Duyuru

Collapse
No announcement yet.

BZ DETAILING - ÇİZİK GİDERME / BOYA KORUMA UYGULAMALARI

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: BZ DETAILING - ÇİZİK GİDERME / BOYA KORUMA UYGULAMALARI

Merhabalar,

Benim İstanbul'a gelip uygulama yapmam zor ancak sizin Ankara'ya yolunuz düşerse vakitte uygun olursa haberleşelim mutlaka...

Meguiar's ya da çoğu WAX uygulamalarında ürünü ULTRA-İNCE sürdükten sonra kurumasını bekliyoruz. Ve silmek için PARMAK TESTİ yapabiliriz...

Parmak testi şu şekilde oluyor... Wax'ı sürüp ortalama 15dk bekledikten sonra işaret parmağı ile wax sürülen kısma düz bir çizgi yapıyoruz, eğer WAX tebeşir tozu gibi silinip dağılıyorsa silebilirsiniz ancak hala yağlı ve ıslak ise biraz daha beklenmeli...

Yorum

Berker ile geçen hafta ve bugün konuştum. Nasipse yarın Berker ile boya koruma işlemine başlıyoruz. Aslında Berker yapacak ama ben de ona, kabul ederse tabii, çıraklık yapmayı düşünüyorum. Berker bu konuda çok iyi, ama bakalım ben iyi bir çırak olabilecek miyim
      2010 İNSİGNİA 1.6T COSMO BEYAZ

Yorum

yapın bakalım olmazzsa kızılcahamam a gıdersek bende yaptırmayı dusunuyorum
        2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

Ben Berker beye sormak istiyorum.Ben ankaradayım çankayada oturuyorum.hanımın yeni kasa seat ibizasına bir bayan şöför hahif bir şekilde sirtmüş ben de baktığımda çok derine işlemediğni gördüm.Bu nedenle zaten yaptırmayı düşündüğüm boya korumaişlemini yaptırmayı düşünüyorum.Perşembe günüm boş bunu nasıl ayarlayabilriz ve nasıl yapabiliriz? konum açısından da bilgi verirseniz sevinirim.saygılar

Yorum

gecen gun bır arkadas boya koruma yaptıracaktı ne oldu sonuc
            2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

Berker'in aynı gün babasının aracının camı kırılması nedeniyle ertelenmek zorunda kaldı. Bu hafta sonu için bakalım.
              2010 İNSİGNİA 1.6T COSMO BEYAZ

Yorum

Evet maalesef hiç hesapta bulunmayan bir sebepten ötürü uygulamayı gerçekleştiremedik, ancak bu Cumartesi yapıyoruz inşallah...

Yorum

Güncel...

Yorum

BZ DETAILING Hizmet Vermeye Devam Ediyor...

http://www.facebook.com/home.php?sk=...67480776623678

Yorum

başarılarının devamını dilerim berker, takip ettiğim birisin beni skodaturkey'den hatırlarsın belkı, gerçekten hergün bilgisine bilgi deneyimlerine deneyim katan bir arkadaş. Zaten yaptığı işlerdende anlaşılacağı gibi bu işin ustasıdır

Yorum

Orjinal yazı sahibi: D B K
                        başarılarının devamını dilerim berker, takip ettiğim birisin beni skodaturkey'den hatırlarsın belkı, gerçekten hergün bilgisine bilgi deneyimlerine deneyim katan bir arkadaş. Zaten yaptığı işlerdende anlaşılacağı gibi bu işin ustasıdır
                        Çok teşekkürler, evet tanıdım seni 34 NFJ 'den =)) Sağolasın eksik olma...

Yorum

İşleniyor...
                        X