Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia sidi 0-210 hızlanma

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İnsignia sidi 0-210 hızlanma

Aracımı almadan önce performansını merak ettiğim için çok vidyo aramışdım hızlanması ile ilgili fakat bulamamışdım,
    sidi motor insignia hakkında performans konusunda bilgi verecektir
    genel olarak aracım çok yavaş maalesef eski 180 likler gibi gidiceğini düşünüyordum fakat maalesef tam tersi oldu ihihi
    100-200 hızlanması pbox ölçümü ile -1,73 eğimde 44 saniye

https://www.youtube.com/watch?v=S58aYgeA8GE

Ynt: İnsignia sidi 0-210 hızlanma

Otomatik vitesin kaybı videodan anlaşılıyor
    2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

evet eski motordan biraz daha yavaş maalesef, otomatik az bişey daha yavaş
      InsigniaTEAM

Yorum

Manuele alınca işin garibi d ye göre daha da yavaş atıyor malesef

Yorum

1.6 T candır...
          2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

Dizel 1.6 otomatiklerin şanzuman da mı böyle ağırkanlı acep?
            ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Sidi motor teknololjisi ekonomiklik ve çevrecilik yüzünden motor gücü düşürülmüş bir araçtır 1.6 180 hb likler le kıyaslamayın

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Opelin standartlarini ve kalitesi arttiran araba insignia oldu. Insignia yi insignia yapanda 1.6 t idi.. ama opel her zaman ki gibi bizleri şaşirtarak bir akil oyununa daha imza atti sidi motorla acaba bizlerin göremedigi opelin gordugu ne var o motorda?
                F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
                  Opelin standartlarini ve kalitesi arttiran araba insignia oldu. Insignia yi insignia yapanda 1.6 t idi.. ama opel her zaman ki gibi bizleri şaşirtarak bir akil oyununa daha imza atti sidi motorla acaba bizlerin göremedigi opelin gordugu ne var o motorda?
                  Evet, bu yoruma katılıyorum. Görünen o ki 2009 Dan beri 1.6 180 liklerde ciddi kronik bir problemede rastlanılmadı. Mevcut motorun gücünü koruyarak bir tık daha ekonomikliği yakalasalardı keşke demeden edemiyorum bu videodan sonra.

1.6T 180 likten sonra 1.6 170 liğe geçen biri olsam sanırım hayal kırıklığı olurdu. Buna makyajın olması da engelleyemezdi. Benim delta bunu yer be
                  CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
                  SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Rica etsem fırsatınız olursa vitesi hiç 6'ya atmadan manuelde de dener misiniz? 5'te 240 gösterebiliyor. Çok fark etmiyor ama, nedense video bana çok yavaş geldi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
                      Bence bizim forumun sağlığını düşündüler gazlamayı bıraksınlar demişler
                      InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: barrr
                        Rica etsem fırsatınız olursa vitesi hiç 6'ya atmadan manuelde de dener misiniz? 5'te 240 gösterebiliyor. Çok fark etmiyor ama, nedense video bana çok yavaş geldi.
                        maalesef son sürat olarak 240 ı görmüyor arabam, çok iyi bir rampa bulmak lazım vede çok uzun süre basmak lazım manuel olarak 0-220-230 gittiği yere kadar bir vidyo çekerim ama kısmetse

Yorum

eski 180 likler yakıt olarak nasıl bilmiyorum ama benim aracımda ortalamam şu şekilde

sabahları işe gidişim 130 km sabit hızla ve akşamları dönüşüm 100 km sabit hızla dönüşde ve gidişde sadece bir trafik ışığı var gerisi hep otoban
                          yazın ortalamam yol bilgisayarında 8,1-8,5 arası
                          şuan 8,9-9 arası

eski 180 liklerde sanırım bu kullanım koşullarında bu değerlerde olur diye tahmin ediyorum

Yorum

eski motorların %10-15 daha fazla yaktığını söyliyebilirim
                            Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: turbodoblo
                              eski 180 likler yakıt olarak nasıl bilmiyorum ama benim aracımda ortalamam şu şekilde

sabahları işe gidişim 130 km sabit hızla ve akşamları dönüşüm 100 km sabit hızla dönüşde ve gidişde sadece bir trafik ışığı var gerisi hep otoban
                              yazın ortalamam yol bilgisayarında 8,1-8,5 arası
                              şuan 8,9-9 arası

eski 180 liklerde sanırım bu kullanım koşullarında bu değerlerde olur diye tahmin ediyorum
                              Bendede 180lik var 95 binde aracım 53 e falan satıp 75 e 30 binde falan 1.6sidi almayı düşünüyorum. Hani hız yapmayı çok sevmiyorum ama hem model yükseltmiş olurum hemde garantili aracım olur üstüne birde otomatik aracım olur. Yenilere konfor baya artmış deniyor malum bizim 180 linklerin debriyaj ve direksiyonu diğer araçlara göre baya sert. Sizin aracinizda durumlar nasıl direksiyon sertliği ve süspansiyon olarak yorumunuz nasıl olur.Tabi şu ses olayı da ayrıca güzel. Resmen spor araba sesi var.
                              İnsignia 1.6T Cosmo Metro Mavi DVD800

Yorum

İşleniyor...
                              X