Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Jant temizliğinde son nokta

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Evet arkadaşlar nerde kalmıştık?
    Newmix Nano Torpido koruyucuda geldi ve bugün deneme fırsatım oldu. Resimleri paylaşıyorum.Buda gayet iyimiş.İki resimde kırmızı çizgili yer uygulanmış olan yer.
    Önce;

20180422_140537-1.jpg 20180422_140534-1.jpg 20180422_140737.jpg 20180422_135907.jpg ​​​​​​​

Yorum

Buda uygulama sonrası;

20180422_140838.jpg 20180422_140306.jpg

Yorum

Bu da bi arkadaşımın Astra'sının jantlarının kirden arındırılışı;

20180422_165812.jpg 20180422_164719.jpg 20180422_165332.jpg 20180422_164708.jpg

Yorum

Aslında iç mekana yapılan işlemlerde parlama olmaması lazım, iç mekanın mat olarak ve yağımsı görünümden uzak olması lazım.
          InsigniaTEAM

Yorum

Ürünün içerisinde sanırım fazla parlatıcı var iç mekanlar için
            Sola Sinyal Devamlı Açık!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
              Aslında iç mekana yapılan işlemlerde parlama olmaması lazım, iç mekanın mat olarak ve yağımsı görünümden uzak olması lazım.
              Şöyle bir durum var aslında. Sürdüğüm gibi fotoğrafları çektim.Yaklaşık 1 saat sonra baktığımda normal matımsı haline döndü.Canlı bir hal aldı. İlk başta çok parladı derken sonra matımsı rengine dönmesi ve daha canlı gözükmesi hoşuma gitti. Asıl benim hoşuma gidense ayak izlerinin ve lekelerin nemli bezle bile biraz bile belli olarak kalmasına karşın bu torpido koruyucu sayesinde çıkıp tertemiz olmasıydı. Bu özelliği açıkçası daha çok etkiledi beni.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ertugrulh View Post
                Ürünün içerisinde sanırım fazla parlatıcı var iç mekanlar için
                Yaklaşık bir saat kadar sonra matımsı ama canlı bir hal alıyor.Nemli bez ile tamamıyla çıkmayan lekeleri çok iyi söküyor.

Yorum

Selam arkadaşlar. Bugün müşteri memnuniyeti adına Newmixkimya'dan Mehmet bey aradı. Ürünlerden memnun olup olmadığımı yada bi sıkıntı olup olmadığını sordu. Biraz sohbet ettik ve sizlerden bahsettim. İstanbul'da toplantılar yapıldığından,sizlerin bi araya gelip hoş sohbetler ettiğinizden bahsettim. Bende forumdaki ailemle bi araya gelme fırsatım olduğunda bendeki ürünlerden denetmek ve faydalandırmak istediğimi dile getirdim. Bana şöyle bir teklifte bulundu. Eğer guruplar halinde buluşmalar yapıldığında hangi ilde olursa olsun denemeniz için ücretsiz kargo ile numuneler gönderebileceğini söyledi. Eğer sizlerde olur deneyelim derseniz,kargoyu gönderebileceği bir adres bana iletirseniz ben kendisine bildireceğim. Bu yolla deneyip görmüş olursunuz. Biraz uzun yazdım kusuruma bakmayın.

Yorum

Firmanın ürünün arkasında durup bu şekilde memnuniyet sorması çok güzel bir davranış. Elinize sağlık. wsh

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Uğur K View Post
                      Firmanın ürünün arkasında durup bu şekilde memnuniyet sorması çok güzel bir davranış. Elinize sağlık. wsh
                      Aynen.Eğer grubumuz üyeleri ile toplanıldığında numuneleri denemek isterseniz bana adres ve telefon veren olursa bende Mehmet beye iletir ücretsiz kargo ile tarafınıza gönderilmesini sağlarım. Hem sizlerde benim gibi deneyip kalitesi hakkında fikir sahibi olursunuz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post

Aynen.Eğer grubumuz üyeleri ile toplanıldığında numuneleri denemek isterseniz bana adres ve telefon veren olursa bende Mehmet beye iletir ücretsiz kargo ile tarafınıza gönderilmesini sağlarım. Hem sizlerde benim gibi deneyip kalitesi hakkında fikir sahibi olursunuz.
                        Hocam ürünler faydalı gibi duruyor..başarılı. .fakat ne hikmettir arabanın icine dokunmuyorum yikamacidada sadece paspaslari süpürge ile al bırak diyorum ..iç kısmı kuru bezle tozunu alıyorum sadece ..eski aracımda birkaç ürün parlatici besleyici kullandım mahvetti lekeler kaldı aşınma oldu filan zamanla ..hani bu ürün mutlaka iyidir iyi olmasinada benim mi gözüm korkmuş nedir çözemedim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kaan352 View Post

Hocam ürünler faydalı gibi duruyor..başarılı. .fakat ne hikmettir arabanın icine dokunmuyorum yikamacidada sadece paspaslari süpürge ile al bırak diyorum ..iç kısmı kuru bezle tozunu alıyorum sadece ..eski aracımda birkaç ürün parlatici besleyici kullandım mahvetti lekeler kaldı aşınma oldu filan zamanla ..hani bu ürün mutlaka iyidir iyi olmasinada benim mi gözüm korkmuş nedir çözemedim
                          Büyük bir ihtimalle yaşadığınız olumsuz deneyimler gözünüzü korkutmuş. Bende normalde iç aksama herhangi bir şey süren insan değilimdir. Fakat bu firmanın ürünlerinde asit,kostik ve solvent türü aşındırıcı kimyasallar olmaması ve özellikle bu torpido koruyucunun içinde vazelin,ayçiçek yağı gibi zararlı maddelerin olmaması bana güven verdi ve kullandım. Şuan için hiçbir sorunla karşılaşmadım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post

Büyük bir ihtimalle yaşadığınız olumsuz deneyimler gözünüzü korkutmuş. Bende normalde iç aksama herhangi bir şey süren insan değilimdir. Fakat bu firmanın ürünlerinde asit,kostik ve solvent türü aşındırıcı kimyasallar olmaması ve özellikle bu torpido koruyucunun içinde vazelin,ayçiçek yağı gibi zararlı maddelerin olmaması bana güven verdi ve kullandım. Şuan için hiçbir sorunla karşılaşmadım.
                            Anladım hocam not aldım aklımda

Yorum

Urunu denedim cok guzel diger ürünleride iyi ..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
                                Kesinlikle

Yorum

İşleniyor...
                                X