Duyuru

Collapse
No announcement yet.

buda benim detailing

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: buda benim detailing

Orjinal yazı sahibi: ant1trust
    Tiner dışında yapılabilecek en ideal temizlik ne gerek var bi sürü boya cilaya onlarda temiz buda temiz

tinere niye bu kadar takıldınız anlamadım, tinerin zararlarını elbette biliyorum ancak bilinçli kullanıldığında zararı yoktur, hatta kaportamda bile tiner kullanırım zift türü kirleri çıkarmak için, sadece nerde ne kadar kullanabiliceğini bilmek yeterli....

Yorum

Sürekli kullanımında jantı pütür pütür yapar ve jantlar mat görünmeye başlar.Sizi ve arabanızı düşündüğümüz için sakıncalı olduğunu söylemeye çalıştık.Az veya çok kullanmak size kalmış tabi..

Yorum

Plakalar app galiba(pardon apg:P ) ama o fosforlar biraz bagırıyo sanki ben burdayım diye,fotodan mı acaba

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ant1trust
          Sürekli kullanımında jantı pütür pütür yapar ve jantlar mat görünmeye başlar.Sizi ve arabanızı düşündüğümüz için sakıncalı olduğunu söylemeye çalıştık.Az veya çok kullanmak size kalmış tabi..

sağolasın, yanlış anlama sölediklerimi, sadece bilinçli olarak kullandığımı anlatmaya çalıştım....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yigity
            Plakalar app galiba(pardon apg:P ) ama o fosforlar biraz bagırıyo sanki ben burdayım diye,fotodan mı acaba

evet plakalar hem apg hem app ama çakma app, trafik şubelerinin yaptığı app plakalar kenarlarındaki çerceveden dolayı hoşuma gitmiyor, kenarsız plakaların daha hoş göründüğünü düşünüyorum, orjinal plakalarda gizli olan "tr" fosforları bu plakalarda biraz gizlilikten çıkmış durumda, ilk başta bende yadırgadım ama sonra gözüm alıştı, bide foto çekerken flaş patlayınca ben byrdayım diye bağırıyolar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sufy
              ben yumoş kullanıyorum .. pambuk kibin oluyor oto ) yolda bile giderken kırıtarak gidiyor
              dök dök içini dök)))
              F30 Sport+

Yorum

Hasan Bey Maşallah cok güzel bir bakım olmuş bu hafta iyi olursa bende yapayım bir yıkama yanlız böğürtlen kokulu sıvı el sabununun Markası ve cam sil olarak ne kullanıyorsun gazetenin markası önemlimi bu konuda yardımcı olursanız markalar hakkında bilgilendirin....şimdiden teşekkürler Hasan Bey
                2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
                2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Ufuk Can
                  Hasan Bey Maşallah cok güzel bir bakım olmuş bu hafta iyi olursa bende yapayım bir yıkama yanlız böğürtlen kokulu sıvı el sabununun Markası ve cam sil olarak ne kullanıyorsun gazetenin markası önemlimi bu konuda yardımcı olursanız markalar hakkında bilgilendirin....şimdiden teşekkürler Hasan Bey

teşekkür ederim ufuk bey, markaları burda yazmayayım reklam olmasın, özelden pm atarım... gazete markası çok önemli tabiki, yıllardır aynı marka gazeteyi kullanıyorum, hiç sorun yok, bide jantları temizlerken diş fırçası seçiminede dikkat edin, orta-sert olanları tercih edin...

Yorum

Havalar ısındı...Detailing günleri çoğalsında bizde foto görelim yaa..Farklı renklerde olsun ama hep siyah hep beyaz...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: skydroll
                      Havalar ısındı...Detailing günleri çoğalsında bizde foto görelim yaa..Farklı renklerde olsun ama hep siyah hep beyaz...
                      ben haftada bir yaparım bundan sonra, yerim müsait, kovasını, havlusunu, gazetesini kapan gelsin, beraberde yapalım

Yorum

İşleniyor...
                      X