Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Boyasız ezik giderme

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Boyasız ezik giderme

Merhabalar. Aranıza henuz yenı katıldım.Forum un kendisi,dizaynı,içerigi ve üyelerı gercekten harıka.Tüm insignia sahiplernin gercekten cok amaclı faydalanabilecegi bir site oncelıkle kuruculara tesekkurlerımı sunuyorum. Gelelım konumuza dün gece İzmirden istanbula döndü bizimkıler arabayla.seyir halındeyken sol kapının tam hattının gectiği yere tas sıcramıs (nasıl sıcramıssa artık) hattın tam ustunde mısket tanesı kadar ezık var.Hadi ona eyw dedim,mola verdıklerı yerde Bayan bir sürücü sagdan hafif surtmus on tarafa :@ sag camurlukda da cok hafif ezik meydana gelmıs boyada promlem yok.Şimdi boyasız ezik duzeltmelerı arastırıyorum youtubeden ızledıgım kadarıyla umut var gibi adamlar inanılmaz eziklerı duzltıyorlar HDR yontemıyle sanırım yanlasım varsa duzeltın bu konuda sizlerden önerı istiyorum nazarlık olarak BIRAKAMAM. Güldüğüme bakmayın anlatırken icim icimi yiyor...

Ynt: Boyasız ezik giderme

Geçmiş olsun;

Problemli yerlerin fotoğrafını çekip foruma koyarsanız sizde daha faydalı olabiliriz.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

pops a dent diye bi set var.ben hiç kullanmadm ama internette yazılanlara göre küçük içe göçmelerde faydası oluyor.bi araştırın derim..

Yorum

Geçmiş olsun. Benimde buna benzer bir sorunum var ve yaptığım araştırmalara göre Maslak Atatürk sanyii sitesinde bir firma bu işleri %90-95 oranında çözüyor. Hatta internet sitelerinde sizin gönderdiğiniz resimler üzerinden size fiyattta verebiliyorlar. İlgilenirseniz linki ekliyorum.
        http://www.mtcoto.com/boyasiz-gocuk-duzeltme.html

Yorum

Orjinal yazı sahibi: xxstormxx
          Geçmiş olsun. Benimde buna benzer bir sorunum var ve yaptığım araştırmalara göre Maslak Atatürk sanyii sitesinde bir firma bu işleri %90-95 oranında çözüyor. Hatta internet sitelerinde sizin gönderdiğiniz resimler üzerinden size fiyattta verebiliyorlar. İlgilenirseniz linki ekliyorum.
          http://www.mtcoto.com/boyasiz-gocuk-duzeltme.html
          acaba bu marşpiyelerdeki göçükleri de giderirler mi abi?

Yorum

bayağı bir büyük iki tane var

Yorum

15-20 cm'e kadar boyası atmayan ve sacın uzamadığı heryere müdahele ediyorlar. Ben resimleri gönderdim büyük ihtimalle yarın fiyat bildirirler..

Yorum

Ataturk sanyıde otoking denen yer var kımı sakın gıtme kımı harıka diyor,Bilemıyorum daha kotude olsun ıstemıyorum ama canım cok sıkkın ıstanbula dondugumde resımlerı eklerım.Sonucda araba bu dısarıda hersey gelebılır basına.Tas gelır,saksı duser,trafık ısıkları devrılır,baska arac vurur.Helekı ıstanbul gibi bi yerde hersey mumkun.Ama bizim gibi arabasının uzerine titreyen birilerinin basına gelınce üzülüyoruz işte :S

Yorum

Ben bir sefer gittim Autoking'e ama son gidişim oldu. Lokal işlem yapılacak bir parçayı tamamen boyadılar,hemde sormadan. Ben güvenmiyorum şahsen...!

Yorum

15-20 cm'e kadar boyası atmayan ve sacın uzamadığı heryere müdahele ediyorlar. Ben resimleri gönderdim büyük ihtimalle yarın fiyat bildirirler..
                    boyası da atık abi oraya bir de boya lazım bizim maalesef

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
                      boyası da atık abi oraya bir de boya lazım bizim maalesef
                      Boyattır marşpiyeli sıkıntı olmaz..

Yorum

yani zaten plastik parça, onu da önceki sahibi yapmış zaten...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
                          yani zaten plastik parça, onu da önceki sahibi yapmış zaten...
                          Plastikse tamir edebiliyorlar diye biliyorum.

Yorum

büyük ihtimal macun atar üzerini boyarlar abi diye düşünüyorum

Yorum

Aynen öyle....

Yorum

İşleniyor...
                              X