Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Astra 1.6T AT vs Insignia 1.6T MT

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Astra 1.6T AT vs Insignia 1.6T MT

tamam kardesm ne zaman gelicek banada getir
    Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Kardesim benim maddiyattan oturu biraz beklemem gerekiyor ama sen istersen ben sorup tam fiyat ogrenirim Ocak aynin ilk haftasi gibi gelir sanirim. Ucrette 150€ olmasi lazim,aracina uyumlu olan kitin.
      2015 BMW F30 M Sport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: AstraJ
        Kardesim benim maddiyattan oturu biraz beklemem gerekiyor ama sen istersen ben sorup tam fiyat ogrenirim Ocak aynin ilk haftasi gibi gelir sanirim. Ucrette 150€ olmasi lazim,aracina uyumlu olan kitin.
        tamamdır kardeşim fiyat benim için 0lumlu cumartesi görürşüz,gelicekmisin bu akşam ?
        Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

F10 Msport

Yorum

Tamamdir.
          Aksama Dolmabahce de bir davet var ona katilicam haftasonu gorusuruz ama.
          2015 BMW F30 M Sport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: AstraJ
            Tamamdir.
            Aksama Dolmabahce de bir davet var ona katilicam haftasonu gorusuruz ama.

F10 Msport

Yorum

İşleniyor...
            X