Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Karakartal Detailing 1.5.2011 Mesaisi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Karakartal Detailing 1.5.2011 Mesaisi

Orjinal yazı sahibi: skydroll
    Ömür ben Tekzen den almıştım Lavor Exp Plus ı...
    Fiyat en iyi ordaydı.
    Online Shop da var sanırım..
    Yüksek başınclı bır tane mı alsam dıye dusunuyorum aslında. Express plussun ucu ayarlanamıyormus sanırım o ozellıgı sevmedım
    2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
      Ömür kardeşim, Bi Konya'ya uğrasam mı acaba? diyorum. ihihi Bir dahaki sefere haber verde, benim arabayı seninkinin yanına koyalım, suyundan, köpüğünden, bizimkinin üzerine sıçrar oda şükür der. ihihi haha
      Gel abi köpüğe boğarız beyaz sarı fişne çürüğü köpükler atarız Ama ankaraya donesıye eser kalırmı bılemem
      2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iatros
        Orjinal yazı sahibi: skydroll
        Ömür ben Tekzen den almıştım Lavor Exp Plus ı...
        Fiyat en iyi ordaydı.
        Online Shop da var sanırım..
        Yüksek başınclı bır tane mı alsam dıye dusunuyorum aslında. Express plussun ucu ayarlanamıyormus sanırım o ozellıgı sevmedım
        Ayarlama derken..?
        Bende 2 uç var biri normal biri turbo nozzle..Başkada yok.

Yorum

normal ucu işte inceden perdeye doğru ayarlaması yok foam lancedekı gıbı. sadece tek şekilde su puskurtuyor p19 da ayarlı ucvar

Yorum

Anladım..
            Ayarlı ucun zaten var o zaman yeni alcağın makinada kullanırsın ayarlı ucu 2 tabancan olmuş olur.Eğer lavor alırsan ve eski makinanı kullanmıcaksan.
            Hortum bağlantısı aynıdır zaten makina ile tabanca arasında..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
              Ömür kardeşim, Bi Konya'ya uğrasam mı acaba? diyorum. ihihi Bir dahaki sefere haber verde, benim arabayı seninkinin yanına koyalım, suyundan, köpüğünden, bizimkinin üzerine sıçrar oda şükür der. ihihi haha
              Orjinal yazı sahibi: iatros
              Gel abi köpüğe boğarız beyaz sarı fişne çürüğü köpükler atarız Ama ankaraya donesıye eser kalırmı bılemem
              Teşekkürler Ömür kardeşim, kısmet olursa bir gün çayını içmeye hayır demem.

Yorum

İşleniyor...
              X