Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Tasarım farlarım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Tasarım farlarım

Bu arada Oktay usta kim sorması ayıp. Adana Antalya Diyarbakır farklı şehirler ama herkesin ortak ustası.
    "Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Yorum

Güzel olmuş.. sorunsuz sıkıntısız iyi günlerde kullanın..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

O çat sesi ne?

Yorum

Güzel olmuş yakışır insignia ya
          [Center]    
                                 1.6 Turbo- 180 HP -Cosmo -Flexride Şase -DVD 800 -Sunroof Ve 34 CHN 85

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aton1981
            Ateş eden insignia sonunda.
            ARkadan gelen BMW ler ödümü kopartıyordu ilk tanışmamda bu tür farlarda..
            Sorma çok fenaydı bende sellektörü bir çakıyordum öndekilerin aklını alıyordum valla.
            Orjinal yazı sahibi: Beschäler Insignia
            Süper.
            Sana da şart oldu bunlardan Hüseyin abi
            Orjinal yazı sahibi: Oguz_75
            Bu arada Oktay usta kim sorması ayıp. Adana Antalya Diyarbakır farklı şehirler ama herkesin ortak ustası.
            İşinin ehli bir abi, yalnız ondan bile sağlamları var aslında ülkemizde ne cevherler var, ayrıca kendi Ankara'da bu işibn ustası

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
            Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Oguz_75
              Çok güzel olmuş Hakan. Kazasız belasız kullan. Sağlık muayenesinde sıkıntı olurmu bu Şimşekler. Yolda ancak gıcık olduğuna sellektör yaparsın bunlarla. Seyrederken gözümü Aldı ihihi
              allah razı olsun abi iyi dileklerin için teşekkür ederim..aynen öyle abi gıcık olduklarıma sellektör tabi bide klasımdaki araçlar..oktay usta ankarada bi usta abi şöyle söyleyim hani farın dış yapısıyla temizliğiyle pek bi profluğu yok..ama onun dışında ne istersen iste araca rahatça takma konusunda farın iç dizaynı konusunda gerçekten üzerine tanımam teker teker ledleri bunların nasıl çalışacağını son derece iyi bilen bi üstad..mercekler bile halojen farlardaki gibi yukarı aşağı ayarlarını içerden yapabiliyorum prof foto makinesi gibi flaş atıyo hala şokundayım araca artık gündüzleri binmiyorum gece uçuşlarıındadayımbende forum sayesinde tanıdım sedat abi olsun emin abi olsun tavsiye ettiler onlarada sevgiler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: colt45
                O çat sesi ne?
                arıza yakmasın dye birde mercek içi çok kuvvetli orjinal cosmolarda bu kdr şok aydınlık varmı bilmiyorum o yüzden aküye bağlantı gidiyo çat seside ben selektör yapınca akü akım yolluyo dye tahmin ediyorum..

Yorum

İyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum
                  Şimdilik araca yapacağım uygulama kalmadı
                  Başlarda düşünüyodum aracı satıp cosmo mu alsak dye ama iyikide öyle bişey yapmamışım..aracımızı sıfır aldık 12 model 20 binde şuan turn push ebc fren sistemi cosmo farın fazlası bi afl yok4000 tl bi masrafım gitmiştir..
                  Fren sistemi ve turn push cosmodan bağımsız alacağım araçta olmama ihtimali çok yüksek turn pushun..çünkü 12 model üstü düşük km araçlarda birinde bile görmedim kaldiki beyaz içi bej araç denk düşürmekte zor..
                  Kendi bildiğim araçtan şaşmak istemedim doğru karar verdim 2500 işçilik vs muayeneye soktuk 3200 ü falan bulmuştur kite 350 verdim yoksa bu meblağda çıkmazdı ynede hamdolsun değdi hepsine
                  Yukarda bi abi muayene hakkında sormuştu..oktay usta zenon kiti söküp halojen ampül taktığın takdirde geçebileceğimi söylemişti ben yne nolur ne olmaz dye götürdüm muayeneye 8 ayım vardı bide..
                  Bu arada adanada olanlar bilir yüreğir muayene istasyonuna gittim aracı beklerken bir çok maşallah sesi duydum bu aracı ne akılla bu kdr detaylı muayeneye alıyolar falan dyolardı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hakan Uygur
                    Başlarda düşünüyodum aracı satıp cosmo mu alsak dye ama iyikide öyle bişey yapmamışım..aracımızı sıfır aldık 12 model 20 binde şuan turn push ebc fren sistemi cosmo farın fazlası bi afl yok4000 tl bi masrafım gitmiştir..
                    Fren sistemi ve turn push cosmodan bağımsız alacağım araçta olmama ihtimali çok yüksek turn pushun..çünkü 12 model üstü düşük km araçlarda birinde bile görmedim kaldiki beyaz içi bej araç denk düşürmekte zor..
                    Kendi bildiğim araçtan şaşmak istemedim doğru karar verdim 2500 işçilik vs muayeneye soktuk 3200 ü falan bulmuştur kite 350 verdim yoksa bu meblağda çıkmazdı ynede hamdolsun değdi hepsine
                    Yukarda bi abi muayene hakkında sormuştu..oktay usta zenon kiti söküp halojen ampül taktığın takdirde geçebileceğimi söylemişti ben yne nolur ne olmaz dye götürdüm muayeneye 8 ayım vardı bide..
                    Bu arada adanada olanlar bilir yüreğir muayene istasyonuna gittim aracı beklerken bir çok maşallah sesi duydum bu aracı ne akılla bu kdr detaylı muayeneye alıyolar falan dyolardı
                    Ben içerden paralel kablı bağlatmıştım sadece ampulleri değişitirip halojen ampulle mercekli şekilde muayeneden geçiyordum sıkıntı olmayıp farı sökmeyede gerek kamıyordu, çat sesi bende de vardı, aracın elektrik tesisatı halojene göre yapıldığından xenon ve ledler farklı akım çektiklerinde arıza lambası yakar , bunu önlemek için direk kabloyla aküye bağlanıyor o akımın sesi

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sedat 8266
                      Orjinal yazı sahibi: Hakan Uygur
                      Ben içerden paralel kablı bağlatmıştım sadece ampulleri değişitirip halojen ampulle mercekli şekilde muayeneden geçiyordum sıkıntı olmayıp farı sökmeyede gerek kamıyordu, çat sesi bende de vardı, aracın elektrik tesisatı halojene göre yapıldığından xenon ve ledler farklı akım çektiklerinde arıza lambası yakar , bunu önlemek için direk kabloyla aküye bağlanıyor o akımın sesi
                      bende de aynı şekil sedat abi oktay usta ayarlamış onu sadece halojen ampul takıp muayeneden geçiyosun..bu arada abi benim farların manuel ayarı yapımışmı yapılmamış mı bilmiyorum onu nereden halledebiliriz..

Yorum

Herhangi bir oto elektrikçi halleder

Yorum

Tmmdır abi teşekkür ettim..servise götürdük lakin pek umursamazlar dye düşünüyorum o ayarı

Yorum

Çok başarılı olmuş çakıyor resmen Dörtlüler yanarken sinyalin birinin (karaşimşek kodlamasındaki) tepkime hızı yavaş kalmış. İkisi de aynı olursa çok daha güzel olur.

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

Orjinal yazı sahibi: omfaya
                              Çok başarılı olmuş çakıyor resmen Dörtlüler yanarken sinyalin birinin (karaşimşek kodlamasındaki) tepkime hızı yavaş kalmış. İkisi de aynı olursa çok daha güzel olur.
                              teşekkürler aynen farkettim onun ayarı var ama ikisi o şekil olunca hafif karışıyo daha güzel geldi gözüme bende ayara karışmadım

Yorum

mercekli farları sonradan mı aldınız?

Yorum

İşleniyor...
                                X