Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Meriva ile E-5 Gezintisi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Meriva ile E-5 Gezintisi

Evet, sınırları biraz daha genişleterek E-5'te ufak bi şov yaptım. Keyifli seyirler.

http://youtu.be/U0CF2bdg0rk
    2011 Fluence Dynamique 1.5 dCi 105 BG

Ynt: Meriva ile E-5 Gezintisi

Fırat video keyifli olmuş ama amma da bozuk yol varmış güzergahta kardeşim içim gitti arabanın her sarsılmasında yav öyle yol mu olur

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

ben hiç beğenmedim videoyu fırat kardeşim sitedeki abilerinde böyle videolar çekip atıyorlar siteye onlarıda tasvip etmiyorum ama hiç olmassa yılların tecrubeleriyle bazı riskleri alıyorlar benim iki oğlum var biri şimdiden araba delisi ,onunda büyüdüğünde böyle makaslara emniyet şeridinde gazlamalarını görsem çok kötü olurdum gerçi oda çok kötü dayak yerdi ya neyse .. sende gençsin kanın kaynıyor senin yaşadığın yaptığın hatalarının aynısınıda bizlerde yaptık sayısız kazalarda yaptım taklada attım ama şimdi düşündüğümde iyiki o gençlik yıllarımda öldürmemişim kendimi diyorum,gerçi şu anda pek yavaş kullanmıyorum ama tecrubem var vede pekte abartmıyorum artık sende pek fazla abartma kardeşim seni sevenleri üzme sakın fırat kardeşim

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

volkan cook guzel yazmısın senı tebrık edıyorum ..ama sen araba kullanmayı bılmedıgın ıcın kazalar yapmısındır haha

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

Yaş 17 fırat naptın
          2016 w205 AMG

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Erhktn
            volkan cook guzel yazmısın senı tebrık edıyorum ..ama sen araba kullanmayı bılmedıgın ıcın kazalar yapmısındır haha
            sen kısa donla gezerken ben caddede geziyordum erhanım haha haha

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volkan
              Orjinal yazı sahibi: Erhktn
              sen kısa donla gezerken ben caddede geziyordum erhanım haha haha
              kısa don heeeee haha haha
              Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
              [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Paylaşım güzel ama yaşın genç. Gençliğe aldanıp fazla gaza gelmemek lazım bu benim içinde geçerli
                2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

ehliyet yok,emniyet şeridini gereksiz yere kullanmışsın,soldan giden araçları da riske atmışsın,şehiriçinde o kadar hız yapılmaz e5 girmeden öncekini diyorum,mazallah önüne coluk cocuk cıkar araba cıkar duramazsın!! tamam ben de ehliyetsiz araba kullandım,forumdaki büyük kücük cogunluk kullanmıştır ama sınırları aşmamak lazım,efendi efendi yol almak lazım ehliyet yoksa üstelik
                  Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Saniye 0:30 da bi symbol'un kapısı açılıyo bayada yakınından geçiyosun valla Allah korumuş
                    2014 Toyota Corolla 1.6 132hp Advance.

Yorum

biraz tehlikeli bir sürüş olmuş sanki:S
                      F30 Sport+

Yorum

ilk 1 dk. aşırı tehlikeli olmuş. biri yola fırlasa adam, çocuk, köpek kedi ..vb bitti.. ne kadar usta şoför olursan ol..

Yorum

valla kusura bakma ama burda sov goremıyorum ara sokakta hız yapmak emnıyet şerıdınden gıtmek şov sa helal olsun o zaman
                          ama son pişmanlık fayda etmıyor bunuda bil o sokakta bırısıne vursan ömrün biter..

Yorum

Bülent abi doğru demiş , çok hız sana ve cebine zarar. Ha gaza gelir bir gazlarsın 10 dakika. Öyle olmus sanırım kardesim.

Ama tavsiyem 17 yasındasın bir sene daha bekle ehliyetini alınca yap hızını , en azından bir araçla kaza yaparsan (Allah korusun) ömrünü hapishanede geçirmezsin..

Ha videonun başında çok tehlikeli ama bir o kadar güzel bir kalkış yapmıssın. Kalkışta herkes Transporter sollayamaz öyle
                            Keşke babam bana da verse de avare değil en azından şehir içinde sakin yerlerde sürebilsem.. Benim babam hiç vermiyor. Eniştemin Fiesta'sını Aydına gidince hep ben kullanıyorum ama
                            Sonuna Kadar Vectra , Sonuna Kadar 125 HP , Sonuna Kadar LPG Power hiho

Yorum

İşleniyor...
                            X