Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Önümde çıkan yol kavgası. Aman arkadaşlar...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Önümde çıkan yol kavgası. Aman arkadaşlar...

Orjinal yazı sahibi: bilgecem
    Allah akıl fikir sabır versin.

Biz ne zamanki törelerimizi örfümüzü adetlerimizi kaybettik inançlarımız zayıfladı, saygımızı sevgimizi hürmetimizi de kaybettik. Sonunu düşünmeden hak yer olduk, kalp kırar olduk. sonuç ne yazık ki olur olmaz hasis menfaatler uğruna kavga eder oldu.

Sadece trafikte mi? her yerde acaip bir tahammülsüzlük var.

Bir de kusuru hep karşımızda arayıp kendimize sütten çıkmış ak kaşık muamelesi yapmaya başladık.

En ufak meselelerde kavgalar çıkıyor. Aman Allahım! Üç kıta da Allah'ın aslanı olmuş; doğudan batıya kuzeyden güneye hakkı yaşayarak anlatmış bir millet hey haat!

Medet ya Rabbi!

Sabır ya Rabbi!

Akıl ya Rabbi!

Edep ya Rabbi!
    Kesinlikle katılıyorum.. güzel özetlemisin Naci abi

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Haberlerde Mersin'de maganda okul servis sürücüsüne ateş eden başka maganda haberi beni çileden çıkardı
      servis içinde çocuklar varmış ve birisi yaralandı

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/27741984.asp

Olay büyük şehirde değil arkadaşlar
      toplum olarak , ülke olarak karaktersiz bir yapı alıyoruz endişe var

Yorum

Radyoda dinlemiştim akşam gelirken evet, üzücü...
        2009 - Cosmo - 2.0 CDTI 160 HP - Flexride - Sunroof - Piyano Lake - Infinity Ses - Spor Deri Koltuklar - BlackVue Cams - DVD 800 - Lite Body Kit - OPC Pedallar ve Sinyal Çerçeveleri - Ayna Altı Işıklandırması - 245-40-19 Lastikler Yazlık: Michelin PSS ve PS3 + Kışlık: Kumho KW27 ve Pirelli Sottozero

Yorum

İşleniyor...
        X