerinide deneyeceğim.Burdan yazarım yine.

https://urun.n11.com/parlatici-ve-te...-ml-P213114404

Sepete ekledim. Denemek lazım.
    @Murat
    2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Deri-vinil koruma,lastik parlatıcı,nano torpido koruyucu,cilalı şampuan ve hızlı cila bugün geliyor.Nasipse hafta sonu deneyeceğim.Onuda buradan yazarım.Bayağı yorucu bir gün olacak

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post
        Deri-vinil koruma,lastik parlatıcı,nano torpido koruyucu,cilalı şampuan ve hızlı cila bugün geliyor.Nasipse hafta sonu deneyeceğim.Onuda buradan yazarım.Bayağı yorucu bir gün olacak
        Önceki ve sonraki fotoğraflarını paylaşır mısınız?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kursat42 View Post

Önceki ve sonraki fotoğraflarını paylaşır mısınız?
          Tabii ki

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post

Tabii ki
            Yusuf Bey tavsiyeleriniz üzerine bende o altılı seti sepete attım ama henüz alamadım. Muhakkak yorum ve fotoğraflarınızı bekliyorum.
            Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Orjinal yazı sahibi: drdilmen View Post

Yusuf Bey tavsiyeleriniz üzerine bende o altılı seti sepete attım ama henüz alamadım. Muhakkak yorum ve fotoğraflarınızı bekliyorum.
              Tabiki öncesi ve sonrası olarak atarım,fakat adım Yusuf değil Gökhan. Bi yanlışlık oldu sanırım ihihi

Yorum

Öncesi;
                20180414_150219.jpg 20180414_151216.jpg 20180414_151239.jpg 20180414_152131.jpg 20180414_151924.jpg

Yorum

20180414_152227.jpg 20180414_152053.jpg 20180414_151909.jpg Sonrası;

Yorum

Sonrası part 2

20180414_150354.jpg 20180414_150400.jpg 20180414_150748.jpg 20180414_162405.jpg

Cepten yükledim . Umarım sıralamayı şaşırmadan yüklemişimdir.Ben ürünlerden memnun kaldım. İnşallah alacak olan arkadaşlara fikir verebilmişimdir.
                    Bu arada jantları geçen hafta temizledim için bu hafta jant temizleyici sıkmaya gerek duymadım. Hala kirlenmedi.Aracın tavanın resminide koydum,hızlı cilanın ne kadar parlattığını daha iyi görebilirsiniz. Karşıdaki evlerin yansımasından.Sorusu olanlara burdan yardımcı olmak isterim.

Yorum

Bu arada yaptığım uygulamalar,
                      Deri ve vinil koruma,
                      Hızlı cila,
                      Lastik parlatıcı,
                      Oto şampuan.
                      Hepsi newmix kimya ürünü. Valla ben beğendim. Piyasada isim yapmış malum markalara dünya para vermeye gerek yok.
                      Bilgilendirme yapayım.Reklam gibi görülebilir.Bunu paylaşmamın amacı,hepimiz araçlarımızı seviyor ve severek kullanıyoruz. İnsigniateam'den öğrendiğim herkez birşeyler hakkında birbirine yardımcı olmaya çalışıyor.Benimde yaptığım bu.Eğer sizlere bir katkım olduysa ne mutlu bana. Sorularınız varsa dediğim gibi yardımcı olmaya çalışırım. Herkeze kazasız belasız sürüşler dilerim.

Yorum

Elinize sağlık Gökhan Bey. Paylaşım için teşekkür ediyorum.
                        Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Orjinal yazı sahibi: drdilmen View Post
                          Elinize sağlık Gökhan Bey. Paylaşım için teşekkür ediyorum.
                          Rica ederim.Kesinlikle tavsiye ederim.

Yorum

Ellerinize sağlık....

Yorum

Eline sağlık, bilgilendirme için teşekkürler.
                              2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

İşleniyor...
                              X