Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Chipli 220 bg nin 53-186 videosu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Chipli 220 bg nin 53-186 videosu

Bence Dynoda sorun olabilir bizim evde bir tartı var 90-100 kg kadar gayet güzel tartıyor ama üzerine ben çıkınca ibre ters dönüyordu haha haha bu da onun gibidir mesala bu ölçüm yapan dyno 240 hb ye kadar net ölçüyor dur ama yukarısını yanlış ölçüyor olabilir de daha önce yazdığım gibi 30 ile 50 beygirden fazla almamıştır 250-260 hb dir normali bu ama gerçektende 318 hb isede süper ama bence yanlış bir ölçüm kalibrasyon problemi var benim şahsi görüşüm bu

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

bizim Ankarda ki en sağlıklı dediğimiz dyno benim aracımda 220 ps e kadar çok net ölçüyordu diğer yüklemelerden sonra cıktığımızda dyno sapırtmıştı , şöyle ki arac birde üstünde sürekli pati çekiyordu bir türlü net ölçemedi değişik değişik değerler verdi,
      250 verdi bir 218 verdi garip çıktı benim aklıma takılan 3 kere denemede 3. dede aynı değeri nasıl verdi ?

Yorum

hııııııı ilginç dyno verileri ve video alala alala alala alala
        Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
        [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

neyse kaç bg olduysa artık kısmet önemli olan işini görmesi volkan abiyi zorlarya önemli olan o hiho hiho hiho

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
            bu aracın emsali şuan için gözüken 540 nm 270 ps Mercedes 350 4matic cdi ' bununla kalkacak ve ne nedir anlaşılacak...
            abi o araç olmaz ya, o araç farklı bişey, yani, bunun ona kafa tutması çok zor, çünkü o araç 4matic yüklendiğin zaman 4 çekere geçen bir araç, bu araç da adaptif 4x4 olsaydı bak dediğin karşılaştırma yapılabilirdi, ayrıca da mercedesin kademesiz gibi çalışan 7 ileri şanzımanı, testte 220 cdi'de bile mükemmeldi, bu araçta nasıldır tahmin bile edemiyorum...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
              bu aracın emsali şuan için gözüken 540 nm 270 ps Mercedes 350 4matic cdi ' bununla kalkacak ve ne nedir anlaşılacak...
              abi o araç olmaz ya, o araç farklı bişey, yani, bunun ona kafa tutması çok zor, çünkü o araç 4matic yüklendiğin zaman 4 çekere geçen bir araç, bu araç da adaptif 4x4 olsaydı bak dediğin karşılaştırma yapılabilirdi, ayrıca da mercedesin kademesiz gibi çalışan 7 ileri şanzımanı, testte 220 cdi'de bile mükemmeldi, bu araçta nasıldır tahmin bile edemiyorum...
              E350 4matic
              3498cc 272hp/6000d 350NM/2400-5000d
              7.2s 0-100

2.8 insignia
              2792cc 260hp/5500d 350NM/1900-4500d
              7.1s 0-100

bence mercedes çok abartı değil hızlanmada

Yorum

eğer Şafak abinin makinadaki değerler doğru ise kafa tutar turmakla beraber yer sonucta mercedeste 4*4 ten dolayı güc kaybıda olacak...

Yorum

benzinli değil dizelinden bahsediyordu emre abi onun hızlanma değeri 6.7 sn

http://www.mercedes-benz.com.tr/cont...ical_data.html

o kadar abartılı değil fakat o arabanın motoruna bir chip yapıldığı düşünülürse, bu olaya böyle de bakmak lazım 620 nm tork olacak 750 nm, motor zaten 3000; 265 bg olacak 320-330 bg 0-100 olacak 6.2-6.3 sn, araç rx-8'e kafa tutuyor

eğer Şafak abinin makinadaki değerler doğru ise kafa tutar turmakla beraber yer sonucta mercedeste 4*4 ten dolayı güc kaybıda olacak...
                  abi onun 4x4 sona doğru gücünü arka tarafa doğru aktarır zaten, iki çekere düşer o, hız sınırlandırıcısı olmasa 270'i çok rahat devirecek bir makine...

Yorum

kesinlikle katılıyorum bence mercedes artık yaşlı adam ne yaparsa yapsın donanım güç olarak eşit segmentlerde bmw nin rakibi olamıyor malzeme kalitesini saymazsak mercedes bence anca isim satıyor teknik verilerde bu yönde

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Onat89
                      kesinlikle katılıyorum bence mercedes artık yaşlı adam ne yaparsa yapsın donanım güç olarak eşit segmentlerde bmw nin rakibi olamıyor malzeme kalitesini saymazsak mercedes bence anca isim satıyor teknik verilerde bu yönde
                      Kardeş sende yapma şimdi şu sahibinden.com da bi bmw yi en pahalıdan ucuza sırala bir bak araclara birde mercedesi sıralada bir bak mercedes yaptığı zaman en iyisini yapan bir firma Mercedes bambaşka bir dünya...

Yorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7801206/detay/

Bana bmw de şu aracın bir tane emsalini gösterin tamam derim

Yada bunun ;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9692432/detay/

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Onat89
                          Kardeş sende yapma şimdi şu sahibinden.com da bi bmw yi en pahalıdan ucuza sırala bir bak araclara birde mercedesi sıralada bir bak mercedes yaptığı zaman en iyisini yapan bir firma Mercedes bambaşka bir dünya...
                          emre abi ben milletin zevkini incelemem teknik verilere bakarım mesleğim gereği mercedes 2006 dan beri anca adını satan bir firma teknolojik hiç bir yatırımı yok audi ve bmw yi kopyalamaktan başka zaten sonuçlar açık ara belli ben mercedes kötü demem ancak şuan doğuş otodan farkı yok anca isim isim millet mercedes der adı var diye bmw çakal arabası denir prestiji düşer ama bunlar pistte biter mercedes yeri öper

Yorum

7.60 la birde bunu karşılatıralım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...00-long/detay/

Yorum

Yine diyorum kardeşim Mercedes yaptığı zaman en iyisini yapar he şuan yapmayabilir ama yeniliklerin öncüsü mercedestir bi gecmişe dön bak bence teknik veri ve teknoloji olarak 80 li yıllara dön bak bir o zamanlar mercedes neydi diğerleri neydi aynı nokia gibi nokia ilk telefonu cıkarttığında kameralı bluetoothlu telefonu coktan üretmişti ama ilk çıkarttığında hiç bişey yoktu mercedes bence şuan o durumda elinde her imkan var ama şuan ihtiyac duymuyor piyasaya çıkartmaya şuan ki son teknoloji olan aracların bütün teknolojileri ilk mersoda kullanıldı benim kadar mercedes hayranı biri bulmassın ben bmw yide severim ama mersonun yeri ayrı...

Yorum

abi tartışmam bile 2006 da mercedes bitmiştir... devir bmw nin şuan için mercedes sadece isim ama yanlış anlama hala audi bmw mercedes ayrı dünyalar ancak mercedes performansta okdr iyi değil

Yorum

İşleniyor...
                                X