Duyuru

Collapse
No announcement yet.

InsigniaTeam Kılıbıkları

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: InsigniaTeam Kılıbıkları

En kazak erkek olarak oyum, " Volkan" a; kardeşimi tek geçerim.
    Arkasından ben gelirim, hemde yakar gelirim :P
    Morpheus
    61 TT 971

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Morpheus
      En kazak erkek olarak oyum, " Volkan" a; kardeşimi tek geçerim.
      Arkasından ben gelirim, hemde yakar gelirim :P
      eyvallah Oktay'ım ..

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

İki gece üst üste ağır gelmesin Kazak Erkekler

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

3 yapalım
          Morpheus
          61 TT 971

Yorum

Hehehe peki bulent abim dahil mi bu gruba? Ama yinede sanki bi şike var gibime geldi bu toplantida
            F30 Sport+

Yorum

Çok güzel bir geceydi,Alem delikanlı görsün herkese hersey için teşekkürler
              Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

evet daha yenı gelebıldım yerıme keyıflı geceydı erkeklere tesekkur ederım

ama buu işte hıle var bunu unutmayın

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

Cakma erkeklermi vardi alala

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Erhktn
                    evet daha yenı gelebıldım yerıme keyıflı geceydı erkeklere tesekkur ederım

ama buu işte hıle var bunu unutmayın
                    Erhan abi konuya açıklık getirirmisin,biraz daha aç
                    Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

F10 Msport

Yorum

• Ynt: InsigniaTeam Kılıbıkları

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                      sankı volkan ı.....si kılıbık degıl ne zman bır bulusmaya tek basına gelmıs ızın amadıgı ıcın gelemıyor ayrıca hıc bır persembe bulusmasınada gelmıyor neden acaba bas kılıbı volkan demek lazım
                      Erhan bu durumda PErşembe buluşmasına gelenler Kılıbık Değil Gelemeyenler Kılıbık mı diyeceğiz Örnek Volkan
                      ama bence Eşinden dolayı değil başka birşeyden gelemiyordu haha haha haha
                      fatih abi sanki ben biliyorum kimden korkdugunu hatta bir gece egzoz cuyu gece evinden alıp bu egzozu sessize cevir diyen biri vardı bilin bakalım kim ve neden gecenin bi yarısında böyle birşey yapsınki ihihi
                      volkanım benim seni seviyorum haha
                      Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                      [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
                        Orjinal yazı sahibi: FacomX
                        sankı volkan ı.....si kılıbık degıl ne zman bır bulusmaya tek basına gelmıs ızın amadıgı ıcın gelemıyor ayrıca hıc bır persembe bulusmasınada gelmıyor neden acaba bas kılıbı volkan demek lazım
                        Erhan bu durumda PErşembe buluşmasına gelenler Kılıbık Değil Gelemeyenler Kılıbık mı diyeceğiz Örnek Volkan
                        ama bence Eşinden dolayı değil başka birşeyden gelemiyordu haha haha haha
                        fatih abi sanki ben biliyorum kimden korkdugunu hatta bir gece egzoz cuyu gece evinden alıp bu egzozu sessize cevir diyen biri vardı bilin bakalım kim ve neden gecenin bi yarısında böyle birşey yapsınki ihihi
                        volkanım benim seni seviyorum haha
                        haha haha haha

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Emre Çok ağır olmadımı şimdi haha haha haha

Yorum

Ooooo çarşı karisti)
                            F30 Sport+

Yorum

Yahu olayı bilmeyende bir şey zanneder konuya Açıklık getireyim babamla izmire müşteri ziyaretine gidecektik kendi Arabası arıza yapınca senin arabayla gideriz dedi eee egzozundan Yüksek ses çıkan bir arabayla ne müşteriye gidilir nede o arabayla Baba'yı izmire götürülür bende susturucu taktırıp öyle götürdüm bundan doğal bir şey varmı Babaların sözü dinlenir amma hanımların değil arada büyük fark var haha haha

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Haydaaaaaa

F10 Msport

Yorum

İşleniyor...
                                X