Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hayalet ekran Opc / Buick aktiflestirdim :-)

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: hakkan View Post
    Çok güzel olmuş.

Ben de bir ara araştırmıştım bu cihazı ama dediğiniz gibi 100 küsür kişi bu işlemi yaptıracak olursa mantıklı yoksa maliyeti yüksek kalıyor. Aslında alt tarafı küçük bir programı aracın bilgisayarına yüklüyorsunuz çok ufak bir işlem ama konu araç olunca "araca vermiş 100 küsür bin buna da 300-500 versin" düşüncesiyle hareket ediliyor. Emek ve lisans parası eyvallah ama onun ötesi tümüyle kar.

Umarım TR'de de bunu yapan birileri çıkar.
    Malesef öyle ama bunu bulan adamda cok akilliymis sonucta binevi ekrani hacklemis baskasida yapamiyinca istedigi fiyati abartabiliyor bakalim belkide Türkiye de ilk yapan ben olurum cok isterim insanlari mutlu etmek süper ötesi cünkü ben bunlar acilinca cok mutlu oldum.

Yorum

Aslında hack olayı yok diye biliyorum. Ekran zaten açık kaynak kodlu, isteyen müdahale edebilir. Hatta programcılar yeni ekran programı bile yazabilir diye tahmin ediyorum. Vag grubu olsa yapan çok olur ama Opel olunca talep olmuyor tabi.
      InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
        Güzel olmuş
        Yapanlar Rus mu? yada onlarla ortak çalışan biri?

FacomX konuyu bir incele, konuştuğumuz konu
        Ruslarla ilgili olabilir, (iyi çalışmaları var rusların) çok güzel görünüyor ve menünün Türkçe olması daha da hoş olmuş.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
          Aslında hack olayı yok diye biliyorum. Ekran zaten açık kaynak kodlu, isteyen müdahale edebilir. Hatta programcılar yeni ekran programı bile yazabilir diye tahmin ediyorum. Vag grubu olsa yapan çok olur ama Opel olunca talep olmuyor tabi.
          Öylede olabilir tabi ama yinede kolay yapilan birsey olsaydi avrupada cok yaygin olurdu pek bilinmiyor yapan kisi öyle söyledi yayilmasi istenmiyormus zaten bu cihaz tüm opel araclari icin sadece insignia degil yani .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Stormhan View Post

Ruslarla ilgili olabilir, (iyi çalışmaları var rusların) çok güzel görünüyor ve menünün Türkçe olması daha da hoş olmuş.
            Aracta orjinalde Türkce varsa yine Türkce kaliyor yani degisen birsey olmuyor o yönden güzel tabi .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kemal6190 View Post

Öylede olabilir tabi ama yinede kolay yapilan birsey olsaydi avrupada cok yaygin olurdu pek bilinmiyor yapan kisi öyle söyledi yayilmasi istenmiyormus zaten bu cihaz tüm opel araclari icin sadece insignia degil yani .
              Yayılmasını istemeyen Almandır, işin kaynağı Ruslardan yana sıkıntı yokihihi
              InsigniaTEAM

Yorum

çok güzel olmuş keyifli sürüşler.
                insignia 1.6 Turbo Cosmo+flexride+teknik gri+sunroof+deri+cd 500 navi+19" Jant
                honda accord 2.4 Executive...

Yorum

Maaşallah. Orada her değişiklik onaya tabi iken bu uğraşın ve güzel sonuçları tebriği hakediyor.
                  Opel İnsignia Sport Tourer Cosmo 1.6T  2010 Metro Mavi+Panoramik Cam Tavan

Yorum

Orjinal yazı sahibi: xsalty_06 View Post
                    çok güzel olmuş keyifli sürüşler.
                    Tesekkür dderim sagolun :-)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: oguz:) View Post
                      Maaşallah. Orada her değişiklik onaya tabi iken bu uğraşın ve güzel sonuçları tebriği hakediyor.
                      Tesekkür ederim sagolun oynamadigimiz yeri sadece yazilimi kaldi oda simdilik dursun bakalim simdilik yetio :-)

Yorum

Mükemmel olmuş keyifle güle güle kullanın ..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kaan352 View Post
                          Mükemmel olmuş keyifle güle güle kullanın ..
                          Tesekkür ederin sagolun :-)

Yorum

Bu uygulamayı türkiyede yapabilen var mı?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mkmk2014 View Post
                              Bu uygulamayı türkiyede yapabilen var mı?
                              Ankara Şaşmazda Seçim Opel'de Mert diye bir arkadaş yapıyor. Ama açıkçası bence biraz fahiş fiyatlar istiyor.
                              Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mert1411 View Post

Ankara Şaşmazda Seçim Opel'de Mert diye bir arkadaş yapıyor. Ama açıkçası bence biraz fahiş fiyatlar istiyor.
                                Yanlış olmasın o Mert ben değilim
                                Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

İşleniyor...
                                X