Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aracım Kendine Geldi Yaza Hazır :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Aracım Kendine Geldi Yaza Hazır

Meguiars Bakırköyde yaptırmak ıstersenız benım selamımı soyleyebılırsınız konyadan doktor ömür diye İlgilenir ve layıkıyla yaparlar ordaki arkadaşlar
    2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iatros
      Meguiars Bakırköyde yaptırmak ıstersenız benım selamımı soyleyebılırsınız konyadan doktor ömür diye İlgilenir ve layıkıyla yaparlar ordaki arkadaşlar
      Çok sağolun Ömür Bey , bu seçeneği değerlendireceğim...
      2010 1.6 T Cosmo Karbon siyah + flexiride + dvd800 navi + ergo deri ısıtma-soğutma + sunroof + 19" jant + infinity ses sistemi + OPC line

Yorum

Ömür sanırım Bakırköy Meguiars el değiştirdi. En son gittin mi bilmiyorum ama el değiştirdiği söyleniyor.
        2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: turquaz72
          Ömür sanırım Bakırköy Meguiars el değiştirdi. En son gittin mi bilmiyorum ama el değiştirdiği söyleniyor.
          gittim abi en son hazarin başında gittim
          2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Ömür,

Kendin yapsana yawww. Baskalarına elletme insigniani. ihihi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Avalon
              Benim arabadaki yıkama hareleride çok canımı sıkıyor...Ama Gökhan Bey de sıra çok , Berker arkadaşımız Ankara da...Ziebart a falan gitsekte çiziklerle falan o kadar uğraşmadan parlatıp gönderiyorlar...napıcaz bilmiyorum valla.
              Yani şimdi korumak gibi olacak ama katılmıyorum arkadaşa. Çizikler çıkartılıyor. Benim aracım gittiğinde çiziklerden eser kalmamıştı.

Yorum

Tanselabi,

Forum kurallari geregince tanisma alaninda kendinizi tanitir misiniz?

Ote yandan sizin goruslerine katilmiyorum. Teknik olarak ciziklerin cikartilmasi mumkun degildir.
                Boyanin ustundeki vernik tabakasi polisaj ile inceltilerek ciziksiz yuzey elde edilir. Cok derin cizikleri ortandan kaldirmak zaten mumkun degil. Bazi ozel yontemlerle saklaniyorlar veya rutuslaniyorlar.

Kurumsal olarak Ziebartlart bu işin en iyilerinden. Ancak bu işi diğer firmalara göre daha pahalı yapıyorlar. Diğer firmalardada işin kalitesi uygulamayı yapan bayii kalıyor. Bazıları işin hakkını verirken bazıları 1-2 saat içinde polisaj-cila yapıp veriyorlar. Kısacası şişiriyorlar. Çünkü gerçek anlamda hakkını vererek işi yapsak min. 6 saat civarında zaman harcamaları gerekir. 1 kişin günde max. 2 araç çıkartır. Bu durumda işçilik fiyatı artıyor. Günde kişi başına 3-4 araç yapmak daha karlı tabi. Bir çok detailingin olmazsa olmazı atlanıyor. Örneğin polisaj öncesi kil. Kil pahalı ürünlerden biri. Özellikle Türkiyede. Bu yüzden yapılmadan yıkama sonrası direk polisaj ile işe başlanıyor. Meguiarslarda bile kil olmadan işleme başlandığını çok gördüm.

Yorum

İşleniyor...
                X