Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Mertk detailing :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Mertk detailing

Orjinal yazı sahibi: cdd1907
    tavsiye için saol iatros o zmn bizde bida üç üç üç diye bağırdıktan sonra 4 atmıcaz söz ayrıca bu polisaj dedğiniz pasta dimi gerek varmı ya daha araba kaç aylık) snn boya gibi parlasın işte onsuz olmazmı) cila felan atsam az uğraştırandan
    Cila iyi polisaj yapılmış yüzeyi korumak için kullanılır. Yüzeyde çizikler ve hareler varsa, cilanın pek yapacak bir şeyi olmaz.
    Ama 3-4 aylık arabada çizkler çok az ise bir süre cila ile idare edersiniz. Ama eninde sonunda polisaj şart.
    2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Teşekkürler iatros. Bendeki makina da einhell zaten ama geçenlerde taş yontmak için almıştım. Günlerce orta sertlikte taşa girdim banamısın demedi. Sağlam diyebilirim. Bilseydim böyle bir işe girişeceğimi, ayarlısını alırdık kısmet.

1.6 Turbo COSMO Beyaz/Bej-Kibo

Yorum

vaybe demek giricez boyaya pastayla napalım) peki bunu elle atsam olurmu illa makinemi gerek???
        Elle biraz zor fakat hepside gitmez %70 80 anca alırsın elle
        2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

vaybe demek giricez boyaya pastayla napalım) peki bunu elle atsam olurmu illa makinemi gerek???
          Elle çok deneyenler çıktı ama hepsinin sonu hüsranla bitti. 2000-2500 d/dak bile bazen dakikalarca uğraşarak
          zor yüzey düzeltilirken elle yapmak hayal.

Yorum

teşekkürler bilgiler için)) moderatörü dinliyip yaza kadar beklicem içim el vermiyor makineyle pastayı 4 aylık boyaya walla hızlı cilaya devam))) çizik yok bende zaten köpükle yıkattım hep arada sünger vurdurdum oda hafiften hareli gibi ışıkta belli oluyor
            2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

G220 dualaction Meguiars
              Makita 9227
              Flex

diğerleri at cöpe

Yorum

Keşke yakınlarda sizler gibi bu işlerden anlayan kişiler olsada.Benim 20 günlük aracıda elden geçirsek.Rengi beyaz.Serviste boya koruma yapılmış ama sanki kılcal çizikler var ışık vurunca yuvarlak yuvarlak belli oluyor..

Ne önerirsiniz bi acemiye

Yorum

Polisaj yapmak gerekli. Bunu siz yapamazsınız. İzmir ve civarında bu işi hakkıyla yapan bir kaç kişi önerebilirim.

Yorum

İşleniyor...
                  X