Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Boyasız ezik giderme

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Boyasız ezik giderme

Orjinal yazı sahibi: platinum HD
    Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
    Orjinal yazı sahibi: osmanerkan
    Geçmiş olsun, Autoking bu işleri yapıyor. Yeri belli bile olmuyor, eger kaskon aksigorta gibi anlaşmalı bir kuruluşsa parada almıyorlar. kasko indirimi bozulmuyor.
    izmir'de var mı bu autokingden?
    Aman Ömer uzak dur İzmir'deki Auto King'den.Geçen sene arkadaşın Audi A6'sını mahvettiler.Bulabilirsen sanayi sitelerinde gerçekten usta lakabını hakeden çok iyileri var.
    tamam abi sağol, aklımda bulundurucam...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sol_dier
      Arkadaslar guzel bir ustaya denk gelır yada duyar sanız lutfen beklıyorum. Arabam istanbulda ben izmirdeyım.İçim icimi yiyor bir once gidip gormek ve yaptırmak ıstıyorum. sol kapıda tam hattın gectigi yerde mısket tanesı kadar sag on camurlukda da yumurta kadar ezik varmıs oyle soyledı bizim peder.İnternettede izliyorum herifler neler neler duzeltıyor .Arabamıda guzel bir ustanın elıne bırakmak ıstıyorum
      Demiştim aynı sıkıntı bendede var bugün yada yarın gidicem ben sonuçlarını paylaşırım.

Yorum

Tamam tesekkurler murat abi.İstanbula gitmeme 1 hafta falan var umarım sonuclandırırsın.

Yorum

Tamam tesekkurler murat abi.İstanbula gitmeme 1 hafta falan var umarım sonuclandırırsın.
          Yarın sabah için randevu aldım kardeşim sonucu söylerim ben sana.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: xxstormxx
            Yarın sabah için randevu aldım kardeşim sonucu söylerim ben sana.
            Bugun islemleri yaptirdim sonuclaei son derece olumlu kesinlikle tavsiye ederim. Firma maslakta adı MCT.

Yorum

İşleniyor...
            X