Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni VW Passat vs Opel Insignia vs Ford Mondeo

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Yeni VW Passat vs Opel Insignia vs Ford Mondeo

Autoexpress'in testi. Bu kadar taraflı bir test olamazdı diye düşünüyorum. İnsignia'yı bir kaç saniye ile geçiştirmişler ve sadece kötü taraflarını söyleyip, diğer araçları öne çıkarmak için koymuşlar. Utanmadan birde kullanması sıkıcı araç demiş Hemde düşük opsiyonlu seçeneğini koymuşlar bilerek. Mondeo'yu ayrı bir kayırmışlar. Ne alıp veremedikleri var acaba?

http://www.youtube.com/watch?v=kR6Bb5WsaME

1.6 Turbo COSMO Beyaz/Bej-Kibo

Ynt: Yeni VW Passat vs Opel Insignia vs Ford Mondeo

uyuz oldum bu adama... şu an karşımda olsa ağzını burnunu yüzünü gözünü bi güzel passata mondeoya benzetirdim. böyle yandaş davrananalara okadar gıcık oluyorum ki. ulan nesiniz siz be ne sanıyosunuz ki kendinizi. sen madem bi tanıtım videosu hazırlıyosun, o zaman tanıttığın araçlara saygın olacak arkadaş. öyle diğerlerini 3 dakka birini 30 sn vermeyle bu iş olmaz. ha eğer bunun için birilerinden çıkar sağlıyosanda yapmayacaksın bu işi git şerefinle çalış.

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Vexx
      Autoexpress'in testi. Bu kadar taraflı bir test olamazdı diye düşünüyorum. İnsignia'yı bir kaç saniye ile geçiştirmişler ve sadece kötü taraflarını söyleyip, diğer araçları öne çıkarmak için koymuşlar. Utanmadan birde kullanması sıkıcı araç demiş dallama Hemde düşük opsiyonlu seçeneğini koymuşlar bilerek. Mondeo'yu ayrı bir kayırmışlar. Ne alıp veremedikleri var acaba?

http://www.youtube.com/watch?v=kR6Bb5WsaME sayfada problem var diyor izleyemiyorum. Adres hatalı olabilir mi?
      İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

Genel bir sorun olabilir şu an siz hiçbir youtube sayfasında video izleyemiyorsunuzdur aynı durum bende de var yar TTnet te bir sorun var yada Youtube de bir sorun var

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Ben izleyebiliyorum ama Insignia yı gördüm kapadım rezalet bir video olacağı belli kıyaslama yapıyorsan Insignia yı cosmo passatı highline alırsın ki teknolojileri de karşılaşsın. Boşverin izlemeyin.
          Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
          Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
          VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Dns ayarlarındandır. Bugün birkaç kişi girebilirken birden girememeye başlayanlar oldu. Tavsiyem dns ayarlarını 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 yapmanız.

1.6 Turbo COSMO Beyaz/Bej-Kibo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: efemuratt
              uyuz oldum bu adama... şu an karşımda olsa ağzını burnunu yüzünü gözünü bi güzel passata mondeoya benzetirdim. böyle yandaş davrananalara okadar gıcık oluyorum ki. ulan nesiniz siz be ne sanıyosunuz ki kendinizi. sen madem bi tanıtım videosu hazırlıyosun, o zaman tanıttığın araçlara saygın olacak arkadaş. öyle diğerlerini 3 dakka birini 30 sn vermeyle bu iş olmaz. ha eğer bunun için birilerinden çıkar sağlıyosanda yapmayacaksın bu işi git şerefinle çalış.
              +1 insignia en boşu diğerleri donanımlı araçlar,herif insigniaya bakmıyor bile ayıp etmiş
              Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

adamlar resmen passatın reklamını yapmişlar...

Yorum

dns ayarlarınızı degiştirin birinci kutu 208.67.222.22 ikinci kutu 208.67.220.220 youtube izlemeye devam
                  2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
                  2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

Orjinal yazı sahibi: efemuratt
                    Yorumunu çok beğendim ama biraz tarafmışsın gibi geldi bana.

Yorum

Passatı o kadar övmüşler tamamda Mondeo kazandı incelemeyi
                      [COLOR=black]SADECE ESKİŞEHİRSPOR

Opel Insignia 1.6 Turbo 180 HP Cosmo - Olimpik Beyaz + DVD 800 (2010)

Fiat Bravo 1.6 MultiJet 120 HP-320 NM Sport - Lav Kırmızı + Skydome (2013)

Yorum

Daha önce Opelin araçlarını bu araçlarla kıyaslamıyorlardı Ama kaçacak yer yok Insignia yi A4 le de kıyaslıyorlar(isme bak a4 nekadar ruhsuz ). BMW ile de mercedes'le de bize düşen oturup araçlarımızın keyfini sürmek. Adamlar konuşur Insignia yok satıyor 130 hp dizel para versen bulamazsın şu anda. Onlar konuşsun onlara inanan ve keklenen müşteriler düşünsün.
                        Not: kelime secimine dikkat edelim. Turkiye ve Google translate sayesinde tüm dünya burayı okuyor.
                        Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Passata da pek eğlenceli değil,iç plastiğe de biraz ucuz diyor.Sırf makyajlanan mondeo için çekilmiş bir program sanki.
                          Bu arada passata ki bagaj açma olayı hoşuma gitti.
                          http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                          2.0 CDTI
                          Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

görsem ah bir bu adamı kafasını passat a vura vura patlatmak istiyorum değil insignia yı 1.4t astrayı bile passat a kesinlikle değişmem..
                            Insignia 2.0 CDTI 160 hp cosmo + 19'jant + sunroof+dvd 800

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
                              Bu arada vauxhall'ın yolcu kapısında da ayna ayar düğmesi var dikkat ettiniz mi?
                              abi o sağdan direksiyon olduğu için olmasın ihihi
                              InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                              X