Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cardip Sıvı Araç Kaplama ( Paşam )

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Cardip Sıvı Araç Kaplama ( Paşam )

işlemin tamamlanması nekadar zaman alıyor.fiyat nedir.
    1.6 TURBO 180 bg. The Roket

Yorum

maşallah güle güle kullanın, koyu renk bir araç alırsam inşallah bunu yaptırayım, açık renkte malum pek belli olmuyor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Oguz_75

34 TUN plakalı ST aracımızdan sonra gördüğüm en güzel siyah insignia diyebilirim.
        Bizim araçlara siyah çok yakışıyor.Ama Temizliği problem diye çoğu kişi farklı renklere yöneliyor.Söylediğiniz şekli ile beyaz araçlardan farkı kalmıyor bu rengin.İnce çizik darbelerde tamirat konusunu nasıl çözüyorlar?

Darbeleri doldurma yapıyorlar yanı alcı gibi birşeyle dolduruluyor, kaplama olduğu zaman belli olmuyor, ilerde arabayı satarken de kaplamayı çıkarmak istersen aldında damalı gibi durmuyor yaptıkları doldurmalar ekstra bir malzeme gerekmeden çıkıyor. Uygulamayı kendim görmüm gayet kullanışlı.
        Evet siyah renk çok güel titiz insanlar için bu uygulama mükemmel çamur su leke tutmuyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: SERKAN_10
          işlemin tamamlanması nekadar zaman alıyor.fiyat nedir.

İşlem maksimum 2 gün , benim işlem sadece uzadı çok titiz olduğumdan dolayı kaynaklanıyor, hafta içi gidip ufak tefek yerlerine rutuş olacak ehh o kadar da olsun sonuç da.
          uykulama türkiye de yaygın olmadığı için fiyat biraz yüksek ama benim arkadaşım açtı şuan da cardip ve mağzemeleri kendi getiriyor. sayfaya bana yaptığı fiyattan yapacak. jantlar dahi gömükler artı kaplama 2.500 TL patladı. normal kaplamadan çok daha bunun üzerine pasla cila ve istediğin gibi yıkama yaptırabiliyorsun.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kingdragon
            Çok mantıklı bir uygulamaya benziyor, özellikle de titiz insanlar için

Yaptırmak isteyenler aracım üsküdar da duruyor görebilir.

Yorum

İşleniyor...
            X