Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cardip Sıvı Araç Kaplama ( Paşam )

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Cardip Sıvı Araç Kaplama ( Paşam )

Resimleri Geçiktirdim, Sonun da Aracım Bitti, Cardip Sıvı Kaplama Yaptırdım. Aracımın Rengi Orjinal Siyahken Derin Seramik Siyah Yaptırdım. Araç 7/24 Pasla Cilalı Gibi Duruyor. Su, Çamur veya Herhangi Bir Leke Kesinlikle Tutmuyor, Artı Kapı Açılmaların da Çizik Muhabbetti Ortadan Kalktı, Kolay Kolay Çizilme Olmuyor. Sadece Sus Tutmak Yeterli... wsh2

Ynt: Cardip Sıvı Araç Kaplama ( Paşam )

Vay maşallah,güle güle kullanın.Ateş ediyor mübarek...
    2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tornado
      Vay maşallah,güle güle kullanın.Ateş ediyor mübarek...
      Çok Çok Sağolun hiho

Yorum

maşallaj aracı muhteşem göstermiş.
        yapım aşaması konusunda biraz bilgi verirmisiniz. yani sökme takma işlemleri oluyormu.
        2015 İnsignia 1.6T Cosmo

Yorum

Maşallah çok güzel olmuş,

uygulama detayı ve fiyat bilgisi verirmisiniz ?
          1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
          Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: JackOfHearts
            maşallaj aracı muhteşem göstermiş.
            yapım aşaması konusunda biraz bilgi verirmisiniz. yani sökme takma işlemleri oluyormu.

Normal Baya Gibi Düşünün, Ama Söküle Bilir Ben En Güzeli İnternet Sitesini Paylaşayım ki Videolar Bölümün den Uygulamayı İzleye Bilirsiniz.

http://www.cardipuk.com.tr/

Şuanda Daha Aracım Pasla Cila Olacak Ozaman Ki Parlaklığı Çok Çok Daha İyi Olacak İnşallah. wsh

Yorum

Çok güzel olmuş, plastidip tarzı bir şey mi bu?
              ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Ben de bu üründen getirttim jantlar için (parlak siyah) havaların ısınmasını bekliyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer
                  Maşallah çok güzel olmuş,

uygulama detayı ve fiyat bilgisi verirmisiniz ?

Uygulama Fiyattı Türkiye de Yeni Olduğu İçin Biraz Yüksek Ama Benim Tanıdığım Bir Firma Olduğu İçin Zaten Siteden Ve Grup dan Bahsettim Uygun Bir Ödeme Planı Çıkarılacak Ben Aracımı 2.500 TL ye Yaptırdım Bunun İçin de Araç Gömükleri, Sıva ve Çukur Doldurma Ve Jant Kaplamada Bulunuyor. Normal Kaplamadan Çok Daha İyi Çünkü Buna Pasla Çila Ve Tazzitli Suyla Yıka İmkanı Var.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kingdragon
                    Ben de bu üründen getirttim jantlar için (parlak siyah) havaların ısınmasını bekliyorum.

Ürünü Kendin de Kullana Bilirsin Ama Sıcak Fırın Gerekiyor ki, Toz ve Tortu Kalmasın İster istemez Yaptıktan Sonra Toz Yapışacak Ve Buda Havasız Ortam da Daha İyi Oluyor. Benim Tavsiyem Sağlam Ustalar Yapsın.

Yorum

Yani Yaptırmak İsterseniz Fiyat Konusun da Ben Kendim Bizzat İnsigniateam Üyelerine Yardımcı Olacağım. plish

Yorum

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

34 TUN plakalı ST aracımızdan sonra gördüğüm en güzel siyah insignia diyebilirim.
                          Bizim araçlara siyah çok yakışıyor.Ama Temizliği problem diye çoğu kişi farklı renklere yöneliyor.Söylediğiniz şekli ile beyaz araçlardan farkı kalmıyor bu rengin.İnce çizik darbelerde tamirat konusunu nasıl çözüyorlar?
                          "Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Yorum

Gerçekten süper görünüyor. Maşallah.

Yorum

Çok mantıklı bir uygulamaya benziyor, özellikle de titiz insanlar için

Yorum

İşleniyor...
                              X